دانکن فرگوسن آماده است تا شغل مدیری در Forest Green | مریخ نوردهای سبز جنگلی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دانکن فرگوسن قرار است مدیر تیم مبارزان لیگ یک Forest Green Rovers شود.

روز چهارشنبه پس از اخراج یان بورچنال با دستیار سابق اورتون تماس گرفته شد و مذاکرات مثبتی انجام شد. فارست گرین در انتهای لیگ یک قرار دارد و چهار امتیاز از ایمنی فاصله دارد و از 28 بازی ابتدایی خود پس از صعود 21 امتیاز گرفته است.

این اولین پست مدیریتی تمام وقت فرگوسن پس از دو دوره حضور موقت در اورتون خواهد بود. فرگوسن که دارای مجوز حرفه ای یوفا است، زیر نظر تعدادی از مدیران اورتون از جمله مارکو سیلوا، سام آلاردایس، رافا بنیتز و کارلو آنچلوتی کار کرد و تجربیات ارزشمندی به دست آورد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

او در تابستان از باشگاه لیگ برتری جدا شد تا پس از هشت سال حضور در کادرفنی، سرمربی شود. فرگوسن سپس گفت: «این یک تصمیم بزرگ برای من بود. کاری فوق‌العاده دشوار، اما من باید ادامه دهم، تا قدم بعدی در حرفه‌ام را بردارم و به دنبال آن چالش جدید باشم. مدیر موقت بودن به من اعتماد به نفس داد تا وارد مدیریت شوم.»

از زمان ترک اورتون، فرگوسن فرصت های مدیریتی زیادی را رد کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تام بردی می گوید که کار پخش فاکس اسپورت را تا سال 2024 به تعویق می اندازد | تام بردی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تام بردی بلافاصله از زمین بازی …