سایت رزومه نویس تاسیس شد! توصیه به مهاجران

کارشناسان موسسه سایت رزومه نویس resumenevis.com و indeed.com در اینجا لیستی از نکات تهیه کرده اند که می توانید از آنها برای نشان دادن توانایی یادگیری سریع خود در رزومه استفاده کنید.

بهینه سازی برای کلمات کلیدی

رزومه خود را با درج کلماتی که در آگهی شغلی ذکر شده است، مطابق با آن نقش سفارشی کنید. خاص بودن به کارفرمایان کمک می کند تا ارتباط شما با نقش را ببینند و همچنین شانس استخدام شما را افزایش می دهد. مهم است که فقط تجربیات و مهارت های کاری اخیر را درج کنید که در مورد نقشی که علاقه مند به دنبال کردن آن هستید صدق می کند.

منحصر به فرد باشید

رزومه شما به کارفرمای احتمالی شما کمک می کند تا بداند در مقایسه با سایر کاندیداها چه چیزی می توانید به آنها پیشنهاد دهید. رزومه شما می تواند ویژگی ها و تجربیات متمایز شما را که دیدگاه ها و بینش های منحصر به فردی به شما داده است را برجسته کند. مهارت هایی را در رزومه خود بگنجانید که باعث می شود نسبت به سایر کاندیداها برای این نقش مناسب تر باشید.

مهارت های خود را به روز کنید

اطمینان حاصل کنید که رزومه شما فقط شامل تجربیات، مهارت ها و تحصیلات اخیر باشد. همانطور که به طور حرفه ای یاد می گیرید و پیشرفت می کنید، رزومه خود را به روز کنید و در صورت عدم ارتباط، اطلاعات قدیمی را حذف کنید. مهم است که در مورد افزودن مداوم مهارت ها به رزومه خود فعال باشید زیرا به بهبود قابلیت استخدام و ارتباط شما در صنعت شما کمک می کند.

کجا مهارت های یادگیری سریع خود را برجسته کنید
در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید مهارت های یادگیری سریع خود را در طول فرآیند درخواست برجسته کنید:

یک لیست در بخش مهارت های خود ایجاد کنید
لیستی از مهارت های سخت خود را در رزومه خود بگنجانید و نحوه استفاده از آنها را نشان دهید. برای مثال، ذکر کنید که آیا مدیرتان از شما خواسته است که مهارت جدیدی را در مدت زمان کوتاهی بیاموزید یا اینکه شغل خود را تغییر داده اید و توانسته اید اهداف تعیین شده توسط کارفرمایان جدید خود را محقق کنید. کارفرمایان ممکن است از اسکنرهای کلیدواژه برای سازماندهی برنامه های کاربردی که دریافت می کنند استفاده کنند، بنابراین مطمئن شوید که الزامات شغلی را برای مهارت های ذکر شده به دقت مطالعه کرده و رزومه خود را مطابق با آن اصلاح کنید.

اگر در حال حاضر تجربه حرفه ای زیادی دارید، بخش سابقه شغلی خود را برجسته کنید و آن را نزدیک بالای سند خود قرار دهید. می توانید مهارت های دیگر را در قسمتی جداگانه در پایین رزومه خود قرار دهید.

سوابق تحصیلی خود را درج کنید

گنجاندن تحصیلات خود در رزومه ممکن است شانس شما را برای استخدام افزایش دهد. می توانید یک بخش برای آموزش ایجاد کنید و تمام مدارک تحصیلی خود را فهرست کنید. همچنین می توانید از این قسمت برای برجسته کردن توانایی خود در یادگیری سریع استفاده کنید. شامل دوره‌های آنلاین، گواهینامه‌ها و آموزش‌هایی که برای نشان دادن مهارت‌های خود به پایان رسانده‌اید. قبل از اینکه تمام تحصیلات خود را فهرست کنید، مطمئن شوید که در مورد موقعیتی که به آن علاقه دارید صدق می کند.

تجربه کاری مرتبط را اضافه کنید

هنگام ایجاد بخش تجربه شغلی در رزومه، باید مختصر و واضح باشد. کارفرمایان معمولاً فقط چند ثانیه فرصت دارند تا رزومه شما را اسکن کنند، بنابراین اولویت بندی اطلاعات مهم می تواند به آنها کمک کند تا مشخص کنند آیا شما برای این نقش واجد شرایط هستید یا خیر. همچنین می توانید کار داوطلبانه برای انجمن های دانشجویی و دوره های کارآموزی بدون دستمزد را در نظر بگیرید. از کلمات کلیدی در شرح شغل استفاده کنید تا تجربیات خود را به نقش مرتبط کنید.

شبکه های اجتماعی social موسسه رزومه نویس :

https://www.linkedin.com/company/resumenevis/

https://www.aparat.com/resumenevis_com

http://www.facebook.com/resumenevis

http://www.telegram.me/resumenevis_com

http://www.twitter.com/resumenevis

http://www.instagram.com/resumenevis_com

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …