خانوارهای کم درآمد 50 میلیون پوند برای کمک به پرداخت قبوض انرژی از دست می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از هر پنج خانواری که دارای کنتورهای پیش‌پرداخت هستند، یک کوپن انرژی دولتی برای کمک به پرداخت قبوض را از دست داده‌اند.

بر اساس ارقام جدید، در مجموع حدود 760000 کوپن در ماه های اکتبر و نوامبر – 380000 در هر ماه – بلااستفاده ماندند و کوپن هایی که آنها را در بین فقیرترین اقشار بریتانیا دریافت نکردند.

گروه‌های مصرف‌کننده که از وزرا خواسته‌اند فرصتی دوباره به خانوارها بدهند تا کوپن‌ها را مطالبه کنند، گفتند ۵۰ میلیون پوند از حمایت دولت برای قبوض گاز و برق بی‌توجه مانده است.

شرکت پرداخت قبض PayPoint در ماه نوامبر صدها هزار کوپن به ارزش 66 پوند در ماه تحت یک طرح حمایتی دولتی ارسال کرد.

اما تنها 81 درصد از این کوپن‌ها روز یکشنبه پس از تمام شدن – 90 روز پس از صدور – بازخرید شده بودند.

PayPoint گفت که نرخ بازخرید به طور کلی با طرح های مشابهی مانند تخفیف گرم خانه قابل مقایسه است.

با این حال، کمپین‌ها گفتند که اگر نرخ‌های مشابهی در همه صادرکنندگان کوپن رخ دهد، منجر به از دست دادن چندین میلیون پوند بین خانوارها می‌شود.

ماه گذشته Citizens Advice گفت 3.2 میلیون نفر – معادل یک نفر در هر 10 ثانیه – در سال گذشته پس از اتمام اعتبار پیش پرداخت، در خانه های سرد و تاریک باقی ماندند.

این موسسه خیریه گفت 600000 نفر پس از بدهی به تامین کننده انرژی خود در سال 2022 مجبور شدند از کنتورهای اعتباری استفاده کنند – که به مصرف کنندگان اجازه می دهد از طریق بدهی مستقیم پرداخت کنند – در حالی که این رقم در سال 2022 380000 نفر بود. 2021.

این کوپن ها بخشی از قول ریشی سوناک در ماه مه 2022 برای دادن 400 پوند به هر خانواده برای کمک به آنها در قبوض انرژی است.

برای اکثر خانوارها این مبلغ به سادگی از بدهی مستقیم آنها کسر می شد. با این حال، مشتریان با متر پیش پرداخت مجبور به استفاده از کوپن بودند.

استیو اونیل، مدیر امور شرکتی و بازاریابی در PayPoint، گفت که کوپن‌های طرح حمایت از قبض انرژی (EBSS) توسط 28000 شریک خرده‌فروش شرکت در سراسر بریتانیا مدیریت می‌شوند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“بازخرید نهایی بیش از چهار نفر از هر پنج گیرنده به طور کلی نتیجه خوبی برای طرح های کوپن دولتی در نظر گرفته می شود.”

او گفت که نظرسنجی از 2000 بزرگسال که از خدمات آن استفاده می‌کردند در سه هفته اول ژانویه نشان داد که 93 درصد دریافتند که کوپن‌های EBSS خود را در یک نقطه شارژ آسان بازخرید می‌کنند.

روسیو کونچا، مدیر سیاست‌گذاری و حمایت از شرکت Who؟، گفت: «اولویت فوری» برای وزرا و تأمین‌کنندگان انرژی است که به سرعت این طرح را بهبود بخشند «تا اطمینان حاصل شود که تمام مشتریانی که از مترهای پیش‌پرداخت استفاده می‌کنند – که احتمال آسیب‌پذیری بیشتری دارند و پایین‌تر هستند. درآمد – می توانند بدون تاخیر بیشتر به این حمایت حیاتی دسترسی داشته باشند.

وی گفت: «دولت همچنین باید روند روشنی را برای صدور مجدد کوپن‌های منقضی یا مفقودی تعیین کند تا اطمینان حاصل شود که این کار برای مشتریان خوب عمل می‌کند».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …