رهبران کسب و کار می گویند مالیات کارآموزی انگلستان یک اشتباه 3.5 میلیارد پوندی است | دوره های کارآموزی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خرده فروشان، مشاغل مهمان نوازی، صنعت فناوری و استخدام کنندگان خواستار اصلاح فوری مالیات کارآموزی شده اند و آن را “اشتباهی 3.5 میلیارد پوندی” می نامند.

کنسرسیوم خرده‌فروشی بریتانیا (BRC)، UKHospitality، techUK و کنفدراسیون استخدام و استخدام (REC) در نامه‌ای به وزیران گفتند که دولت سرمایه‌گذاری را در آموزش‌های حیاتی که می‌تواند بهره‌وری را افزایش داده، رشد اقتصادی را تقویت کند و افزایش دهد، متوقف می‌کند. دستمزد

هلن دیکنسون، مدیر اجرایی کنسرسیوم خرده‌فروشی بریتانیا، که نماینده اکثر خرده‌فروشان بزرگ است، گفت: «دولت باید فوراً این اشتباه 3.5 میلیارد پوندی را برطرف کند، در غیر این صورت این خطر می‌افتد که بهره‌وری کم‌خونی بریتانیا را پشت سر همتایان بین‌المللی خود بگذارد.

خرده‌فروش‌ها می‌خواهند روی آموزش نیروی کار ماهر، بهره‌ورتر و با دستمزد بهتر سرمایه‌گذاری بیشتری کنند. آنها می خواهند فرصت های بیشتری را برای مردم بالا و پایین کشور ایجاد کنند. آنها می خواهند بیشتر به رشد کمک کنند. اما سیستم شکسته کارآموزی یک توپ و زنجیر در اطراف تلاش آنهاست.»

تحت سیستم فعلی، شرکت‌ها صدها میلیون پوند به یک گلدان کمک می‌کنند، که فقط می‌توان آن را برای انواع بسیار خاص آموزش خرج کرد. به عنوان مثال، کسب و کارها نمی توانند از این پول برای تامین هزینه دوره هایی که مدت زمان آنها کمتر از یک سال است استفاده کنند. آنها می گویند که این باعث شده آنها نتوانند 3.5 میلیارد پوند از بودجه کنار گذاشته شده را خرج کنند.

مالیات کارآموزی که در آوریل 2017 معرفی شد، باعث می شود سازمان های بزرگ 0.5 درصد از حقوق و دستمزد خود را برای دوره های کارآموزی کنار بگذارند.

با این حال، بسیاری از کارفرمایان می گویند که نمی توانند از وجوهی استفاده کنند – که اگر ظرف دو سال استفاده نشود، توسط خزانه داری گرفته می شود. گزارشی از سوی بنیاد رزولوشن درباره انفجاری در تعداد کارآموزی های گران قیمت و سطح بالا برای افرادی که قبلاً مشغول به کار بودند، هشدار داد که می تواند جوانان را “ازدحام” کند.

سازمان‌های تجاری از دولت می‌خواهند که مالیات کارآموزی را به مالیات مهارت‌های گسترده‌تری گسترش دهد که می‌تواند در طیف وسیع‌تری از دوره‌های معتبر از جمله دوره‌های کوتاه‌تر و هدفمندتر هزینه شود.

کیت نیکولز، مدیر اجرایی UKHospitality، گفت که بازنگری این سیستم به کسانی که از نظر اقتصادی غیرفعال شده‌اند، از جمله بالای 50 سال، کمک می‌کند تا به کار بازگردند تا شکاف‌های مهارتی را برطرف کنند.

کسب‌وکارهای هتلداری مشتاق سرمایه‌گذاری بیشتر در توسعه مهارت‌ها، آموزش و توسعه نیروی کار خود هستند، به‌ویژه زمانی که ظرفیت‌های خالی بسیار زیاد است. اصلاح مالیات کارآموزی برای ارائه انعطاف‌پذیری بیشتر به کسب‌وکارها، به‌ویژه در نحوه استفاده از بودجه، ضروری است.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

جولیان دیوید، مدیر اجرایی techUK، گفت: «نیاز واقعی برای ادامه حمایت از جوانان و تازه واردان به نیروی کار با استفاده از دوره های کارآموزی وجود دارد، اما همچنین حمایت از نیروهای موجود در نیروی کار برای پیشرفت و کسب مهارت های مورد نیاز وجود دارد. آینده کار کلید این امر اصلاح مالیات کارآموزی به منظور انعطاف پذیری و مناسب ساختن آن خواهد بود.»

رابرت هالفون، وزیر آموزش و پرورش، گفت که دولت از سال 2010 “میزان مهارت های کشور را تغییر داده است”.

ما تاکنون از بیش از 5 میلیون شروع کارآموزی در بیش از 650 استاندارد با کیفیت بالا حمایت کرده‌ایم، و تضمین می‌کنیم که هر هدف شغلی شما را می‌توان از طریق کارآموزی به دست آورد، و ما بودجه را تا سال 25-2024 به 2.7 میلیارد پوند افزایش خواهیم داد. . هالفون گفت: ما در حال گسترش و گسترش سطوح T، موسسات فناوری، و اردوهای مهارتی هستیم که همگی با 3.8 میلیارد پوند پشتیبانی می‌شوند.

“این دولت محافظه کار طرف تجارت است – به همین دلیل است که همه برنامه های مهارتی ما با کارفرمایان طراحی شده اند تا نیازهای تجارت و صنعت را برآورده کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتهامات جدید و تنش استعفای روابط چین و کانادا را مختل کرده است | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، استعفای ناگهانی یک قانونگذار کانادایی …