آنتونی گوردون تمرینات اورتون را در میان مذاکرات نیوکاسل از دست داد | اورتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنتونی گوردون روز چهارشنبه دومین روز تمرین با اورتون را در میان صحبت‌ها در مورد انتقال احتمالی 35 میلیون پوندی به نیوکاسل از دست داد.

اورتون تابستان گذشته پیشنهاد 40 میلیون پوندی چلسی را برای بازیکن زیر 21 ساله انگلیس رد کرد و 55 میلیون پوند برای استعدادهای بومی ارزش گذاری کرده بود، اما به نظر می رسد پس از مذاکرات بیشتر با نیوکاسل کمتر بپذیرد. گمان می رود گوردون مشتاق انتقال به شمال شرق است و با اورتون تمرین نکرده است، در حالی که دو باشگاه در مورد توافق صحبت می کنند. اورتون می گوید غیبت این بازیکن 21 ساله برنامه ریزی شده بود.

خروج گوردون باعث ایجاد سرمایه برای اورتون خواهد شد تا اولین خرید خود را در پنجره ژانویه انجام دهد، زیرا شاهد یک قرارداد قرضی برای آرنات دانجوما مهاجم ویارئال بودیم که توسط تاتنهام ربوده شد.

با این حال، اولویت آنها پیدا کردن یک سرمربی جدید پس از اخراج فرانک لمپارد در روز دوشنبه است.

علیرغم اظهار نظر مارسلو بیلسا در مورد این شغل، اورتون همچنان با سرمربی سابق لیدز که اولین انتخاب فرهاد مشیری است، در ارتباط است. اورتون می داند که جذب بیلسا در میانه فصل و در بحبوحه نبرد سقوط دشوار خواهد بود و چندین نامزد در دست بررسی دارد. با نمایندگان شان دایچ تماس گرفته شده است و سرمربی سابق برنلی از فرصتی برای شروع مجدد حرفه مدیریتی خود در گودیسون پارک استقبال می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خارج شدن قطار اوهایو از ریل: ساکنان دور نگه داشته می شوند زیرا هوا برای دود سمی کنترل می شود | اوهایو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مایک دی واین، فرماندار اوهایو …