زن نیویورکی پس از اعلام مرگ در خانه تشییع جنازه در حال تنفس پیدا شد | نیویورک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات، یک زن 82 ساله در یک خانه سالمندان در نیویورک مرده اعلام شد که سه ساعت بعد در حال نفس کشیدن در خانه تشییع جنازه که در آن منتقل شده بود، یافت شد.

به گفته مقامات، این دومین بار در حدود یک ماه گذشته است که چنین اتفاقی در ایالات متحده رخ می دهد.

پلیس منطقه گفت که زن مورد اخیر در ساعت 11:15 صبح شنبه در مرکز توانبخشی و پرستاری واتر اج در پورت جفرسون لانگ آیلند بود که مرگ او اعلام شد.

بنا بر گزارش ها، این زن که نامش فاش نشد، ساعت 1:30 بعد از ظهر به خانه تشییع جنازه OB Davis در میلر پلیس، نیویورک منتقل شد. پلیس گفت که او در ساعت 2:09 بعد از ظهر در حال تنفس کشف شد.

زن به بیمارستان منتقل شد. روز دوشنبه هیچ به روزرسانی در مورد وضعیت او در دسترس نبود.

اعلام مرگ زودرس آشکار چند روز پس از جریمه شدن 10000 دلار (8320 پوند) یک خانه مراقبت مداوم در آیووا به دلیل پرونده مشابه صورت گرفت.

مقامات آیووا گفتند که یک زن 66 ساله در 3 ژانویه در مرکز مراقبت های ویژه آلزایمر گلن اوکس در Urbandale، آیووا، جایی که او تحت مراقبت های آسایشگاهی بود، مرده بود.

این زن در یک کیسه جسد قرار داده شد و به خانه تشییع جنازه و کوره جسد آنکنی منتقل شد. نیویورک تایمز گزارش داد که کارکنان دفتر تشییع جنازه سپس زیپ کیسه جسد را باز کردند تا زن را زنده و نفس نفس زدن پیدا کنند و این اطلاعات را به استنادی از بخش بازرسی و تجدیدنظر آیووا نسبت داد. اداره بازرسی و استیناف آیووا در گزارشی اعلام کرد که کارکنان مرکز با 911 تماس گرفتند و او به بیمارستان بازگردانده شد و در 5 ژانویه درگذشت.

پلیس گفت که پرونده نیویورک برای تحقیقات به دفتر دادستان کل ایالت ارجاع شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جاناتان میجرز در نیویورک پس از فراخوان پلیس برای اختلافات داخلی دستگیر شد | جاناتان میجرز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقامات می گویند جاناتان میجرز …