جت ها، دلفین ها یا بازگشت به کلاغ ها: سرانجام لامار جکسون در سال 2023 به کجا می رسد؟ | بالتیمور ریونز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با عذرخواهی از آژانس رایگان/بازنشستگی قریب‌الوقوع تام بردی، بن‌بست لامار جکسون با کلاغ‌های بالتیمور به‌عنوان جذاب‌ترین خط داستانی خارج از فصل باقی مانده است.

جکسون یک کاندیدای همیشگی MVP است، نزدیکترین چیزی که لیگ به یک حمله یک نفره دارد. او تازه 26 ساله شده است. اما او همچنین یک سبک متمایز و مبتنی بر برخورد بازی می کند و دو فصل اخیر او با مصدومیت به پایان رسیده است. خود جاری سبک ماندگاری دارد – و سؤالاتی در مورد اینکه آیا او می تواند با افزایش سن تکامل یابد یا اینکه چگونه این تکامل بر ارزش او تأثیر می گذارد وجود دارد.

طبق گزارش‌ها، جکسون پیشنهادی از کلاغ‌ها را رد کرده است که شامل 130 میلیون دلار به طور کامل تضمین شده است، رقمی که او را پشت سر متیو استافورد، راسل ویلسون، کایلر موری، آرون راجرز، جاش آلن و پاتریک ماهومس قرار می‌دهد. جکسون می خواهد مانند بهترین مدافع لیگ دستمزد بگیرد – چه توسط کلاغ ها یا شخص دیگری.

بیایید نقاط فرود احتمالی جکسون در این فصل خارج از فصل را به ترتیب صعودی رتبه بندی کنیم.

6) نیوانگلند پاتریوتز

بیایید با یک نامزد خارجی شروع کنیم. بیل بلیچیک، سرمربی نیوانگلند، با نزدیک شدن به پایان دوران حرفه ای خود، مایل است برای بازگرداندن پاتریوتز به رقابت های پلی آف، نوسانی ایجاد کند. این به معنای ارتقاء در کوارتربک است – حتی اگر یک راستگوی مک جونز باشید.

بلیچیک در سال‌های اخیر در ساخت کادر خود و جذب بازیکنان بسیار سخت بوده است. روی دفاع کار کرده است. در مجموع دو فصل گذشته، Pats در EPA در هر بازی رتبه سوم را کسب کرده است، یک خروجی با کالیبر قهرمانی. اما جرم به دیوار برخورد کرده است. نیوانگلند عاری از ایده به نظر می رسد. طرح بیلیچیک برای سپردن ستوان دفاعی سابق خود به مت پاتریشیا برای حمله پت ها در سال 2022 یک فاجعه قابل پیش بینی بود. به دست آوردن جکسون باعث ایجاد یک تغییر اساسی و ضروری در فلسفه می شود.

ایجاد یک نوسان برای جکسون نیز با جدول زمانی دوران مربیگری بلیچیک مطابقت دارد. چه کسی اهمیت می دهد که این قرارداد در قسمت انتهایی زشت باشد اگر به بلیچیک 70 ساله و مالک 81 ساله رابرت کرافت، قبل از اینکه آن را یک روز بخوانند، با هم به عنوان هفتمی تلاش کنند؟

آیا بالتیمور اجازه معامله با بلیچیک، رقیب دوران برادی را می دهد؟ شانسی وجود ندارد. آیا اگر جکسون یک مناقصه غیر انحصاری را امضا کند ممکن است؟ شرط می بندی.

5) دلفین های میامی

نگرانی های سلامتی Tua Tagovailoa در فصل خارج از فصل میامی معلق خواهد بود. تاگووایلوآ هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه قصد دارد پس از پشت سر گذاشتن چندین ضربه مغزی در طول فصل بازنشسته شود (کاملا برعکس) ارائه نکرده است، اما دلفین ها می دانند که این احتمال در میان مدت وجود دارد. یا باید یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد و گران قیمت را دنبال کنند یا اکنون نقطه شروع خود را ارتقا خواهند داد.

استفن راس صاحب دلفین ها یک مداخله بدنام است. و با نزدیک شدن به اواسط دهه 80 زندگی، او حتی برای یک ذره موفقیت هم ناامید است. او دو سال را صرف دستکاری تام بردی کرد. او فصل گذشته را با دستکاری سپری کرد شان پیتون و بردی، برای تیمش هزینه انتخاب دور اول در درفت امسال را به همراه داشت، چیزی که ممکن است باعث شود آنها از قرعه کشی جکسون خارج شوند.

آیا لامار جکسون می تواند جایگزین توآ تاگووایلوآ در میامی شود؟
آیا لامار جکسون می تواند جایگزین توآ تاگووایلوآ در میامی شود؟ عکس: خولیو کورتز/AP

راس ممکن است به تاگووایلوآ متعهد شود که در سال 2022 در شرایطی که سالم بود تا سطح MVP بازی کرد. یا می‌تواند دوباره برادی را تعقیب کند. یا می‌تواند راه میانی را انتخاب کند و به دنبال ستاره‌ای ثابت‌شده با نگرانی‌های کوتاه‌مدت آسیب‌دیدگی کمتر باشد.

برای جکسون، دلفین ها نقطه ایده آل فرود هستند. او بیش از هر زمان دیگری در زندگی حرفه‌ای‌اش با قدرت آتش احاطه می‌شود – و با یک گورو تهاجمی کار می‌کند که در لبه پیشرفت لیگ قرار دارد.

4) نیویورک جت

جت ها در این فصل خارج از فصل به شکار نهنگ خواهند رفت. و آن‌ها هسته‌ای جوان و با استعداد دارند – در هر دو طرف توپ – که باید مدافعان کهنه‌کار خود را برای نقل مکان به نیوجرسی از دست بدهند. آرون راجرز قبلاً لینک شده است. درک کار ارتقای قابل توجهی نسبت به تجربه زک ویلسون خواهد بود. حتی تام بردی هم منطقی به نظر می رسد، اگر بخواهد کار خود را در بزرگترین بازار رسانه ای کشور با انجام غیرممکن پایان دهد: تبدیل بازنده ترین فرنچایزهای بازنده به یک برنده.

با این حال، اگر جکسون در حال حرکت باشد، جت ها باید به جلوی صف بروند. رابرت صالح زمزمه دفاع دارد. جرم سرشار از استعداد است. همانطور که لیستی از مقایسه ها پیش می رود، احتمالاً بین Ravens و Jets اختلاف نظر وجود دارد، اگرچه جت ها یک مزیت آشکار در گیرنده دارند. جت ها منابع زیادی را در خط حمله ریخته اند، و در گرت ویلسون و بریس هال، آنها یک جفت ستاره بالقوه فوق دوپر را آماده کرده اند.

پس سوال این است که آیا جکسون مایل است سازگاری و احترام Ravens را با نوسانات جت ها معامله کند یا خیر.

3) شیرهای دیترویت

داستان های Fighting Dan Campbell چیزی بیش از یک داستان حس خوب است. دو سال بازسازی، دیترویت را آماده کرده است. شیرها فصل را به عنوان داغ ترین تیم NFL به پایان رساندند: دفاع از اواسط مبارزات به بعد شروع به نشان دادن نبض کرد. این حمله انفجاری، کارآمد و خلاقانه بود.

شیرها در حال حاضر بیش از آنچه که اجماع نشان می دهد به رقابت برای آن نزدیک شده اند. آنها فصل 2022 را با سومین حمله جوان و دومین دفاع جوان از نظر سنی به پایان رساندند. خط حمله شیرها زمانی که سالم هستند، به همان استعدادی است که در لیگ وجود دارد. آنها یک گروه دریافت کننده پویا را تشکیل داده اند که تیتر آن توسط Amon-Ra St Brown، DJ Chark و انتخاب دور اول جیمسون ویلیامز، انفجاری ترین گیرنده در درافت سال گذشته بود. میانگین سنی آن سه نفر: 23.

با جارد گاف در پست کوارتربک، شیرها می‌توانند در فصل آینده قهرمان NFC North شوند. با جکسون، آنها برای NFC به عنوان یک کل به رقابت می پردازند.

2) فالکون آتلانتا

جکسون می تواند به تنهایی یک تیم حذفی حاشیه ای را به یک مدعی قهرمانی تبدیل کند و آتلانتا مکان ایده آلی به نظر می رسد. مسیر پلی آف از طریق NFC جنوبی می گذرد. حالا که بردی بازیکن آزاد است، بهترین کوارتربک در NFC جنوب کیست؟ اندی دالتون؟ سام دارنولد؟ جکسون را در فهرست فالکونز رها کنید، بدون هیچ اضافه‌فصلی، و آن‌ها با اختلافی راحت به عنوان NFC South می‌روند.

فالکون ها در حال حاضر سلاح های بهتری در موقعیت های مهارتی نسبت به Ravens دارند. کایل پیتز و دریک لندن آن دسته از ضربه‌های انعطاف‌پذیری هستند که به هر حمله مدرن نیاز دارند، و مهارت‌های نادری دارند که تکرار آن در یک فصل برای بالتیمور دشوار است.

و فالکون ها تازه در شروع فرآیند خود هستند. آنها انتخاب شماره 8 را در پیش نویس و 80 میلیون دلار برای ارتقاء فهرست خود دارند. آنها می توانند تعقیب کنند یکی دیگر دریافت اسلحه از طریق بازار تجارت – یا پول نقد را برای بهبود دفاع در حال مرگ هدر دهید. و آن‌ها می‌توانند این کار را با مقدار زیادی پول باقی‌مانده انجام دهند تا به جکسون هر قراردادی را که دوست دارد تحویل دهند، بدون این‌که اگر همه چیز به طرفی پیش رفت، این کار برای او بسیار تنبیه‌کننده باشد.

اگر جکسون بخواهد با همکاری یک دفتر اصلی کار کند تا یک امتیاز – و تیمی – مطابق تصویر او – بسازد که بتواند از سال اول رقابت کند، فالکون ها بیشترین حس را دارند.

1) بالتیمور ریونز

اقامت در بالتیمور محتمل ترین سناریو است. وجود دارد مقداری منطق در Ravens مطابق با خواسته های قراردادی جکسون نیست. سابقه مصدومیت سبک بازی او. مشکل ساختن یک کوارتربک با درآمد 50 میلیون دلاری در سال. و با این حال، اگر کلاغ‌ها از پیشنهاد خود تسلیم نشوند، پس باید مایل باشند که فرنچایزی باشند که به لامار بلیپینگ جکسون اجازه راه رفتن را بدهد – و از طاقچه به سمت خلأ کوارتربک خارج شوند.

موفق باشید با آن.

جکسون این را می داند. اما ریونز این را می‌داند: بالتیمور مکانی ایده‌آل برای رقابت برای قهرمانی است. جکسون دو اولویت را متعادل می کند: اول، به حداکثر رساندن ارزش خود، دانستن سبک او نسبت به برخی از هم عصرانش ماندگاری کمتری دارد. دوم، پیدا کردن مکانی که بتواند فوراً برای یک سوپر باول رقابت کند. رسیدن به هر دو هدف با ریونز امکان پذیر است.

در طول پنج فصل، جکسون در بالتیمور یک تخلف یک نفره بوده است. او به کمک نیاز دارد. خط دفاعی پایان معامله را حفظ کرده است – پس از به دست آوردن مدافع خط دفاعی روکان اسمیت در میانه فصل، خط دفاعی از رده 31 در EPA در هر بازی به مقام اول لیگ رسید.

و به این ترتیب در یک فصل خارج از فصل دیگر می‌پرسیم که آیا ریونز می‌تواند حمله خود را گسترش داده و بهبود بخشد. کلاغ ها در پایان فصل خود از هماهنگ کننده تهاجمی گرگ رومن خارج شدند و مربی ای را تعقیب خواهند کرد که سبکش بیشتر با روندهای لیگ مطابقت دارد. با این حال، بیش از هر چیز به استعداد نیاز دارند. اگر کلاغ‌ها می‌توانند به جکسون بپیوندند، باید این کار را انجام دهند در حالی که هنوز اتاق چرخاندن دارند تا یک گیرنده کهنه‌کار را در بازار تجارت دنبال کنند – مثلاً دی آندره هاپکینز.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آتش‌سوزی‌های شیلی دست‌کم ۲۳ نفر را به کام مرگ می‌کشند، زیرا گرمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد تلاش‌ها برای جلوگیری از گسترش را مختل می‌کند | شیلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دمای بی سابقه تابستانی بیش …