1 میلیون پوند به مشتریان Octopus Energy به عنوان بخشی از طرح صرفه جویی در انرژی پرداخت می شود | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیش از یک میلیون پوند در روز سه شنبه به عنوان بخشی از طرح صرفه جویی در مصرف انرژی به مشتریان انرژی با Octopus Energy پرداخت شد.

این تامین کننده انرژی گفت که بیش از 400,000 مشتری با کاهش مصرف برق خود بین ساعت 4:30 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر شرکت کردند.

طرح انعطاف پذیری تقاضای شبکه ملی برای اولین بار در روز دوشنبه در میان دماهای سرد آغاز شد، به این معنی که انرژی بیشتری مصرف می شد در حالی که انرژی کمتری توسط نیروی باد تولید می شد.

همچنین درباره اینکه بریتانیا چقدر برق می‌تواند از طریق کابل‌های زیردریایی از اروپا وارد کند، تردید وجود داشت.

نیروگاه‌های زغال‌سنگ در شمال یورکشایر و ناتینگهام‌شایر در صورت کم شدن ذخایر در حالت آماده باش قرار گرفتند، اما بعداً متوقف شدند.

بیم آن می رفت که ترکیبی از شرایط آب و هوایی، تقاضا و مسائل تولید منجر به خاموشی شود.

Octopus، British Gas، EDF و E.ON همگی در این طرح شرکت دارند. فقط برای خانوارهایی که کنتور هوشمند دارند در دسترس است.

به طور متوسط ​​به مشتری 2.50 پوند امتیاز برای کاهش استفاده از آنها به طور متوسط ​​60٪ پرداخت می شود. به 5 درصد برتر 15 پوند امتیاز پرداخت شد. معامله اختاپوس می تواند امتیازها را تبدیل به پول نقد، “جایزه” یا اهدا به صندوقی برای مشتریان نیازمند ببیند.

این شرکت فاش کرد که در روز سه شنبه، زمانی که پرداخت بیشتر از روز دوشنبه بود، انرژی بیشتری صرفه جویی شد. کمتر از 1 میلیون پوند در روز دوشنبه پرداخت شد.

شرکت‌های انرژی توصیه کرده‌اند که مشتریان می‌توانند پختن غذای عصر خود یا قرار دادن بارهای شستشو را به تأخیر بیندازند – زیرا اجاق‌ها و ماشین‌های لباسشویی می‌توانند از برق زیادی استفاده کنند.

PA Media گفت که مقدار کل انرژی صرفه جویی شده در سراسر کشور حدود 250 مگاوات ساعت (مگاوات ساعت) بوده است، همانطور که شهر لیورپول به مدت یک ساعت از شبکه برق خارج شد.

پس از دو روز اجرا، این طرح برای چهارشنبه اجرا نشد. قبل از اینکه این هفته برای اولین بار به درستی استفاده شود، آزمایشاتی انجام شده بود. شبکه ملی اعلام کرده است که تا مارس 2023 برقرار خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

داشبورد انرژی: چگونه برق در بریتانیا تولید می شود؟ | انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،