دیزنی با از دست دادن کنترل پادشاهی خود با صورت‌حساب فلوریدا مواجه است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اورلاندو، فلوریدا — دولت دیزنی در فلوریدا با قدرت بی‌سابقه‌ای در تصمیم‌گیری در مورد ساخت و نحوه ساخت آن در استراحتگاه جهانی والت دیزنی، انتشار اوراق قرضه و داشتن توانایی ساخت نیروگاه هسته‌ای خود در صورت تمایل، مورد غبطه هر کسب‌وکار خصوصی قرار گرفته است.

این روزها از آنجا به حساب می آیند که لایحه جدیدی که این هفته منتشر شد، منطقه غول سرگرمی را کاملاً تحت کنترل فرماندار و رهبران قانونگذاری فلوریدا قرار می دهد، زیرا برخی آن را مجازاتی برای مخالفت دیزنی با قانون به اصطلاح «نگو همجنسگرا» می دانند که توسط آن حمایت می شود. فرماندار جمهوری خواه ران دیسانتیس و مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوریخواهان.

ریچارد فاگلسونگ، استاد بازنشسته در کالج رولینز، که گزارشی قطعی از ناحیه بهبود Reedy Creek Disney در کتاب خود با عنوان “ازدواج با موش: دنیای والت دیزنی” نوشته است، گفت: “دیزنی آن را دوست ندارد زیرا آنها کنترلی ندارند.” و اورلاندو.”

با این از دست دادن کنترل، عدم اطمینان در مورد نحوه همکاری دولت بازسازی شده دیزنی و دنیای والت دیزنی، که آن را اداره می کند، به وجود می آید – آیا دست چپ همیشه با دست راست هماهنگ خواهد بود، همانطور که با شرکتی که بر هر دو نهاد نظارت می کند.

منحصربه‌فرد بودن دولت دیزنی، جایی که بازرسان ساختمان سازه‌های جعبه سیاه را بررسی می‌کنند که به جای ساختمان‌های اداری، سواری هیجان‌انگیز برگزار می‌کنند، نیز مسائل را پیچیده می‌کند. این منطقه در اصل یک شهر متوسط ​​را اداره می کند. در هر روز، حدود 350000 نفر در 27000 هکتار (11000 هکتار) Disney World به عنوان بازدیدکنندگان پارک موضوعی، مهمانان شبانه هتل یا کارمندان حضور دارند. این منطقه 55 ساله باید ترافیک را مدیریت کند، زباله ها را دفع کند و پشه های فراوان را کنترل کند.

«چه نوع کنترلی ارجح است؟ کنترل توسط یک کسب و کار یا شرکت خصوصی، یا کنترل توسط مقامات منصوب، منصوب شده توسط فرماندار ایالت؟” Foglesong گفت: “آیا آنها تخصص لازم را خواهند داشت تا بتوانند منطقه جدید را به همان اندازه کارآمدی منطقه قدیمی کار کنند؟”

این لایحه هر فردی را که در سه سال گذشته با یک پارک موضوعی یا مجموعه تفریحی کار کرده یا قرارداد داشته یا بستگان آنها را از عضویت در هیئت نظارت منطقه بازسازی شده منع می کند، ممنوعیتی که برخی کارشناسان می گویند افراد متخصص در این حوزه را حذف می کند. رشته.

حامی این لایحه، نماینده فلوریدا، فرد هاوکینز، یک جمهوری خواه از سنت کلود، سه شنبه از این حذف دفاع کرد.

هاوکینز گفت: “این موضوعی بود که من درخواست کردم.”

بر اساس پیشنهادات این لایحه، فرماندار فلوریدا به جای دیزنی، هیئت ناظران پنج نفره را به منطقه نظارت بر گردشگری مرکزی فلوریدا منصوب می کند. محدودیت‌هایی برای خودمختاری منطقه با نظارت و تنظیم توسط سازمان‌های دولتی اعمال می‌شود و نمی‌تواند کدهایی را که با مقررات دولتی در تضاد باشد، اتخاذ کند. این منطقه همچنین اگر بخواهد دیگر توانایی مالکیت و بهره برداری از فرودگاه، استادیوم، مرکز همایش یا نیروگاه هسته ای را نخواهد داشت.

دیسانتیس سال گذشته شروع به تیراندازی برای دولت خصوصی دیزنی کرد، زمانی که این غول سرگرمی به طور علنی با آنچه که منتقدان آن را قانون «نگو همجنسگرا» می نامند، مخالفت کرد که آموزش در مورد گرایش جنسی، هویت جنسیتی و سایر دروس غیرمناسب برای سن در مهدکودک تا کلاس سوم را ممنوع می کند. . منتقدان جمهوری خواه منطقه دیزنی همچنین استدلال می کنند که این شرکت در انتشار اوراق قرضه و توسعه مالی به شرکت مزیت ناعادلانه ای نسبت به رقبا داده است.

قانونگذار سال گذشته لایحه ای را تصویب کرد که در آن دولت دیزنی در ژوئن 2023 منحل شد.

آنا اسکامانی، نماینده دموکرات از اورلاندو، نماینده فلوریدا، روز دوشنبه این لایحه را یک “قبض قدرت” توسط دیسانتیس، نامزد احتمالی ریاست جمهوری 2024 خواند که به عنوان یک مخالف سرسخت سیاست های “بیدار” در مورد نژاد، جنسیت و جنسیت ظاهر شده است. سلامت عمومی. چنین مواضعی او را برای پایگاه محافظه‌کار حزب جمهوری‌خواه محبوب می‌کند، اما رای‌دهندگان مستقل و میانه‌رو را در هر دو حزب که در سیاست‌های ریاست‌جمهوری تأثیرگذار هستند، بیگانه می‌سازد.

تغییرات پیشنهادی در قانون مورد استقبال حداقل یک گروه از کارمندان Reedy Creek قرار گرفت – آتش نشانانی که در گذشته با رهبران منطقه درگیر شده اند. Tim Stromsnes، سخنگوی Reedy Creek Professional Firefighters Local 2117، گفت: تمام چیزی که هیئت مدیره فعلی به آن اهمیت می دهد “اوراق قرضه و وام های کم بهره برای ساخت زیرساخت های دیزنی است و صفر رفتار منصفانه با کارکنانش.”

استومنز روز سه‌شنبه درباره هیئت مدیره پیشنهادی جدید گفت: «ما فکر می‌کنیم که آن‌ها پذیرای پاسخ‌دهنده‌های اولیه خواهند بود.» آن‌ها فرماندار را به خاطر انجام این کار فاشیست خطاب می‌کنند… اما او در واقع در حال اصلاح یک فاشیست متعلق به دیزنی است. دولت.”

برای تسکین مالیات دهندگان در استان های همسایه Orange و Osceola، منطقه منحل نخواهد شد، چشم اندازی که این نگرانی را ایجاد کرده بود که شهرستان ها باید مسئولیت های منطقه را جذب کنند و مالیات بر دارایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. منطقه بهبود Reedy Creek بیش از 1 میلیارد دلار بدهی اوراق قرضه دارد.

در بیانیه ای، اورنج کانتی گفت که مقامات این لایحه را زیر نظر دارند.

مایکل رینالدی، رئیس رتبه‌بندی دولت محلی برای رتبه‌بندی Fitch، گفت که به نظر می‌رسد لایحه جدید به برخی از سؤالات کلیدی مطرح شده توسط قانون سال گذشته پاسخ می‌دهد، که در درجه اول توانایی منطقه برای افزایش درآمد و خدمات بدهی معوق را حفظ می‌کند.

فاگلسونگ انتظار دارد در صورت تصویب این لایحه، یک چالش قانونی به وجود بیاید. دیزنی به سؤالی که در مورد هرگونه شکایت احتمالی سؤال می کرد، پاسخ نداد.

جف واهل، رئیس ریزورت جهانی والت دیزنی، «دیزنی تحت مدل‌ها و حوزه‌های قضایی مختلف در سراسر جهان کار می‌کند، و صرف نظر از نتیجه، ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت تجربه برای میلیون‌ها مهمانی که هر سال از آن بازدید می‌کنند، باقی می‌مانیم». ، در بیانیه ای گفته شده است.

فاگلسونگ گفت که دیزنی می تواند استدلال کند که حقوق آنها به عنوان یک تجارت خصوصی تضعیف شده است.

فوگلسونگ گفت: “این امر جذابیت سیاسی دارد، استدلال هایی که آنها در یک ایالت جمهوری خواه برای یک نامزد احتمالی ریاست جمهوری مطرح می کنند.” و از نظر سیاسی، “چگونه می توانید این کار را با شرکتی انجام دهید که کارهای زیادی برای ایالت فلوریدا انجام داده است؟”

___

آنتونی ایزاگویر، نویسنده آسوشیتدپرس در تالاهاسی، فلوریدا در این گزارش مشارکت داشت.

___

مایک اشنایدر را در توییتر در @MikeSchneiderAP دنبال کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جاناتان میجرز در نیویورک پس از فراخوان پلیس برای اختلافات داخلی دستگیر شد | جاناتان میجرز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقامات می گویند جاناتان میجرز …