کارگران متعهد به اقدام سریع برای تکمیل ذخایر تسلیحات بریتانیا می‌شوند | سیاست دفاعی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حزب کارگر به دنبال تغییر تدارکات دفاعی به یک «پایه عملیاتی فوری» برای کمک به خرید تسلیحات تازه برای اوکراین و پر کردن ذخایر خالی از هدایای کمک‌های نظامی قبلی در صورت پیروزی در انتخابات آینده است.

حزب اپوزیسیون معتقد است که خرید مهمات جدید توسط وزارت دفاع بسیار طول کشیده است و به دلیل یک انتظار تقریباً یک ساله برای توافق بر سر قرارداد جایگزینی بیش از 4000 بازوکا ضد تانک Nlaw که قبل و در مراحل اولیه به کیف فرستاده شده بود، اشاره می کند. از جنگ

در سخنرانی روز سه‌شنبه، جان هیلی، وزیر دفاع در سایه، استدلال می‌کند که خرید دفاعی بریتانیا بیهوده است و نیاز به بازنگری فوری برای حمایت از اوکراین در جنگ با روسیه دارد.

رهبر حزب کارگر به حضار در کنفرانس می گوید: “ما باید بخش هایی از صنعت دفاعی و تدارکات وزارت دفاع خود را به یک پایگاه عملیاتی فوری تبدیل کنیم، هم برای حمایت بلندمدت از اوکراین و هم برای پر کردن سهام بریتانیا برای هرگونه درگیری آینده.” اتاق فکر روسیه.

درخواست حزب کارگر برای تجهیز مجدد صنایع دفاعی بخشی از تلاش‌های این حزب برای تأکید بر اعتبار امنیت ملی خود و فاصله گرفتن از دوره‌ای است که جرمی کوربین رهبری آن را برعهده داشت، که مکرراً از میلیتاریسم غربی انتقاد می‌کرد.

«دولت بعدی وارث درگیری اوکراین و تجاوز گسترده‌تر روسیه خواهد بود. انتظار می‌رود که هیلی گفت: با انتخابات عمومی، حزب کارگر تغییر خواهد کرد، اما هیچ تغییری در عزم بریتانیا در مقابله با تهدیدات روسیه، پیگیری جنایات پوتین و قرار گرفتن در کنار اوکراین ایجاد نخواهد شد.

به نظر می رسد اظهارات وزیر در سایه حاکی از افزایش هزینه های دفاعی تحت رهبری حزب کارگر است، اگرچه دنباله ای از اظهارات هیلی شامل هیچ تعهد مخارج محکمی نیست. در عوض، حزب کارگر متعهد شده است که در صورت پیروزی یک سال پس از انتخابات، بررسی دفاعی و امنیتی را تکمیل کند.

هیلی اضافه می‌کند که کاهش برنامه‌ریزی‌شده در ارتش باید متوقف شود، و بریتانیا همچنین باید هدف خود را برای تبدیل شدن به “کشور اروپایی پیشرو ناتو” در نظر بگیرد و اطمینان حاصل کند که می‌تواند به تعهدات موجود برای دفاع از متحدان در برابر تجاوز روسیه عمل کند، اگرچه توضیح داده نشده است که این وعده چگونه باید باشد. برآورده شود.

قرار است ارتش بریتانیا تا سال 2025 به تدریج به 72500 تن کاهش یابد که کوچکترین اندازه آن از سال 1714 است، به عنوان بخشی از برنامه کاهش واقعی هزینه های دفاعی روزانه که توسط محافظه کاران به عنوان بخشی از بررسی یکپارچه دفاعی در سال 2021 معرفی شده است. و سیاست خارجی

منابع دفاعی هفته گذشته هشدار دادند که ارتش بریتانیا در حال از دست دادن توان نظامی خود است و توضیح دادند که در صورت درخواست برای شرکت در یک درگیری، فقط چند روز مهمات در اختیار دارد – و حدود 30 درصد از نیروهای وعده داده شده به ناتو در شرایط اضطراری در واقع نیروهای ذخیره و بنابراین فوراً در دسترس نیستند.

هیلی استدلال خواهد کرد که وزارت دفاع باید “استراتژی انبار” را به عنوان بخشی از برنامه بلندمدت گسترده‌تر حمایت نظامی، اقتصادی و بشردوستانه از اوکراین دنبال کند. کارشناسان بر این باورند که این جنگ احتمالاً حداقل در سال 2023 ادامه خواهد داشت و احتمالاً برای سال‌های آینده این جنگ مهمترین موضوع سیاست خارجی خواهد بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ارتش بریتانیا با تأخیر در تدارکات و هزینه‌های بیش از حد تحت دولت‌هایی با رنگ‌های مختلف گرفتار شده است. قرارداد اولیه برای خودروی زرهی جدید آژاکس در سال 2010 منعقد شد، اما پس از صرف حداقل 3.2 میلیارد پوند، به دلیل مشکلات فنی، هنوز تاریخ سرویس دهی ندارد.

وزیران قرار است در اوایل ماه مارس یک بررسی کوتاه دفاعی منتشر کنند که بررسی یکپارچه را با توجه به حمله روسیه به اوکراین تجدید می کند. سال گذشته کمک نظامی بریتانیا به اوکراین 2.3 میلیارد پوند بود.

در پاسخ، سخنگوی حزب محافظه کار حزب کارگر را به تعهدات مبهم متهم کرد و هشدار داد که معکوس کردن کاهش ارتش به معنای هزینه های جدید بدون بودجه برای حمایت از آن است. سخنگوی حزب کارگر افزود: حزب کارگر به جای تصمیم گیری در مورد دفاع، بازبینی بیشتری دارد تا سیاست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …