چرا آوانتی گاز نمی تواند تحویل دهد؟ در شرف تمام شدن سوخت هستیم | پول

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از طرف تامین کننده گاز نفت مایع ما، آوانتی گاز، به من گفته شد که در تاریخ 3 نوامبر، با فاصله زمانی 7 تا 10 روزه برای تحویل، سفارش اولیه را انجام دهم. با گذشت دو ماه هنوز منتظریم. ظرفیت مخزن ما اکنون به 3٪ کاهش یافته است و در چند روز آینده تمام می شود. ما گرمایش را خاموش کرده‌ایم تا منابع لازم برای پخت و پز را حفظ کنیم.

به من گفت که “قبل از کریسمس” تحویل خواهم گرفت، سپس “در اسرع وقت”، سپس، زمانی که مخزن ما 20٪ بود، سپس 10٪ و اکنون 5٪ ظرفیت دارد. چندین بار به من هشدار داد که اگر تحویل را تسریع کند و گیج هنگام ورود بالای 10٪ باشد، 210 پوند + مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود. اکنون به “مشکلات عملیاتی برنامه ریزی نشده” اشاره می کند و می گوید افراد دارای نیازهای پزشکی را در اولویت قرار داده است. آیا شرکت در شرف از بین رفتن است؟ آیا بنزین آنها تمام شده است؟ چه اتفاقی می افتد؟
دی بی، هرفورد

بررسی‌های آنلاین داستان مشابهی را روایت می‌کنند، با برخی از مشتریان گزارش می‌دهند که کریسمس را بدون سوخت سپری کردند. اوایل سال گذشته، کمبود آذوقه و رانندگان HGV باعث تاخیرهای زیادی در تحویل در سراسر بخش شد و برخی از 200000 مشتری خارج از شبکه بریتانیا را در هفته های آخر زمستان بدون گرمایش رها کرد.

سایر ارائه دهندگان اصلی، Calor و FloGas، به من می گویند که بازه زمانی تحویل اکنون 10 تا 15 روز پس از یک سال چالش برانگیز است، اما به نظر می رسد آوانتی گاز به خانواده ها اطلاع داده است که حتی تا زمانی که ظرفیت آنها زیر 5٪ نباشد، سفارشی را نمی پذیرد.

سفارش شما مدت کوتاهی قبل از تماس من با آوانتی گاز تحویل داده شد، اما مشتریان دیگر همچنان مشتاقانه منتظرند تا عرضه آنها کاهش یابد. این شرکت کمبود عرضه و کارهای تعمیر و نگهداری برنامه ریزی نشده در یک پایانه گاز را مقصر می داند.

اگر این مشکلات را از قبل به مشتریان هشدار می داد و آنها را به روز نگه می داشت، مفید بود. برد استدمن، معاون رئیس‌جمهور به من می‌گوید: «آوانتی‌گاز این موضوع را جدی می‌گیرد و اقدامات جدیدی را انجام می‌دهد تا ارتباطات و شفافیت در مورد تحویل را بهبود ببخشیم.

در این زمان‌های چالش‌برانگیز برای صنعت، ما باید خوانش‌های گیج مشتریان خود را بررسی کنیم و آن‌هایی را که اول تمام می‌شوند، اولویت بندی کنیم، به این معنی که در موارد نادر، مشتریان با خوانش گیج پایین‌تر از آنچه معمولاً استفاده می‌کنند، تحویل دریافت می‌کنند. ”

مشتریان LPG می توانند شکایات خود را به طرح بازرس گاز مایع UK https://www.utilitiesadr.co.uk/ ارجاع دهند مشروط بر اینکه تامین کننده آنها عضو باشد.

ایمیل your.problems@observer.co.uk. آدرس و شماره تلفن را وارد کنید. ارسال و انتشار تابع شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

قبوض انرژی: «تعداد قابل توجهی» از بریتانیایی ها کمکی دریافت کردند که به آن نیاز نداشتند – NAO | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، دیده بان هزینه های عمومی اعلام …