فلاکو جغد پس از تخریب محوطه از باغ وحش پارک مرکزی نیویورک فرار کرد | نیویورک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک جغد عقاب اوراسیا به نام فلاکو پنجشنبه شب پس از تخریب محوطه وی از باغ وحش سنترال پارک نیویورک فرار کرد و هنوز در منهتن آزاد است.

فلاکو در زمان‌های مختلف از زمان فرار توسط تماشاچیان مختلف مشاهده شد، یک بار در یک پیاده‌رو در خیابان پنجم، در سراسر هتل پلازا، و روی درخت‌های اطراف پارک مرکزی.

نگاهی گذرا به فلاکو، جغد عقاب اوراسیا، صبح امروز دوشنبه، در حالی که او، شاید با حسرت، خانه قدیمی خود، باغ وحش سنترال پارک، از ایست درایو و خیابان 63 در داخل پارک مرکزی را تماشا می کند. pic.twitter.com/QsLCHF0zI5

– هشدار پرنده منهتن (@BirdCentralPark) 6 فوریه 2023

کارکنان باغ وحش سعی کردند «فلاکو» را با کنار گذاشتن غذا برای او فریب دهند، اما دست نخورده باقی ماند.

” [owl’s] این نمایشگاه تخریب شده بود و مش فولاد ضد زنگ بریده شده بود… تمرکز و تلاش ما در این زمان بر روی بازیابی ایمن جغد است. سخنگوی باغ وحش گفت: ما در صورت نیاز به روز رسانی ها را منتشر خواهیم کرد.

بر اساس گزارش The Peregrine Fund، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در آیداهو که از پرندگان شکاری در معرض خطر و در معرض خطر انقراض جهان محافظت می کند، جغدهای عقاب اوراسیا یکی از بزرگترین جغدهای جهان با طول متوسط ​​طول بال های آنها در حدود 5-6 فوت است. آنها پستانداران کوچک، دوزیستان، خزندگان، ماهی ها، حشرات و سایر پرندگان را می خورند.

فلاکو در حالی که در خطر انقراض نیست، ممکن است زنده بماند، اگر به زودی سالم به باغ وحش بازگردانده نشود، زیرا او بیشتر عمر را در اسارت گذرانده و فاقد مهارت های واقعی شکار است.

فرار فلاکو و آسیب به محوطه وی تنها آخرین اتفاقات عجیب و غریب در یک باغ وحش معروف آمریکا در هفته های اخیر است.

باغ وحش دالاس با چهار حادثه شامل فرار، کشته شدن یا دستکاری محوطه حیواناتش مواجه شد. اواخر هفته گذشته یک مرد 24 ساله در ارتباط با میمون های گم شده باغ وحش که ظاهرا ربوده شده بودند و سپس در یک خانه متروکه پیدا شدند، دستگیر شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پوتین مدعی است که غرب نمی تواند از ارسال تسلیحات به اوکراین حمایت کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ولادیمیر پوتین مدعی شده است که …