اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد احتمال غیبت جانی سکستون در بازی مهم ایرلند مقابل فرانسه در دوبلین را برطرف کرده است. کاپیتان ایرلند پس از برخورد با لیام ویلیامز در حال پرستاری از پای مرده بود که به خاطر آن مدافع کناری ولز کارت زرد گرفت، اما مصدومیت جدی نیست.

ویلیامز برای برقراری ارتباط با سر سکستون به سطل گناه رفت. هنگامی که دومی پس از برخورد تحت درمان قرار گرفت، داور اصرار داشت که برای ارزیابی آسیب سر برود. سکستون اعتراض کرد که به دلیل آسیب دیدگی پا تحت درمان است. او در نتیجه HIA را پشت سر گذاشت.

سکستون برای اولین بار از روز سال نو بازی می کرد، زمانی که دچار آسیب دیدگی استخوان گونه شد که نیاز به جراحی داشت. به نظر می رسید که این بازیکن 37 ساله با خیالی آسوده به بازی برگشت و با 5 ضربه از 5 ضربه مقابل ولز 12 امتیاز به دست آورد. فارل از شخصیت او استقبال کرد و هر پیشنهادی را که ممکن است برای این همه پیر شده باشد را رد کرد.

او گفت: «هیچ شکی در مورد سن او در ذهن ما وجود ندارد. من در دو هفته گذشته به طور مداوم با او صحبت کردم. بهش گفتم هیچ بهانه ای نیست او گفت که هرگز قبل از بازی تا این حد عصبی نبوده است. این که چگونه او با آن برخورد می کند و تیم را اداره می کند و باعث می شود احساس درستی داشته باشد، و سپس بیرون می رود و همزمان اجرا می کند، گواهی بر شخصیت اوست.”

آخر هفته آینده در دوبلین جایی برای شک و تردید وجود نخواهد داشت. ایرلند در سه بازی گذشته خود مقابل فرانسه شکست خورده است، فرانسه که سال گذشته در پاریس به سرعت پیش افتاد. فارل گفت: «خودمان نبودن مهمترین چیز بود. ما در 15، 20 دقیقه اول به بازی حمله نکردیم. ما خودمان را به بازی برگشتیم و شانس برد داشتیم. بنابراین خودمان بودن از ابتدا کمک خواهد کرد.»

ایرلند خود را در کاردیف نشان داد. آنها در 10 دقیقه اول با تلاش های کیلان دوریس و جیمز رایان به برتری 14 بر 0 دست یافتند، قبل از اینکه جیمز لو در پایان کوارتر اول با گل 22 خود به گل سوم رسید. ایرلند در وقت استراحت 27-3 پیش افتاد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

نوعی پاسخ از ولز اجتناب ناپذیر بود. آنها چند دقیقه بعد از نیمه دوم با یک تلاش ساده از ویلیامز پاسخ دادند اما هرگز به نظر نمی رسید که برتری ایرلند را تهدید کند. زمانی که ویلیامز در سین-بین بود، ایرلند بازی خود را دوباره افزایش داد تا از طریق جاش ون در فلیر در 10 دقیقه آخر امتیاز امتیاز کسب کند.

آنها در صدر رنکینگ جهانی به نظر سلطنتی می رسند، اما فارل برای ورود به فرانسه آماده است. فکر می‌کنم همه متوجه می‌شوند که هفته آینده چه اتفاقی می‌افتد، اما یک چیز در مورد جمعیت ایرلندی وجود دارد. وقتی یک بازی بزرگ برگزار می شود و آنها می دانند که باید پشت تیم باشند، بهترین های جهان هستند. در این شکی نیست.»

بهترین جمعیت دنیا که بهترین تیم را تشویق می کنند. صحنه تنظیم شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …