جک ویلیس زودتر از اردوگاه انگلستان خارج می شود تا از آمادگی های شش ملت جلوگیری کند | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جک ویلیس قرار است روز پنجشنبه از اردوی تمرینی انگلیس آزاد شود و به دلیل اختلال بیشتر در آماده سازی استیو بورثویک برای افتتاحیه قهرمانی تیمش مقابل اسکاتلند در 10 روز آینده، پایان اردوی تمرینی شش ملت را از دست خواهد داد.

بورثویک این هفته شاهد بود که کورتنی لاوز، جیمی جورج، الیوت دالی و جورج مک‌گیگان به دلیل مصدومیت از اردو خارج شدند و باید بدون این بازیکن 26 ساله که باید به باشگاهش تولوز بازگردد، برای قسمت پایانی کار کند. از گردهمایی پنج روزه

ویلیس در نوامبر به تولوز پیوست، اما علیرغم مقررات اتحادیه فوتبال راگبی مبنی بر اینکه بازیکنان مستقر در خارج از انگلیس برای انتخاب در دسترس نیستند، استثنایی برای کسانی که پس از سقوط Wasps و Worcester از لیگ برتر خارج شده بودند، ایجاد شد.

بر اساس توافقنامه بازی حرفه ای، انگلیس دسترسی کامل به بازیکنان برای یک کمپ تمرینی در این هفته دارد، اما از آنجایی که وی در فرانسه مستقر است، مشارکت ویلیس در روز پنجشنبه به پایان می رسد زیرا پنجره رسمی آزمون بین المللی هنوز آغاز نشده است. به نظر می رسد که ویلیس به شدت به دنبال یک نقطه شروع در برابر اسکاتلند است، بنابراین خروج موقت او از کمپ ناخواسته است. بورثویک فاش کرده بود که ویلیس از دوشنبه تا چهارشنبه برای تمرین آماده است و گفته می‌شود که او روز پنجشنبه اردو را ترک خواهد کرد.

از طرفی دیگر، تولوز یکشنبه شب مقابل مونپلیه در حال بازی است – در همان زمان بازیکنان انگلیس قرار است دوباره در Bagshot گرد هم آیند تا برای رویارویی با اسکاتلند آماده شوند. بنابراین بورثویک ممکن است قبل از اینکه ویلیس بتواند به کمپ بازگردد، با یک انتظار مضطرب روبرو شود. ویلیس اخیراً از مصدومیت بازگشته است اما در بازی دو سر تولوز در جام قهرمانان مقابل سیل و به ویژه در بازی آخر هفته گذشته مقابل مونستر خوش درخشید. ویلیس گفت: “من واقعاً از آن لذت می برم، واضح است که بسیار متفاوت است، اما من فقط سعی می کنم خودم را در همه چیز غرق کنم، زبان را یاد بگیرم – هفته ای دو یا سه درس فرانسوی – اما در کل واقعا از آن لذت می برم.” “[The biggest difference] سرعت بازی راگبی است. این یک سطح واقعاً شدید برای بازی است.”

ویلیس روز چهارشنبه در کنار بن کوری و الکس دامبراند تمرین کرد و سرنخی از برنامه های بورثویک ارائه داد. بن ارل، لوئیس لودلام و سم سیموندز گزینه‌های دیگری را ارائه می‌کنند، همانطور که نیک ایزیکوه، اولی چسوم و مارو ایتوجه باید گزینه‌های بیشتری را برای بورثویک انتخاب کنند.

در همین حال، امیدهای لوک کوان دیکی برای حضور در هر مرحله از شش ملت پس از تایید مدیر راگبی اکستر به پایان رسیده است که هوکر تا آخرین مراحل فصل به دلیل آسیب دیدگی مچ پا از میادین دور خواهد بود. بورثویک در حین بازی مشکل دارد، جورج در حال حاضر به دلیل ضربه مغزی از میادین دور است و مک گویگان به دلیل آسیب دیدگی زانو از میادین خارج شده است. جک واکر، هوکر بدون کلاه هارلکینز، برای بازی در اسکاتلند آماده است. طول مدت مصدومیت لوک به این معنی است که او باید قبل از پایان فصل برگردد. باکستر گفت: چالش این است که یک یا دو هفته مانده به پایان فصل. این بخش بزرگی از فصل نیست که او دوباره در دسترس باشد.»

ایوان ایوانز، رئیس اتحادیه راگبی ولز، قول داده است که یک کارگروه شامل “تخصص خارجی” برای کمک به رسیدگی به اتهامات مربوط به قلدری نژادپرستانه، همجنسگرا هراسی و جنسیتی در بدنه حاکمیت تشکیل خواهد شد. تعدادی از کارمندان سابق WRU در تحقیقات بی‌بی‌سی ولز – که دوشنبه شب به نمایش درآمد – با اتهاماتی در مورد زمان حضور خود در این سازمان شرکت کردند. ایوانز گفت: «فقط می‌توانم صمیمانه از همه آسیب‌دیدگان عذرخواهی کنم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارگران قول می‌دهند که به افرادی که دارای مشکلات روانی هستند کمک کند تا به سر کار بازگردند | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کارگری قصد دارد با حمایت …