NT ممنوعیت الکل را در تلاش برای جلوگیری از افزایش جرم و جنایت در آلیس اسپرینگز | آلیس اسپرینگز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ممنوعیت های الکل قرار است در مرکز استرالیا پس از یک بررسی فوری که محدودیت های شدیدتر را برای رسیدگی به افزایش جرم و جنایت و رفتارهای ضد اجتماعی در آلیس اسپرینگز توصیه کرد، مجدداً اجرا شود.

اقداماتی که روز دوشنبه اعلام شد به این معنی است که مردم بومی ساکن در جوامع دورافتاده و اردوگاه‌های شهری در قلمرو شمالی نمی‌توانند الکل بخرند، اگرچه اگر 60 درصد ساکنان به طرح مدیریت الکل رای مثبت دهند، جوامع می‌توانند این ممنوعیت‌ها را لغو کنند. .

ناتاشا فایلز، وزیر ارشد این کشور، روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که دولت ان‌تی «فوراً» قانونی را در جلسه بعدی پارلمان برای اجرای محدودیت‌ها ارائه خواهد کرد.

او گفت که دولت فدرال همچنین با 250 میلیون دلار بودجه اضافی برای استرالیای مرکزی برای مجموعه ای از اقدامات، از جمله برنامه های مشارکت جوانان، ایجاد شغل، بهبود خدمات و حمایت از آموزش کشور موافقت کرده است.

ممنوعیت الکل در یک بررسی فوری که در پی افزایش جرم و جنایت در آلیس اسپرینگز انجام شد، توصیه شد. سازمان‌های بهداشتی محلی افزایش جرم و جنایت را به کاهش محدودیت‌های الکلی دوران مداخله‌جویانه نسبت دادند که در ماه ژوئیه به پایان رسید، به این معنی که مشروبات الکلی برای اولین بار در 15 سال گذشته در برخی جوامع قانونی شد.

در گزارش هفته گذشته خود به رئیس و نخست وزیر NT، کنترل کننده منطقه ای مرکزی استرالیا، دورل اندرسون، یک زن لوریتا، تغییرات قانون را توصیه کرد تا اطمینان حاصل شود که جوامع دورافتاده و اردوگاه های شهری خشک باقی می مانند تا به علل اساسی آسیب و جنایت رسیدگی شود. و اطمینان از تأمین مالی مبتنی بر نیاز برای خدمات و سازمان ها.

این گزارش هشدار داد که عدم رسیدگی جدی به رانندگان سوء مصرف الکل و جرایم جوانان به این معنی است که آسیب ها «سال به سال» ادامه خواهد داشت.

در زمان سوال، نخست وزیر آنتونی آلبانیز، چالش ها را تصدیق کرد و گفت که ضعف سیستمیک عامل اصلی است. «این در مورد ضرر بین نسلی است. این در مورد کمبود خدمات استخدامی، کمبود خدمات اجتماعی، کمبود فرصت آموزشی است.

ماه گذشته محدودیت‌های تازه‌ای برای الکل در آلیس اسپرینگز اعمال شد که ساکنان را از خرید الکل در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و محدود کردن فروش الکل آماده در روزهای دیگر منع کرد و نگرانی‌هایی را در مورد بازگشت به سیاست‌های دوران مداخله ایجاد کرد.

اما فایلز گفت قوانین جدیدی که روز دوشنبه اعلام شد راهی برای دور شدن از «سیاست‌های الکل مبتنی بر نژاد» است و محدودیت‌های جدید بازگشت به آن سیاست‌های تحت مداخله را رد کرد.

“این آینده قوی تر نیست. این قانون مبتنی بر قلمرو است. من همیشه گفته‌ام که باید در این فضا چابک باشیم و سعی می‌کنیم تعادل را بین احترام به صدای جامعه محلی پیدا کنیم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

فایلز گفت که اکثریت قریب به اتفاق جوامع بومی دورافتاده در حال حاضر خشک شده اند و به خبرنگاران گفت که اقداماتی که قبلاً در آلیس اسپرینگز اعمال شده است با کاهش فشار بر پلیس و مقامات تأثیر فوری دارد.

ما برای ادامه به آن نیاز داریم. ما شاهد بهره مندی از این محدودیت های کوتاه مدت هستیم.

فایلز همچنین تاکید کرد که پرداختن به دلایل زمینه‌ای در پس جنایت، خشونت خانوادگی و خانوادگی و مشکل مصرف الکل بسیار حیاتی است، و افزود که دولت منطقه به جوامع در مورد بهترین راه رو به جلو گوش می‌دهد و با تمام سطوح دولت‌ها همکاری می‌کند.

فایلز گفت که بودجه 250 میلیون دلاری به معنای ارائه خدمات بهتر در جوامع دورافتاده اطراف آلیس اسپرینگز است و تا حدودی از فشار وارده بر شهر می کاهد.

«این بودجه بر بهبود ایمنی و انسجام جامعه از طریق مشارکت بیشتر جوانان و برنامه‌های انحراف تمرکز خواهد کرد. ایجاد شغل، به ویژه در جوامعی که آلیس اسپرینگز را احاطه کرده اند، از جمله تغییرات فوری برای جایگزینی برنامه توسعه ناموفق جامعه.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لبنان به دلیل تابستان به دو منطقه زمانی متوالی تقسیم شد | لبنان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تصمیم لحظه آخری دولت لبنان …