تام بردی می گوید که کار پخش فاکس اسپورت را تا سال 2024 به تعویق می اندازد | تام بردی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تام بردی بلافاصله از زمین بازی به غرفه پخش نخواهد رفت.

بردی در اپیزود روز دوشنبه The Herd از فاکس اسپورت به کالین کاهرد گفت که تا فصل 2024 کار پخش خود را آغاز نخواهد کرد.

قهرمان هفت‌بار سوپربول – که هفته گذشته پس از 23 سال دوران حرفه‌ای در نیوانگلند پاتریوتز و تامپا بی باکنرز بازنشسته شد، در ماه می گذشته قراردادی 10 ساله با فاکس امضا کرد تا زمانی که تصمیم به کناره‌گیری از بازی گرفت، تبدیل به تحلیل‌گر برتر شبکه شد. برای خوبی ارزش این معامله 375 میلیون دلار گزارش شده است.

بردی گفت که نمی‌خواهد فوراً در اعلام خبر عجله کند و امیدوار است بتواند به بخش‌های دیگر زندگی‌اش برسد.

بردی گفت: “من یک چیز در مورد حرفه ام فکر می کنم، چه زمانی که توسط پاتریوت ها به خدمت گرفته شدم و چه زمانی که با باکس قرارداد امضا کردم، می خواستم کاملا متعهد باشم و هرگز نمی خواستم مردم را ناامید کنم.” من می‌خواهم در کاری که انجام می‌دهم عالی باشم و این همیشه به زمان و استراتژی و یادگیری و رشد و تکامل نیاز دارد. من افراد زیادی دارم که می توانم به آنها تکیه کنم که می توانند از من در این رشد نیز حمایت کنند.”

بردی همچنین به Cowherd گفت که می‌خواهد اعلامیه بازنشستگی هفته گذشته را به یک موضوع کم‌اهمیت تبدیل کند.

برای من، من در قلبم می دانم که چه احساسی دارم. من آن را به مدت 23 سال در زمین بازی گذاشتم و به آنچه که به دست آمده بسیار افتخار می کنم. من فقط می خواستم هفته گذشته را واقعا کوتاه و شیرین نگه دارم. احساس می‌کردم چیزهای زیادی داده‌ام، چیزهای زیادی به دست آورده‌ام، چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام، و زندگی چیزهای هیجان‌انگیزی پیش رو نیز دارد.»

من عاشق زمانم در فوتبال بودم. این یک عشق باورنکردنی در زندگی من است. گرفتن چنین تصمیماتی سخت است، اما مطمئناً زمان مناسبی است.»

انتظار می رود بردی در نهایت به کوین بورکهارت در تیم برتر فاکس بپیوندد. بورکهارت و گرگ اولسن اولین سوپربول خود را در روز یکشنبه برگزار خواهند کرد، زمانی که چیفز کانزاس سیتی با فیلادلفیا ایگلز روبرو خواهد شد.

فاکس که در روز یکشنبه دهمین سوپر باول خود را برگزار می کند، پس از فصل 2024 نیز Super Bowl 59 را در نیواورلئان دارد. انتظار نمی رود بردی در پوشش خبری پیش از بازی فاکس در روز یکشنبه حضور داشته باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …