نیکولا بولی: پلیس از مردم می خواهد که در جستجو، قانون را به دست خود نگیرند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس از مردم خواسته است که در جستجوی نیکولا بولی، که 12 روز پیش هنگام پیاده روی سگش ناپدید شد، «قانون را به دست خود نگیرند».

پلیس لنکاوی به کارآگاهان آماتور گفت که از شاهدان سوء استفاده نکنند و سعی نکنند به ساختمان های خالی یا متروکه در امتداد رودخانه وایر در نزدیکی محل ناپدید شدن او نفوذ کنند.

ساپت سالی رایلی، بازپرس ارشد، در یک کنفرانس مطبوعاتی بعدازظهر سه‌شنبه گفت، اگرچه مردم «ممکن است منظورشان خوب باشد، ممکن است بخواهند کمک کنند»، پلیس در قبال آسیب‌های جنایی و آزار و اذیت «مقابله محکمی اتخاذ می‌کند».

بوللی آخرین بار در صبح روز 27 ژانویه در سنت مایکل در وایر، نه چندان دور از خانه اش در اینسکیپ، لنکاوی دیده شد.

پلیس لنکاوی می گوید که آنها درباره سرنوشت این زن 45 ساله “کاملاً باز” هستند، اما “فرضیه کاری” آنها این است که او در حالی که سگش ویلو را برای پیاده روی می برد به رودخانه افتاد.

جستجوهای گسترده هنوز در امتداد 15 کیلومتری رودخانه وایر، رودخانه جزر و مدی که به دریا در خلیج مورکامب ختم می شود، در حال انجام است.

رایلی گفت که جستجو به دلیل جزر و مد بسیار پیچیده بود و به همین دلیل، آنها مجبور به جست و جوی مناطقی از رودخانه هستند که قبلاً جستجو شده است.

او به مردم توصیه کرد که هیچ معنایی از این جستجوهای اضافی دریافت نکنند و از مردم خواست “کاری که باعث خنثی کردن تحقیقات شود انجام ندهند”.

رایلی گفت که ماهیت ناپدید شدن بولی منجر به گمانه زنی های وحشیانه در رسانه های اجتماعی شده است که باعث ناراحتی خانواده شده و باعث حواس پرتی تحقیقات پلیس شده است.

وی افزود: «و نه مفید است که مردم، به ویژه اگر از خارج از منطقه آمده باشند، با تلاش برای نفوذ به اموال خالی، قانون را به دست خود بگیرند.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اگرچه پلیس با این پرونده به عنوان یک فرد مفقود برخورد می کند، او گفت که آنها “به هیچ وجه به هیچ خط تحقیق خاصی بسته نشده اند” و با شرکای خود از جمله آژانس ملی جنایت و مشاور جستجوی پلیس ملی کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هیچ سرنخ گم نشده است. .

روز دوشنبه، پل آنسل، شریک بالی، که دو دختر شش و نه ساله دارد، بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت: «این دوران بسیار سختی برای دختران به‌ویژه و همچنین برای من و همه خانواده و دوستان نیکولا بوده است. و همچنین جامعه گسترده تر و من می خواهم از آنها به خاطر محبت و حمایتشان تشکر کنم.”

او افزود: «اگر کسی اطلاعاتی دارد که بتواند به یافتن نیکولا کمک کند، از او می‌خواهم که با پلیس تماس بگیرد و به ما کمک کند تا پاسخ‌هایی را که به شدت به آن نیاز داریم، ارائه دهیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پوتین مدعی است که غرب نمی تواند از ارسال تسلیحات به اوکراین حمایت کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ولادیمیر پوتین مدعی شده است که …