نمونه نادری که همه در اورتون به یک جهت اشاره می کنند | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

روز آبی

آخرین باری که اورتون به دسته پایین سقوط کرد، خیلی وقت پیش بود. زمانی که این اتفاق افتاد، در سال 1951، آنها با سبکی شکست خوردند، سرنوشت آنها با شکست 6-0 در شفیلد ونزدی رقم خورد، و بیگ پیپر در ماه اوت چنین اظهار نظر کرد: “سوء استفاده از اورتون در این مرحله” افسانه ای نوشت. دانی دیویس، «بیش از حد شبیه این است که فردی را که از یک تصادف خیابانی بدجوری او را خراب کرده است برداریم و برای او یک سخنرانی در مورد حماقت جی واکینگ بخوانیم. شدت فاجعه از قربانی محافظت می کند.» تافی‌های امروزی هنوز کاملاً در آن وضعیت نیستند، اما امور در گودیسون پارک به اندازه‌ای افزایش یافته است که درست به نظر می‌رسد که Football Daily در تمام آن سال‌ها پیش، دیدگاهی مشابه نسبت به دانی دارد. اورتونی ها قبلاً به اندازه کافی زجر کشیده اند.

در 48 ساعت گذشته، اورتون: سرمربی خود را اخراج کرده است. به کسی نگفته؛ خود را برای فروش قرار دهند. به همه در مورد مدیر گفت. قبل از اینکه به خاطر یک خر از پا درآورد، در مقابل آرنات دانجوما قراردادی را بست. بیهوده در مورد شروع جستجو برای یک مدیر جدید در حالی که سیگار می کشید فکر می کرد. برگشت تا دانجوما را ببیند و فقط یک دفتر خالی، صندلی در حال چرخش و پنجره شکافته را کشف کرد، که از طریق آن می‌توان فردی با ساختاری شبیه به دانجوما را دید که تاکسی به خیابان لایم می‌رود. در نهایت شروع به جستجوی یک مدیر جدید کرد. از اولین نفر در لیست آنها، مارسلو بیلسا، پرسید که آیا این کنسرت را دوست دارد یا خیر. بیلسا به او گفته است که اگر چند بازیکنی را بخرند که می توانند دونده شوند، این موضوع را در نظر خواهد گرفت. آنتونی گوردون را به امید جمع آوری مقداری پول آماده دور و برش کرد. و اصرار داشتند که برای فروش نیستند. هی، آنها از جام خارج شده اند و نزدیک به دو هفته است که مسابقه ای ندارند، آنها باید کاری انجام دهند تا زمان را از دست بدهند.

حتی اگر همه اینها را به استخوان برهنه کنیم، نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد یا اورتون برای رسیدن به چه چیزی تلاش می‌کند. به احتمال زیاد این موضوع در مورد خود اورتون نیز صادق است. فرهاد مشیری مالک و جاز بال، رئیس هیئت مشورتی هواداران اورتون، در فیلمی که قانون 180 درجه سینما را نادیده گرفت – و ظاهراً هفته گذشته ساخته شد – بسیاری از موارد فوق را مورد بحث قرار دادند در حالی که هر دو به سمت راست نگاه می کردند. گویی مشیری پشت بال در اتوبوس نشسته است. همه چیز بسیار عجیب است، اگرچه حداقل یک نمونه نادر در این فصل بود که همه در اورتون به یک جهت اشاره می کردند.

محتوای واقعی مصاحبه نسبت به تنظیم دوربین کنجکاو آن کمتر جالب بود، مشیری اصرار داشت که باشگاه در بازار نیست، اما سرمایه گذاری جدید با این وجود می تواند بسیار بد باشد. با توجه به اینکه اورتون برای جذب بیلسا به باشگاه نیاز به جذب بازیکنان مشتاق دارد، بالقوه خبر خوبی است، اما با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شش روزه، آنها بهتر است درگیر شوند. همچنین، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها بودجه جدیدی را عاقلانه خرج کنند: قبلاً در TalkSport، آقای 25% کیا جورابچیان فاش کرد که به برونو گیماراس با مبلغ 16 میلیون پوند پیشنهاد شده است و در عوض 25 میلیون پوند را برای ژان فیلیپ گبامین خرج کردند. اوه عزیزم. اما حداقل هنوز راهی برای خروج از این امر وجود دارد و امید باقی است. هفته بزرگی در راه است اگر چند روز گذشته اتفاق بیفتد، می تواند بسیار طولانی نیز باشد.

زنده در وب سایت بزرگ

به اسکات موری از ساعت 20:00 به وقت گرینویچ برای پوشش بازی رفت نیمه نهایی جام میلک داغ از ناتینگهام فارست 1-2 منچستر یونایتد بپیوندید.

نقل قول روز

در حال حاضر زمان زیادی در فوتبال نمی گذرد تا اینکه ضربه زدن به سر و تکل به طور کلی ممنوع می شود و بازیکنان با دمپایی هایی که مخصوص طراحی شده اند بازی می کنند تا مانع شوند. [knack]و تهیه بیانیه ارزیابی ریسک و بیانیه روش برای سفر به زمین. هیچ توجهی به هوادارانی که بسیاری از آنها قبلاً در زمین بودند و افرادی که باید قبض های باشگاه را پرداخت کنند، صورت نگرفت. من از دورانی می آیم که شما هر کاری می کردید تا یک بازی انجام شود. من در پاک کردن برف برای کشف علائم، یافتن کیسه خاک اره و [re-marking] زمین، چنگال زدن زمین به مدت یک ساعت برای تخلیه محوطه جریمه، پاک کردن آب از زمین و استفاده از غلتک برای برداشتن یخ… می دانم که به عنوان یک دایناسور قدیمی از «اعصار تاریک» دیده می شوم و به عقب برمی گردم. روزهایی که از طناب برای تیرهای عرضی استفاده می کردم، اما، من مدرک دانشگاهی فوتبال را به معنای «عرف» دارم و این مدرک در روز شنبه وجود نداشت.» – رئیس بریدلینگتون تاون، پیتر اسمورثویت، پس از لیگ برتر شمالی آنها، چند چیز را از سینه خود خارج می کند. بازی شرق در خانه کلیثورپس توسط داور 20 دقیقه قبل از شروع بازی لغو شد.

بریدلینگتون
سرمای واقعی در بریدلینگتون چگونه به نظر می رسد. عکس: جان گیلز / پی

تا دو هفته پیش طول کشید تا متوجه شدم مدت زیادی است که این مطلب را نخوانده بودم. سپس دو روز بعد ایمیلی دریافت کردم که در آن یک سالگرد کار جدیدم را تبریک می گوید. پنی کاهش یافت: تنظیمات برگزیده ایمیلم را به روز نکرده بودم. چه چیزی را از دست داده بودم؟ خیلی به نظر نمی رسید. دو هفته بدون حادثه بزرگ گذشت. شاید تغییر نام تجاری آغازگر دوره جدیدی از حرفه ای گری بود؟ روزهای قلع تحت تاثیر کپی به خوبی و واقعا در گذشته. سپس باید می رفتی و همه چیز را با اعتبار بخشیدن به برنده دارول در قهرمانی تاریخی جام حذفی اسکاتلند در برابر آبردین (روزنامه فوتبال دیروز) به جردن فیتزپاتریک، و نه جردن کرک پاتریک، خراب می کردی. خوب است که برگشتم.» – جان مکی.

پاسخ: تصویر دیروز Memory Lane (نسخه ایمیل کامل). خوشحالم که به شما بگویم که شهرت جواهر در تاج سویندون همچنان قوی است و انتخاب خوبی از جان مونکریس وجود دارد.» – دیوید والش.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … دیوید والش است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …