Choupo-Moting و Gnabry به پیشرفت بایرن مهر می زنند زیرا PSG دوباره کوتاه می آید | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنها البته به تلاش خود ادامه خواهند داد. چند خرید دیگر در تابستان، شاید یک مربی جدید، چند تغییر در پروژه. مطمئناً دفاع‌های لیگ 1 می‌توانند انتظار دنیای جدیدی از مجازات را در فصل آینده داشته باشند.

و به یک معنا، این فقط شعار پاری سن ژرمن مدرن است. تا حالا خریدی؟ تا به حال شکست خورده اید؟ ایرادی نداره. دوباره خرید کنید. دوباره شکست بخورد شکست بهتر. با دو مهاجم بزرگ دنیا که در اختیار دارید شکست بخورید. شکست در ضد حمله با دادن توپ در محوطه جریمه خود و اجازه دادن به Eric Maxim Choupo-Moting با ضربه زدن به توپ در یک تور خالی شکست بخورید.

در همین حال، این یک فرصت دیگر برای لیونل مسی، برای کیلیان امباپه، برای نیمار بود که در اینجا مصدوم شد و شاید در حال تماشای تلویزیون بود. این برای آنها یا در واقع حامیان قطری باشگاه باعث آرامش کمی خواهد شد که آنها در نیم ساعت گذشته در پاریس و یک ساعت اول در اینجا به خوبی رقابت کردند.

برای همه رهبران و سازمان‌دهندگان این تیم، این که تیمی با هر منبعی که در اختیار دارد آنقدر از بلوغ اولیه برخوردار نیست، به‌طوری که باشگاهی با 29 جام در دهه گذشته هنوز آنقدر ضعیف به نظر می‌رسد که برای قهرمانی آماده نیست، مایه گیج است. . بایرن مونیخ در اینجا به سختی بهتر از شایستگی بود. آنها هنوز شبیه برندگان احتمالی این جام نیستند. و با این حال، بیش از 180 دقیقه، آنها می دانستند که چه زمانی باید گرما را افزایش دهند.

حداقل در ابتدا، این بایرن مسلط و امپراتوری که 7 برد از هفت پیروزی را در لیگ قهرمانان به ثبت رسانده بود، نبود، بلکه بایرن مرددتر و شلخته‌تر بود که از کریسمس تاکنون 4 برنده از هشت را در بوندسلیگا به دست آورده است و بی‌دقت اجازه می‌دهد تا یک بازی واقعی را به دست آورد. مسابقه عنوان تا حاملگی

البته مانوئل نویر باخت بزرگی بوده است، اما این به تنهایی نمی‌تواند به‌طور کامل نشان‌دهنده احتیاط در عقب، جمع شدن خمیده، اسپاسم گاه و بی‌گاه وحشت‌زدگی که به نظر می‌رسد به طور فزاینده‌ای در معرض آن هستند را توضیح دهد.

هرگز این اتفاق به اندازه لحظه نمایش مضحک بالا در هشت دقیقه نیمه نیمه، زمانی که یان سامر تحت فشار سعی کرد راه خود را از دردسر دریبل کند، آشکار نبود. سامر پس از گذراندن دو چالش اول، خود را در سالنی از آینه‌ها گرفتار یافت: اندام‌ها در حال حرکت، راه رفتن نامطمئن، توپ ظاهراً همه جا به یکباره. در کمال وحشت، ویتینیا در خط 18 قدم توپ را به دست آورد و یک شوت به سمت دروازه زد که تنها با یک چالش ناامیدکننده لغزشی از سوی ماتییس دی لیخت مهار شد.

این شاید موتیف تعیین‌کننده قسمت ابتدایی بازی بود: بایرن به ظاهر کنترل را در اختیار داشت بدون اینکه واقعاً هیچ‌وقت کنترل را در دست داشته باشد. پاریس در عقب امن به نظر می رسید و از چندین نیمه باز امیدوارکننده روی پیشخوان لذت می برد.

جمال موسیاله چرخید و چرخید اما برای ورود به بازی تلاش کرد. مسی به طرز تهدیدآمیزی نشخوار می کرد زمانی که او نمی خواست بژسوس را از او بیرون کنند. با ویتینهای درنده و مارکو وراتی بی اعصاب در خط هافبک، پاریس حتی در مرکز، جایی که بایرن معمولاً شما را برای صبحانه می خورد، نگه داشت.

اگر هیچ چیز دیگری، مخاطرات بازی نیاز به تزریق شدت در نیمه دوم داشت. این ضربه از موسیالا به دست آمد، با انحراف از کنار اشرف حکیمی توسط خط لمسی چپ و ایجاد دریچه ای برای Choupo-Moting، که توپ را زیر پاهایش گیر کرد.

سرژ گنابری (دوم سمت چپ) پس از به ثمر رساندن گل دوم بایرن مونیخ، با هم تیمی هایش جشن می گیرد.
سرژ گنابری (دوم سمت چپ) پس از گل دوم بایرن مونیخ با هم تیمی هایش جشن می گیرد. عکس: کریستف استاش/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

چند ثانیه بعد Choupo-Moting توپ را در تور فقط برای گل در اختیار داشت تا در آفساید مقابل توماس مولر مردود شود. اما این طلسم کوچک روشن در شروع نیمه دوم به نظر می رسید چیزی را در تیم میزبان بیدار کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در آن زمان کاملاً واضح بود که یکی از دو چیز قرار است اتفاق بیفتد: پاریس در ذخایر معروف عزم، انعطاف پذیری و با هم بودن خود فرو می رفت، یا قرار بود مانند یک ماکارونی یک هفته ای فروکش کند.

با این وجود، چیزی به شدت نفس گیر در پیش بینی پذیری برند وجود داشت که با آن پاریسی ها در محوطه جریمه خود پس از پاسی ولرم توسط مدافع نوجوان ال شادای بیتشیابو، توپ را از دست دادند. مولر وراتی را دزدید، لئون گورتزکا برای Choupo-Moting وارد میدان شد، و یک ساعت بعد از بازی نظم آشنا به نحوی خود را نشان داده بود.

پاریس که احساس کرد کل فصل آنها به یک نقطه کاهش یافته است، برای مدت کوتاهی تجمع کرد. سامر با مهار ضربه سر سرخیو راموس، خطای قبلی خود را جبران کرد. و با وجود تمام صراحت‌های میلیاردی «توپ را به مسی و امباپه برسان» به‌عنوان یک تاکتیک، این حداقل یک تاکتیک با قابلیت تماشای مسحورکننده خاصی است.

هواداران پاریسی که با لباس‌های آبی و مشکی پوشیده شده بودند و دقیقاً زیر سقف این گوی قرمز غول‌پیکر در حومه مونیخ قرار گرفته بودند، تا انتها به نواختن طبل و کوبیدن ادامه دادند.

در حالی که یک دقیقه مانده بود، سرژ گنابری کاملاً ترکید و تساوی را ایمن کرد. در نیمی از زمین، مسی به سمت او فرو رفت. او بهتر از هرکسی می داند که در حالی که پاریس تمام وقت دنیا را دارد، او این کار را نمی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …