16 میلیون ثبت نام برتر اوباماکر برای سال 2023، ثبت رکورد دیگری

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمریکایی هایی که کمتر از 150 درصد سطح فقر فدرال را دریافت می کنند – حدود 42000 دلار برای یک خانواده چهار نفره – واجد شرایط برنامه های بهداشتی رایگان هستند که با فرانشیزهای کم و پرداخت های مشترک همراه است. قبل از تغییر، بسیاری از این افراد می‌توانستند طرح‌های رایگان را در بازارهای Obamacare دریافت کنند، اما فقط با کسر بسیار بالا. امسال، افزایش بسیار زیادی در ثبت‌نام‌ها در تگزاس، فلوریدا، جورجیا و کارولینای شمالی رخ داد – ایالت‌هایی با جمعیت کم درآمد زیاد که مدیکید را گسترش نداده‌اند، که نشان می‌دهد یارانه‌های جدید باعث ایجاد تغییر شده است.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

سینتیا کاکس، مدیر برنامه بنیاد خانواده کایزر در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه، گفت: «این از قدرت طرح‌های رایگان، اما همچنین رایگان که در واقع جذاب هستند، صحبت می‌کند. این بنیاد میلیون‌ها آمریکایی کم‌درآمد را که طبق قانون واجد شرایط پوشش بودند، اما بیمه نشده بودند، ردیابی کرده است. سال گذشته، این تعداد به میزان قابل توجهی کاهش یافت و خانم کاکس گفت که به احتمال زیاد پس از انتشار داده های جدید در مورد نرخ بیمه نشده، دوباره کاهش خواهد یافت.

آمریکایی‌هایی که درآمدی بالاتر از چهار برابر سطح فقر داشتند، برای اولین بار در نتیجه لایحه محرک همه‌گیری که آقای بایدن در سال 2021 به تصویب رساند، واجد شرایط دریافت یارانه شدند. اگرچه این گروه پردرآمد، اغلب از افراد خودساخته تشکیل شده است. شاغلان و بازنشستگان پیش از موعد، سهم نسبتاً کمی از جمعیت بدون بیمه کشور را تشکیل می‌دهند، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد آنها سهم رو به رشدی از افرادی را که تحت پوشش برنامه‌های اوباماکر هستند، نشان می‌دهند.

ثبت نام قوی و بهبود ثبات سیاسی قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرده است که بازارها به مکانی جذاب تر برای شرکت های بیمه برای انجام تجارت تبدیل شوند. چندین سال پیش، بسیاری از شرکت های بیمه از بازارها خارج شدند، اما از زمانی که جمهوری خواهان تلاش کردند و نتوانستند قانون مراقبت مقرون به صرفه را در سال 2017 لغو کنند، این طرح ها تا حد زیادی بازگشته است. به گفته مراکز خدمات مدیکر و مدیکید، بیش از 90 درصد از افرادی که برای امسال ثبت نام کردند، حداقل از بین سه شرکت بیمه، انتخاب داشتند.

مت آیلز، رئیس و مدیر اجرایی طرح های بیمه سلامت آمریکا، بزرگترین گروه تجاری صنعت بیمه، گفت: «این واقعاً به یک بازار مهم و بسیار باثبات تبدیل شده است.

سال گذشته، دولت بایدن مانع دیرینه یارانه اعضای خانواده آمریکایی‌هایی را که در محل کار خود بیمه می‌شوند، اما نه برای بستگانشان، از بین برد. تخمین زده می شود که این تغییر بیش از پنج میلیون آمریکایی را تحت تأثیر قرار دهد که اکثریت قریب به اتفاق آنها قبلاً از راه های دیگر بیمه شده بودند.

اما در حالی که برخی از ثبت نام در طرح های قانون مراقبت مقرون به صرفه ممکن است نشان دهنده تغییر افراد از سایر انواع پوشش باشد، به نظر می رسد که بسیاری از ثبت نام کنندگان جدید قبلاً بیمه ای نداشته اند. نرخ بیمه نشدن در سال گذشته در بحبوحه افزایش ثبت نام اوباماکر کاهش یافت، اگرچه سیاست همه گیر که مستلزم پوشش گسترده Medicaid توسط ایالت ها است نیز احتمالاً نقش مهمی ایفا کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …