ضربه دیرهنگام شفیلد یونایتد شارپ و برگ برای پایان دادن به رویای جام رکهام | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شفیلد یونایتد دو گل دراماتیک در زمان مصدومیت به ثمر رساند تا به بازی افسانه‌ای راکسام در جام حذفی این فصل پایان دهد و دیداری دور پنجم با تاتنهام ترتیب دهد، تیم غیر لیگ برتری را افتضاح کرد و به این فکر کرد که در یک شب دراماتیک در برامال لین چه اتفاقی می‌افتاد. .

با تبدیل فشار زیاد به گل افتتاحیه زمانی که آنل احمدهودزیچ بلافاصله پس از پایان نیمه اول گل را به خانه زد، تیغه ها در موقعیت خوبی به نظر می رسیدند تا جایگاه خود را در دور بعد رزرو کنند. اما این درام تازه شروع شده بود – و پس از اینکه پل مولین، مهاجم رکهام، امتیاز را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند، سپس هفت دقیقه بعد ضربه نقطه دوم را از دست داد که باعث می شد تیم فیل پارکینسون جلو بیفتد.

و درست در حالی که به نظر می رسید که تساوی به وقت اضافه می رود، بیلی شارپ میزبان را برای دومین بار پیش انداخت قبل از اینکه ساندر برگه گل سوم را در وقت اضافه به ثمر رساند. این یک امتیاز سخت برای راکسام بود، که بیش از آن نقش خود را در یک تساوی هیجان انگیز ایفا کرد، اما مسلماً نتیجه درستی بود.

فیل پارکینسون تصمیم گرفت تا هفت تغییر را از طرفی انجام دهد که در زمین مسابقه بسیار نزدیک بود بلیدها را از بین ببرد. با این حال، او آرایش 5-3-2 را حفظ کرد که به خوبی به تیمش در لیگ و جام حذفی این فصل خدمت کرده است و به عنوان پایه ای محکم برای ناامید کردن حریفان قهرمانی آنها در تبادلات اولیه اینجا عمل کرد.

میزبان اکثریت مالکیت توپ را در اختیار داشت و از لحظات خطرناک تری در حمله لذت برد، اما در حقیقت، فرصت کمی برای شفیلد یونایتد در نیم ساعت ابتدایی وجود داشت. آنها مطمئناً از رکهام پیشی گرفتند، اما میهمانان هر زمان که از آنها خواسته می شد دفاعی کنند، خوب، سازماندهی شده و چشمگیر بودند.

با این حال، حال و هوای هکینگ‌باتم باید با نزدیک شدن به نیمه‌های نیمه بهتر می‌شد. کرنر اول راکسام منجر به بزرگترین فرصت بازی در انتهای دیگر شد، زمانی که پاس اندی کانن به جیکوب مندی کوتاه آمد و ایلیمان ندایه توپ را از مسیر مندی دور کرد. جیمز مک‌آتی از ندای حمایت کرد و وقتی این دو آزاد شدند، مک‌آتی باید به میدان می‌رفت تا توپ را در دروازه خالی قرار دهد.

در عوض، بازیکن قرضی منچسترسیتی ترجیح داد که توپ را به دور راب لینتون بچرخاند، اما او با فاصله بسیار کمی به او شوت زد که باعث خوشحالی هواداران بیش از 4000 نفر از شمال ولز شد. با این حال، لینتون خیلی زود دوباره وارد عمل شد تا مانع از پیشی گرفتن یونایتد شود.

او ابتدا آنل احمدهودزیچ را از فاصله نزدیک رد کرد و سپس ضربه کاپیتان یونایتد، بیلی شارپ را مهار کرد. فشار در مواقعی تقریباً بی وقفه احساس می شد و پل مولین به عنوان تنها بازیکن راکسام در خط حمله هر زمان که یونایتد حمله می کرد، چهره ای ناامید کننده داشت، اما در حقیقت، او و هم تیمی هایش کار خود را از نظر بی گل نگه داشتن حریفان در یک بازی یک طرفه انجام داده بودند. نیمه اول.

پل مولین مهاجم رکهام از روی نقطه پنالتی بازی را 1-1 کرد
پل مولین مهاجم رکهام از روی نقطه پنالتی بازی را 1-1 کرد – اما او دومین ضربه را از دست داد که نتیجه را 2-1 می کرد. عکس: فیل دانکن / ProSports / Shutterstock

راکسام نیمه دوم را با پای جلویی آغاز کرد، اما درست همانطور که به نظر می رسید آنها در اوج هستند، در نهایت شکست خوردند. این بازی هوشمندانه کریس بشام بود که توپ را در اطراف محوطه جریمه راکسام زنده نگه داشت، قبل از اینکه احمدهودزیچ و بن آزبورن با هم ترکیب شوند و او را از دروازه خارج کنند. این بار، یک بازیکن میزبان اشتباه نکرد زیرا ضربه او برای لاینتون بسیار قوی بود.

پس از آن می توانست، و شاید باید، 2-0 چهار دقیقه بعد می شد. توپ فوق‌العاده ساندر برگ خط دفاع رکهام را شکست تا مک‌آتی را آزاد کند و این بار او توپ را برای یک هم تیمی به میدان آورد. با این حال، شارپ نتوانست تبدیل کند و یک ذخیره هوشمند از Lainton به دست آورد. بار دیگر فشار روی رکهام تشدید شد، اما وقتی بازی به یک ساعت رسید، آنها به شکلی دراماتیک پاسخ دادند.

مولین در کنار دروازه احمدهودزیچ کار کرد و بوسنیایی چاره ای جز سقوط مولین نداشت. لی دوتی به نقطه‌ای اشاره کرد، اگرچه تکرارها نشان می‌داد که تماس اولیه احمدهودزیچ در خارج از چارچوب بود. با این حال، راکسام اهمیتی نداد، و همچنین مولین – که یک پنالتی غیرقابل توقف از آدام دیویس زد تا امتیازات را مساوی کند و حمایت مسافرتی را به هذیان برساند. رویا ناگهان دوباره زنده شد.

سپس، زمانی که بازی وارد کوارتر پایانی شد، مولین دوباره در محوطه جریمه پایین آمد، این بار توسط آزبورن. با این حال، مهاجم رکهام به دلیل یک سیو فوق‌العاده از سوی دیویس، از همانجا محروم شد – و این چقدر هزینه بر خواهد بود. درست زمانی که زمان مصدومیت اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسید، شارپ از فاصله نزدیک به خانه رفت تا اینکه برگه سرانجام پس از آزاد شدن توسط مک‌آتی، یک‌بار برای همیشه روحیه راکسام را شکست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …