وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 روز یکشنبه مقابل قهرمان لالیگا در ورزشگاه سون مویکس خود در حال توهین نژادپرستانه به وینیسیوس جونیور رئال مادرید فیلم شدند.

در ویدئویی که شرکت استریم دازن در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، حامیان این مهاجم 22 ساله را میمون خطاب می کردند.

مایورکا بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. در یک مصاحبه رادیویی، سرمربی، خاویر آگیره، این موضوع را رد کرد که بازیکنانش وینیسیوس را در این مسابقه بداخلاق مورد هدف قرار داده بودند، که در آن بازیکن برزیلی 10 خطا متحمل شد که بیشترین خطا در هر بازیکنی در این فصل لالیگا بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

وینیسیوس حداقل در سه مورد مورد آزار نژادپرستانه هواداران قرار گرفته است – در نیوکمپ مقابل بارسلونا در نوامبر 2021، در اتلتیکو مادرید در سپتامبر 2022 و در وایادولید در اواخر دسامبر 2022.

پلیس اسپانیا همچنین در حال بررسی جنایت احتمالی ناشی از نفرت علیه او پس از آویزان شدن یک مانکن با پیراهن شماره 20 او از روی پل مقابل مرکز تمرین باشگاه قبل از دربی مادرید دو هفته پیش است.

دادستان‌های مادرید تصمیم گرفتند به دلیل شعارهای نژادپرستانه در ماه سپتامبر علیه وینیسیوس، پس از اینکه دریافتند این شعار «چند ثانیه طول کشیده» و جرم محسوب نمی‌شود، اتهامی مطرح نکنند.

در دسامبر، وینیسیوس لالیگا را متهم کرد که به هیچ کاری در مورد هواداران نژادپرست در مسابقات ادامه نمی‌دهد، پس از آن که ویدیوهایی در رسانه‌های اجتماعی نشان داد که برخی فریادها توهین می‌کنند و اشیا را به سمت او پرتاب می‌کنند روز قبل در وایادولید.

لالیگا با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داد و هر گونه سخنان نفرت‌انگیز را محکوم کرد و گفت که موارد نژادپرستی در این مسابقه را دنبال می‌کند. رئیس آن، خاویر تباس، گفت که اتهامات وینیسیوس “ناعادلانه و نادرست” است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وینیسیوس با اختلاف زیادی در بین هفت لیگ معتبر اروپا بیشترین خطا را دریافت کرده است. او 79 بار مرتکب خطا شد و نیمار از پاری سن ژرمن با 59 بار در رده دوم قرار گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …