پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیویورک — مجله و وب سایتی که به مدت 43 سال به طرفداران بروس اسپرینگستین خدمت کرده است، در حال تعطیل شدن است و ناشر آن نوشته است که او از بحث بر سر قیمت بلیت تور فعلی قهرمانشان ناامید شده است.

Backstreets یک نشریه غیرمعمول قوی بود که سختگیری ژورنالیستی را بر نوشتن و عکاسی خود تحمیل می کرد، در حالی که شکی در مورد پرستش طرفدارانش باقی نمی گذاشت.

کریستوفر فیلیپس ناشر اواخر هفته گذشته در پستی که تعطیلی آن را اعلام کرد، نوشت، شکایت‌ها درباره قیمت‌های بالای بلیت، مردم آنجا را «ناامید، دلسرد و بله، سرخورده» کرد.

او نوشت: «ناامیدی یک احساس رایج در میان طرفداران هاردکور در جامعه Backstreets است. فیلیپس فوراً پیام‌هایی را که به دنبال نظر بودند، برنگرداند.

مدیر اسپرینگستین، جان لاندو، گفت: «از شنیدن خبر بسته شدن Backstreets بسیار متاسفیم و می‌خواهیم از کریس فیلیپس به خاطر 30 سال فداکاری‌اش از طرف طرفداران اسپرینگستین در همه جا تشکر کنیم. “

هنگامی که تابستان گذشته بلیط ها برای اولین بار به فروش رفت، در میان برخی از طرفداران اسپرینگستین، غوغایی به پا شد، به ویژه در مورد مدل قیمت گذاری پویا Ticketmaster، که باعث شد بلیط ها به 5000 دلار یا بیشتر در هنگام تقاضای بالا افزایش یابد. در جلسه استماع کنگره در ماه گذشته پس از شکست در مورد مدیریت بلیط مستر با بلیط های تور تیلور سویفت، سناتور جان کندی از لوئیزیانا به هنرمندان بزرگی مانند اسپرینگستین و سوئیفت پیشنهاد کرد که سقف هزینه ها را درخواست کنند.

تیم اسپرینگستین از قیمت ها به عنوان مطابق با آنچه امروز توسط بسیاری از همتایان او تعیین می شود، دفاع کرده است. او می‌گوید مانند بسیاری از هنرمندان، از زمانی که دلال‌های بی‌وجدان بلیت – نه نوازندگان – از نشانه‌گذاری‌های بالا سود می‌برند، اذیت می‌شود.

Ticketmaster گفته است که اکثریت قریب به اتفاق هواداران توانستند بلیط ها را به قیمت اسمی خریداری کنند که میانگین آن 202 دلار است. این تور از اول فوریه در تامپا، فلوریدا آغاز شد.

بسیاری از طرفداران اسپرینگستین برای دهه ها با او بوده اند و از ریشه های نیوجرسی او در طبقه کارگر قدردانی می کنند و می توانند به یاد داشته باشند که چه زمانی بلیطی برای یک نمایش چهار ساعته و پرانرژی در تور “Darkness on the Edge of Town” در سال 1978 تهیه کرد. برای 7.50 دلار

این دیگر واقعیت نیست. اسپرینگستین عقب نشینی نکرد و به مجله رولینگ استون گفت که طرفدارانی که پس از دیدن نمایش از قیمت آن ناراضی هستند، می توانند پول خود را پس بگیرند.

او به مجله گفت: «مطمئناً دوست ندارید پسر پوستر قیمت‌های بالای بلیت باشید.

فیلیپس نوشت که بسیاری از خوانندگان Backstreets علاقه خود را از دست داده اند زیرا نمی توانند به این نمایش بروند.

او گفت که طرفدار موسیقی اسپرینگستین بودن را رها نکرده است و دیگران نیز نباید این کار را انجام دهند.

او نوشت: “ما به سادگی متوجه شدیم که نمی توانیم این تور را با انگیزه و هدفمندی که از سال 1980 به طور مداوم با آن کار کرده ایم، پوشش دهیم.” “این عزم با این حس سریع همراه شد که ما به پایان یک دوره خواهیم رسید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …