آیا به تعویق انداختن تاریخ تکمیل در هنگام فروش خانه خطرناک است؟ | ویژگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

س من یک موقعیت غیرعادی دارم که امیدوارم بتوانید به من کمک کنید. ما در یک زنجیره املاک نسبتا کوتاه هستیم – خانه فعلی خود را به خریدارانی که برای اولین بار می‌فروشند، می‌فروشیم و از افرادی که خرید بعدی آنها پایان زنجیره است، خانه می‌خریم.

آنها می خواهند مقدار قابل توجهی کار را روی ملکی که می خرند انجام دهند و پیشنهاد کرده اند که کل زنجیره در ماه مارس قراردادهایی را مبادله کند اما با تاریخ تکمیل خرید ملک آنها و فروش ملک ما در ماه جولای. آنها سپس خرید بعدی خود را تکمیل می کردند، که به آنها مهلت می داد تا قبل از نقل مکان، کار خود را چهار ماه تکمیل کنند (احتمالاً با نوعی وام پل زدنی برای پوشش شکاف). آنها مایلند در این مدت از نقل مکان به محل اقامت اجاره ای خودداری کنند و نمی خواهند در حالی که کار در حال انجام است در خانه زندگی کنند.

در این شرایط چه خطراتی برای ما و خریداران ما وجود دارد؟ نگرانی اصلی من این است که اگر برای خانه ای که در فاصله تعویض و تکمیل آن می خریم اتفاقی بیفتد، ما همچنان متعهد به خرید آن هستیم – ما می خواهیم بیمه ساختمان ها را از مبادله داشته باشیم اما آیا هر بیمه کننده ای آماده است تا ملکی را که ما می خریم بیمه کنیم. مالک نیستید و برای این مدت طولانی زندگی نمی کنید؟

اگر به دلایلی خریداران ما پس از مبادله خارج شوند، چه اتفاقی می افتد؟ من می دانم که ما سپرده 10٪ آنها را حفظ می کنیم، اما اگر منجر به خروج ما از خرید شود، 10٪ سپرده خود را از دست می دهیم که بسیار بیشتر است.

آیا خطرات یا مشکلات دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفت؟ و آیا تا به حال شنیده اید که از یک تکمیل طولانی مدت به غیر از ساخت های جدید استفاده شود؟ مشاور املاک ما به ما اطمینان می دهد که رایج است اما من قبلاً در مورد آن نشنیده ام.
RJ

آ من می توانم با افرادی که امیدوارید از آنها خرید کنید همدردی کنم که نمی خواهند در خانه جدید (امیدوارم) زندگی کنند در حالی که کار روی آن انجام می شود. اما می ترسم که همدردی در همین جا متوقف شود.

تکمیل طولانی مدت معمولاً با ساخت‌های جدید همراه است که در آن قرارداد بین خریدار و فروشنده کاملاً با فرآیند معمول انتقال متفاوت است. به گفته Savills، معمولاً هنگام مبادله در یک ساختمان جدید، دو تاریخ تکمیل وجود دارد: «توقف کوتاه» که تخمینی از زمان اتمام ملک است و «توقف طولانی» که تاریخ است. توسعه دهنده باید ملک را تمام کرده باشد یا پول شما را پس بدهد.

به بیان دیگر، اگر توسعه‌دهنده نتواند تا تاریخ توقف طولانی‌مدت کار را تمام کند، می‌توانید سپرده خود را پس بگیرید و بدون جریمه از محل خارج شوید یا اگر نمی‌خواهید از آن عقب نشینی کنید، تاریخ را تغییر دهید. با فرآیند انتقال یک تاریخ تکمیل وجود دارد و تمام. اگر در آن تاریخ تکمیل نکنید، سپرده خود را پس نمی‌گیرید.

با این حال، خریداران در انواع دیگر زنجیره‌ها گاهی اوقات با یک تاریخ تکمیل با تأخیر موافقت می‌کنند، مانند ترتیبی که فروشندگان شما پیشنهاد می‌کنند. ایراد اصلی من این است که به نظر می رسد به راحتی آنها باشد، نه شما یا خریدارانی که برای اولین بار خرید می کنند. شاید ارزش آن را داشته باشد که بدانید خریداران شما در مورد به تاخیر انداختن تکمیل تا ماه جولای چه احساسی دارند. ممکن است چنین تاخیری به این معنی باشد که آنها قبل از مبادله از آن خارج می‌شوند زیرا نمی‌خواهند برای نقل مکان آنقدر منتظر بمانند، در غیر این صورت پیشنهاد وام مسکن آنها تا آن زمان منقضی شده است. ممکن است بخواهید تأثیر آن بر پیشنهاد وام مسکن خود را نیز بررسی کنید. موضوع بیمه واقعاً چیزی نیست که شما نیاز به نگرانی داشته باشید، زیرا این امر عادی است که خریدار مسئولیت بیمه ساختمان را از تاریخ مبادله قراردادها بر عهده بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …