وزیر بهداشت به ادعای خود پاسخ داد که دولت دیگر با اتحادیه ها در مورد حقوق صحبت نمی کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

رابرت باکلند اختلاف با دومینیک راب را زمانی که هر دو بر سر منشور حقوق بریتانیا در کابینه بودند، تایید کرد

رابرت باکلند تایید کرد که او و دومینیک راب زمانی که هر دو در کابینه بودند “اختلاف” داشتند، پس از اینکه گزارش شد که راب سال گذشته تلاش کرد تا باکلند را از سمت وزیر ولز برکنار کند، همکار من، همکار من. پیتر واکر گزارش ها.

ماریا کالفیلد، وزیر بهداشت، به این ادعا که دولت دیگر با اتحادیه ها در مورد حقوق صحبت نمی کند، پاسخ داد

صبح بخیر. اسکاتلند و ولز بیش از 20 سال است که دولت‌هایی را واگذار کرده‌اند، اما احتمالاً تا زمانی که بیماری کووید (کووید) بود، مردم متوجه شدند که تا چه حد، وقتی صحبت از سیاست بهداشتی به میان می‌آید، دولت بریتانیا فقط یک دولت انگلیس است. امروز انگلیس شاهد آن چیزی است که به عنوان بدترین روز اختلال در سلامت در زمستان امسال توصیف می‌شود و پرستاران و کارکنان آمبولانس هر دو در اعتصاب هستند. اما کارکنان بهداشت در اسکاتلند در اعتصاب نیستند و تنها یک اعتصاب محدود آمبولانس در ولز توسط اعضای اتحادیه یونیت وجود دارد. انگلستان متفاوت است زیرا دولت‌های اسکاتلند و ولز پیشنهادات دستمزد بهتری ارائه کرده‌اند، اما انگلستان دولت انگلیس هم همین کار را نمی کند.

دیروز شارون گراهام دبیر کل یونیت گفت وزرای دولت بریتانیا دروغ می‌گویند که می‌گویند مذاکرات پرداخت با اتحادیه‌ها هنوز در جریان است.

امروز صبح ماریا کالفیلدوزیر بهداشت، صدای تعیین شده دولت در برنامه های مصاحبه صبحگاهی بود. او چیز جدیدی برای اعلام نداشت، اما به ادعاهایی مبنی بر عدم تمایل وزیران برای گفتگو با اتحادیه ها پاسخ داد. او به برنامه امروز گفت:

آنچه من می خواهم بگویم … به RCN، به عنوان [is] که در اسکاتلند اتفاق می افتد، آنها اعتصابات را لغو کرده اند تا در مورد تسویه حقوق سال آینده از آوریل صحبت کنند، که فقط چند هفته دیگر باقی مانده است – همین کار را در انگلیس انجام دهید.

وزیر امور خارجه در ماه ژانویه، تقریباً به صورت هفتگی، با تعدادی از اتحادیه های بهداشت و درمان ملاقات کرده است. بنابراین درب کاملاً باز است. و من از RCN و اتحادیه های آمبولانس می خواهم که به دور میز برگردند.

به زودی اطلاعات بیشتری از دور مصاحبه کالفیلد منتشر خواهم کرد.

در اینجا دستور کار روز است.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

صبح: کیر استارمر و جاناتان رینولدز، وزیر تجارت در سایه، در بریستول دیدار می کنند. انتظار می رود استارمر یک مصاحبه تلویزیونی را ضبط کند.

ساعت 14:30: سوئلا براورمن، وزیر کشور، سوالات خود را در عوام مطرح می کند.

بعد از ظهر: همتایان در مورد لایحه قانون حفظ شده اتحادیه اروپا (لغو و اصلاح) بحث می کنند.

ساعت 5 بعدازظهر: Spectator TV مصاحبه خود را با لیز تراس پخش می کند – اولین مصاحبه او از زمانی که شماره 10 را ترک کرد.

من سعی خواهم کرد نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم، اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

پرستاران اعتصابی صبح امروز در صف اعتصاب خارج از مرکز والتون در لیورپول.
پرستاران اعتصابی صبح امروز در صف اعتصاب خارج از مرکز والتون در لیورپول. عکس: آدام وان / EPA

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گردباد می سی سی پی: بایدن پس از طوفان مرگبار اعلام وضعیت اضطراری کرد | می سی سی پی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، جو بایدن برای مناطقی که …