وکلای گلف LIV اذعان می‌کنند که تور در فصل اول تقریباً صفر درآمد داشته است | سری گلف LIV

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وکلای آن در اسناد دادگاه فدرال ایالات متحده که روز دوشنبه بایگانی کردند، اعتراف کردند که تور گلف LIV، مسیر جدا شده توسط صندوق دارایی دولتی عربستان سعودی، در اولین فصل خود درآمد «تقریباً صفر» ایجاد کرد.

وکلای تور شورشی در یک درخواست با دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای کالیفرنیای شمالی، این موضوع را پذیرفتند، که در آن LIV Golf از قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، بث لبسون فریمن، درخواست کرد که درخواست تور PGA برای مرخصی برای اضافه کردن صندوق سرمایه گذاری عمومی (PIF) را رد کند. فرماندار آن، یاسر الرمیان، به عنوان شاکی در دعوای متقابل تور علیه LIV Golf.

تاریخ محاکمه ای برای ژانویه 2024 برای دعوای متقابل برنامه ریزی شده است، که در آن تور PGA ادعا می کند که LIV Golf با قراردادهای بازیکنان موجود تداخل داشته است. با این حال، PGA Tour می‌خواهد آن تاریخ را به تعویق بیاندازد زیرا گفته است PIF و الرمیان از کشف و سپرده‌ها تبعیت نکرده‌اند.

وکلای LIV Golf در درخواستی که توسط آبان نیوز به دست آمده است، نوشتند: «تأخیر به همان اندازه به LIV آسیب می‌زند، زیرا تا زمانی که دادخواست در جریان است، تور به رفتار ضدرقابتی خود ادامه می‌دهد. “این تور به برند LIV آسیب رسانده، هزینه های آن را صدها میلیون دلار افزایش داده و درآمد را تقریباً به صفر رسانده است.”

وکلای LIV Golf استدلال می کنند که آسیب “بی اندازه” متحمل خواهد شد.[i]اگر تور مجاز است رفتار ضدرقابتی خود را تا یک فصل دیگر پس از سال 2023 ادامه دهد.

گزارش شده است که LIV Golf بیش از 700 میلیون دلار برای کشیدن برخی از بزرگ‌ترین نام‌های گلف از جمله فیل میکلسون، داستین جانسون، بروکس کوپکا و برایسون دچمبو، با کیف‌های جایزه 25 میلیون دلاری، هزینه‌های ثبت نام 9 رقمی و مزایای زشتی مانند استفاده از گلف خرج کرده است. جت های شخصی

همچنین با واکنش شدید منتقدانی مواجه شده است که دولت عربستان سعودی را متهم به استفاده از ورزش برای منحرف کردن توجهات از سوابق حقوق بشری ناامید کننده پادشاهی، ارتباط ادعایی آن با حملات 11 سپتامبر، سرکوب شدید حقوق زنان و LGBTQ+ و قتل ناراضی در سال 2018 کرده است. جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی

در درخواست روز دوشنبه، وکلای LIV Golf تور PGA را به تضعیف حرفه تعدادی از بازیکنان مدار جدا شده، از جمله مت جونز و پیتر اویلین، متهم کردند که توسط جی موناهان، کمیسر تور PGA به دلیل شرکت در رویدادهای گلف LIV بدون انتشار، تعلیق شدند. .

در این طرح آمده است: «تعصب نسبت به شاکیان جونز و اویلین از تأخیر واضح است: آنها در معرض خطر ناتوانی در کسب درآمد در حرفه انتخابی خود در دوران اوج حرفه خود هستند». “آقای جونز و آقای اویلین هیچ توانایی مطمئنی برای دنبال کردن حرفه خود در سال 2024 ندارند. برخی از شاکیان بازیکن قراردادی با LIV در سال 2023 ندارند و از تور PGA، تور اروپا و سایر تورها در سراسر جهان محروم هستند. شاکیان بازیکن از فرصت‌های بازی که به دست آورده‌اند محروم می‌شوند و نیاز به حل‌وفصل در مورد قابل اجرا بودن مقررات، تعلیق‌ها و رفتار تور دارند.

و چندین گلف باز دیگر در LIV و دیگر گلف بازان حرفه ای و دانشگاهی که در نظر دارند در تور آسیایی یا در LIV بازی کنند، در مورد آینده خود تصمیم می گیرند و نیاز به شفافیت از دادگاه دارند. شاکیان به زودی و مطمئناً دیرتر از دادگاه فعلی ژانویه 2024 نیاز به تسکین دارند.

ماه گذشته، LIV Golf یک قرارداد تلویزیونی ایالات متحده را اعلام کرد که مدت ها به دنبال آن بود و فاش کرد که شبکه CW همه 14 رویداد را در تقویم 2023 خود پخش خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …