تحقیقات بسته شدن بیمارستان آتلانتا توسط دموکرات های جورجیا انجام شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آتلانتا — قانونگذاران دموکراتیک جورجیا، مقامات محلی و NAACP از مقامات فدرال می‌خواهند که سیستم مراقبت بهداشتی را که بیمارستان‌ها را در مرکز شهر آتلانتا و حومه جنوبی بسته است، بررسی کنند و ادعا کنند که سیستم بهداشت Wellstar به طور غیرقانونی علیه سیاه‌پوستان تبعیض قائل شده و وضعیت معافیت مالیاتی آن را نقض کرده است.

سناتور ایالتی نان اوروک، یک دموکرات آتلانتا، روز چهارشنبه گفت که او و دیگران روز سه شنبه شکایت هایی را به IRS و دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ارائه کردند.

اوروک در یک کنفرانس خبری در کاپیتول جورجیا گفت: «ول استار باید پاسخگو باشد. “ولستار باید ملزم شود تا آسیبی را که به این سیستم قدیمی مراقبت از افرادی که قبلاً توسط این مراکز خدمات داده شده است، ترمیم کند.”

ولستار که در حومه ماریتا مستقر است، نوامبر گذشته مرکز پزشکی 450 تختخوابی آتلانتا را تعطیل کرد، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی حیاتی برای بسیاری از ساکنان کم درآمد، تنها چند ماه پس از بستن مرکز پزشکی آتلانتا کوچکتر در جنوب در ایست پوینت. Wellstar هر دو بیمارستان را از سال 2016 پس از خرید آنها و سایر بیمارستان ها از اپراتور انتفاعی Tenet Healthcare Corp اداره کرده است.

ایمیلی برای درخواست نظر به سخنگوی Wellstar ارسال شد. هنگامی که سیستم بیمارستان ها را تعطیل کرد، گفت که بیش از 350 میلیون دلار برای پوشش خسارات و بهبود در مرکز پزشکی آتلانتا هزینه کرده است، و 100 میلیون دلار در سال قبل از بسته شدن از دست داده است. ولستار سپس گفت که تلاش کرده و نتوانسته دولت ها یا دیگران را برای کمک به راه حل های پایدار بیابد.

اما مقامات محلی، از جمله شهردار آتلانتا، آندره دیکنز، با عصبانیت پاسخ دادند که Wellstar هیچ اطلاع یا فرصتی برای کمک به آنها نداد. مقامات ایالتی و شهرستانی پول را به بیمارستان Grady Memorial – یک بیمارستان شبکه ایمنی عمومی در بلوک‌هایی دورتر از مرکز پزشکی آتلانتا – تزریق کردند تا سعی کنند این سستی را جبران کنند. بسته شدن مرکز پزشکی به معنای از دست دادن تنها اورژانس دیگر شهر به غیر از گریدی با بالاترین سطح تروما و بخش زنان و زایمان بود که در آن نوزادان زیادی متولد شدند.

اکنون مقامات می خواهند ول استار را چه از نظر قانونی و چه از نظر مالی پرداخت کنند. اوروک گفت که سازمان غیرانتفاعی باید مبلغی مشابه بیش از 100 میلیون دلار موجودی سهامی را که Blue Cross Blue Shield جورجیا برای ایجاد بنیاد Healthcare Georgia در سال 1998 پس از طرح دعوی حقوقی بر سر تبدیل آن به وضعیت انتفاعی ارائه کرد، پرداخت کند.

نماینده کیم شوفیلد، نماینده دموکرات آتلانتا، گفت: «ولستار می‌دانست که وقتی منابع خود را گرفتند، بدون اینکه به عقب نگاه کنند، چه کار می‌کنند، چه می‌کنند، می‌دانستند. این منزجر کننده، بی‌احترامی است، و من پیامی را با آن ارسال خواهم کرد. همه همکارانم تحمل نخواهد شد.»

شکایت به IRS این است که در حالی که Wellstar یک مطالعه مورد نیاز در مورد نیازهای بهداشتی جامعه را بر اساس قوانین مربوط به بیمارستان‌های غیرانتفاعی انجام داده است، در اجرای استراتژی برای رفع این نیازها شکست خورده است. اوروک و دیگران به نامه‌ای در سال 2021 از هیئت مشاوران مرکز پزشکی آتلانتا اشاره می‌کنند که می‌گوید مدیریت مجموعه‌ای از طرح‌های «مبهم» و «مبهم» را برای بهبود عملیات و امور مالی پیشنهاد و کنار گذاشت که نشان‌دهنده «فقدان چشم‌انداز طولانی‌مدت و جهت‌گیری روشن» است.

شکایت به خدمات بهداشتی و انسانی ادعا می کند که Wellstar با بستن دو بیمارستان که عمدتاً به جمعیت سیاه پوستان خدمات می دادند و در عین حال به کار بیمارستان هایی که به افراد ثروتمندتر و سفید پوستان خدمت می کردند، قانون فدرال را زیر پا گذاشت.

راب پیتس، رئیس کمیسیون شهرستان فولتون، گفت: «آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم، چیزی بیشتر و کمتر از خط قرمزی از جانب ولستار برای مراقبت های بهداشتی نیست.» به این معنی است که آنها انتخاب کرده اند که کجا کسب و کار انجام دهند و نه بر اساس تجارت. روی رنگ پوست و اندازه حساب‌های بانکی در کدهای پستی که در آن قرار دارند.”

پیتس خاطرنشان کرد که Wellstar نه تنها بیمارستان‌ها را تعطیل کرد، بلکه مطب‌های پزشک را بسته یا تغییر مکان داد، به این معنی که بیماران اکنون اگر بخواهند پزشکان قدیمی خود را حفظ کنند، سفرهای طولانی دارند.

«آنها مانند راهزنان، همه چیزهایی را که به همراه بیمارستان‌ها می‌آیند – کلینیک‌ها، پزشکان مراقبت‌های اولیه، متخصصان، متخصصان قلب، کسانی که دیابت، فشار خون بالا را درمان می‌کنند، جارو کردند – آنها را جمع کردند و همه را بردند. پیتس گفت: “آنها به معنای واقعی کلمه یک بیابان مراقبت های بهداشتی در مرکز و جنوب شهرستان فولتون ایجاد کرده اند.”

مخالفان همچنین مذاکرات Wellstar برای خرید سیستم بهداشت دانشگاه آگوستا را هدف قرار می دهند که دو بیمارستان را در آگوستا اداره می کند. آنها به ویژه از کسب حقوق ولستار برای ساخت بیمارستان در حومه شهر کلمبیا کانتی آگوستا و 105 میلیون دلاری که ایالت برای خرید یک سیستم پرونده الکترونیکی الکترونیکی پزشکی برای کالج پزشکی دانشگاه جورجیا در نظر گرفته است، انتقاد کردند که ولستار از آن سود می برد. .

اوروک گفت: «شما دور نمی‌شوید، بودجه بیمارستانی در کانتی کلمبیا را در نظر بگیرید و پشت خود را برگردانید».

___

جف امی را در توییتر در https://twitter.com/jeffamy دنبال کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …