دنیل اندروز اولتیماتوم سبزها را رد می کند و می گوید که در اصلاح وثیقه عجله نخواهد کرد | سیاست ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دنیل اندروز اولتیماتوم سبزها مبنی بر بازنگری کلی قوانین وثیقه ایالتی را ظرف سه ماه رد کرده و امکان بازگرداندن این فرض به نفع وثیقه برای همه ویکتوریایی‌هایی که متهم به جرم هستند را رد کرده است.

با از سرگیری پارلمان در روز سه شنبه، سبزها لایحه یک عضو خصوصی را برای بازنگری قوانین وثیقه ایالتی ارائه کردند و اعلام کردند که اگر دولت اصلاحات خود را در سه ماه آینده انجام ندهد، آن را به رای خواهند آورد.

با وجود چهار نماینده سبزها در مجلس علیا – از یک نماینده در مجلس گذشته – و مخالفان علاقه مند به پیگیری اصلاحات عدالت کیفری در این دوره هستند، این امکان وجود دارد که این لایحه بتواند در مجلس علیا به تصویب برسد، اگرچه بعید است که پس از آن این قانون را پاک کند. مجلس قانونگذاری

تیم رید، نماینده مجلس برانزویک، سخنگوی عدالت موقت سبزها، گفت که حزب مایل است با همه احزاب برای پیشبرد اصلاحات “فوری” وثیقه همکاری کند.

او به آبان نیوز استرالیا گفت: «چیزی که ما به دنبال آن هستیم اصلاحات معنادار در وثیقه است، که منجر به کاهش قابل توجهی در تعداد افراد بدون محکومیت در زندان خواهد شد.

دولت باید بتواند ظرف سه ماه لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند که بتواند این کار را انجام دهد.»

اندروز گفت که دولت در حال کار بر روی پیش نویس قانون است اما جدول زمانی برای معرفی آن تعیین نخواهد کرد.

“باید به درستی انجام شود. در تلاش برای انجام آن در چارچوب زمانی غیرواقعی، این به نفع کسی نیست.» با دادن اولتیماتوم به دولت هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود.»

قانون وثیقه، که در پی قتل عام خیابان بورک در سال 2017 برای دور نگه داشتن مجرمان مکرر خشونت آمیز از جامعه تشدید شد، منجر به افزایش قابل توجه جمعیت زندانیان ایالتی شده است.

این به دلیل آزمایش‌های “معکوس مسئولیت” است که در سال 2018 معرفی شد، که فرضی را در برابر وثیقه برای طیف گسترده‌ای از جرایم از جمله تکرار و تخلف در سطح پایین ایجاد می‌کند. بر اساس این تغییر، به جای اینکه پلیس مجبور باشد دلیلی برای رد وثیقه نشان دهد، متهم باید دلیل اعطای وثیقه را نشان دهد.

مردم، زنان و کودکان ملل اول به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفته اند و بسیاری از آنها به دلیل جرایم جزئی که معمولاً محکوم به حبس نمی شوند، در بازداشت به سر می برند.

آنها عبارتند از ورونیکا نلسون، زن ملل اول، که پس از دستگیری به ظن دزدی از مغازه و امتناع از وثیقه در بازداشت درگذشت.

پزشکی قانونی که هفته گذشته مرگ او را بررسی کرد، یافته‌های نفرین‌آوری را منتشر کرد، که در آن تغییرات در قانون وثیقه را به عنوان یک “فاجعه کامل و غیرقابل کاهش” توصیف کرد و اصلاحات فوری را توصیه کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

شریک طولانی مدت نلسون، عمو پرسی لاوت، در گالری مجلس پایین در حالی که Read به نخست وزیر درباره این موضوع فشار می آورد، حضور داشت.

اندروز گفت که او “نه در موقعیتی است و نه من هرگز خواهم بود” که فرضیه وثیقه را برای همه جرایم حذف کند.

او گفت که اصلاحات وثیقه دولت تمایز بهتری بین تخلفات خشونت آمیز و غیرخشونت آمیز ایجاد می کند.

لایحه سبزها نسبت به لایحه ای که حزب در سال 2021 به مجلس علیا ارائه کرد، که قبل از انتخابات ایالتی نوامبر لغو شد، تا حد زیادی بدون تغییر است.

این آزمون آزمون «معکوس مسئولیت» را لغو می‌کند و به جای آن یک فرآیند ساده‌شده را جایگزین می‌کند که در آن، دادستان باید یک فرد متهم را تعیین کند، خطری غیرقابل قبول برای جامعه به منظور رد وثیقه است.

این لایحه همچنین عوامل دیگری را اضافه می کند که ممکن است در تعیین وثیقه در نظر گرفته شود، از جمله مسئولیت های والدینی که متهم ممکن است داشته باشد. احتمال صدور حکم حبس در صورت مجرم شناخته شدن آنها برای جرمی که به آنها متهم شده است. و هر گونه حقوق بشر مرتبط تحت منشور حقوق بشر و مسئولیت های ویکتوریا.

سبزها برای تصویب این لایحه در مجلس علیا به حمایت 17 نماینده مجلس نیاز دارند. سایر نمایندگان متقابل، از جمله دیوید لیمبریک، نماینده لیبرال دموکرات و جورجی پرسل، نماینده حزب عدالت حیوانات، حمایت خود را از اصلاحاتی که مانع از بازداشت افراد متهم به جنایات جزئی می شود، اعلام کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …