حزب جمهوری خواه مجلس قانون اساسی را با صدای بلند بخوانید، به دنبال برتری بر میهن پرستی است

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید سیسیلین، نماینده دموکرات رود آیلند، بیشتر اشاره کرد و گفت که جمهوری خواهان از جمله آقای گاتز که از تلاش های آقای ترامپ برای براندازی انتخابات 2020 حمایت می کرد، حق ندارند در نمایش های میهن پرستانه در کنگره شرکت کنند. او سعی کرد یک بند به پیشنهاد آقای گاتز اضافه کند که شورشیان را از رهبری پیمان بیعت منع کند، و گفت که این اضافه کردن ضروری است «تا مطمئن شویم کسی که شورش علیه ایالات متحده را رهبری می‌کند، این کمیته را مسخره نمی‌کند. ”

جمهوری‌خواهانی که کمیته را کنترل می‌کنند، تلاش آقای سیسیلین را شکست دادند، اما آقای گاتز با 39 بر 0 با حمایت دموکرات‌ها برای جلوگیری از شکست در رقابت میهن‌پرستی به تصویب رسید. آقای گاتز در توییتر پرسید: “چرا میهن پرستی دموکرات ها را اینقدر داغ می کند؟”

این تعهد در نهایت گفته شد، و دقایقی بعد، پس از اینکه کمیته از یک جلسه سازماندهی به جلسه استماع در مورد امنیت مرزی تغییر مکان داد، آقای سیسیلین خاطرنشان کرد که تحت قانون جدید جمهوری خواهان، زمان آن رسیده است که دوباره آن را بیان کند. او سخنان جیم جردن، نماینده جمهوری خواه اوهایو و رئیس کمیته را که در حال ایراد بیانیه افتتاحیه بود، قطع کرد.

آیا قرار نیست جلسه را با بیعت آغاز کنیم؟ آقای سیسیلین گفت.

آقای جردن پاسخ داد: «ما قبلاً آن را داشتیم.

آقای سیسیلین گفت: «نه، این جلسه سازماندهی بود.

آقای جردن شروع به اعتراض کرد، اما بعد تسلیم شد.

آقای جردن گفت: “اگر آقا بر انجام آن اصرار دارد، من از آقای سیسیلین برای رهبری کمیته قضایی در بیعت استقبال می کنم.”

آقای گاتز گفت: “بیایید این کار را انجام دهیم.”

همه نمایندگان دست روی قلب خود گذاشتند و بار دیگر با پرچم بیعت کردند، برخی از آنها برای سومین بار در آن روز.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پوتین مدعی است که غرب نمی تواند از ارسال تسلیحات به اوکراین حمایت کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ولادیمیر پوتین مدعی شده است که …