انتظار می رود شرایط گرم و خشک در اکثر نقاط استرالیا برای 26 ژانویه | آب و هوای استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارگران استرالیایی که 26 ژانویه را به عنوان تعطیلات تعطیل می کنند، در اکثر شهرهای پایتخت در سراسر کشور با شرایط گرم و خشک مواجه خواهند شد.

طبق گفته اداره هواشناسی، ساکنان سیدنی می توانند حداکثر دمای 31 درجه سانتیگراد و آسمان نیمه ابری را انتظار داشته باشند، در حالی که ملبورن حداکثر دمای 22 درجه سانتیگراد را تجربه خواهد کرد، همچنین با آسمان نیمه ابری.

بریزبن قرار است هوا آفتابی و حداکثر 33 درجه سانتیگراد داشته باشد، در حالی که پرت نیز با حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد آفتابی خواهد بود. کانبرا نیمه ابری با حداکثر 32 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتظار می رود آدلاید در یک روز آفتابی در دمای 28 درجه سانتیگراد شاهد صاف شدن ابر باشد. هوبارت سردتر خواهد بود. حداکثر 20 درجه سانتیگراد و آسمان ابری.

پیش بینی می شود داروین به حداکثر 32 درجه سانتیگراد برسد، اما با بارش باران و طوفان احتمالی.

BoM پیش‌بینی کرده است که پنجشنبه در ویکتوریا، تاسمانی و استرالیای غربی خنک‌تر خواهد بود، اما در بخش‌های مرکزی و جنوب شرقی استرالیا در روز جمعه گرم‌تر می‌شود، قبل از اینکه یک جبهه سرد در آخر هفته باران و طوفان را به همراه داشته باشد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که کوئینزلند در چند روز آینده رگبار و احتمال رعد و برق شدید داشته باشد و چهارشنبه شب برای بخش‌های شمالی رودخانه‌های شمالی در نیو ساوت ولز هشدار رگبار شدید صادر شد. BoM هشدار داد که یک طوفان بزرگ با تگرگ و بادهای مخرب احتمالی به سمت کازینو در حرکت است.

اگرچه 26 ژانویه یک تعطیلات رسمی است، اما تعداد فزاینده ای از کارفرمایان به کارکنان اجازه می دهند در صورت عدم تمایل به برگزاری روز استرالیا، کار خود را انتخاب کنند.

کارمندان دولتی در 26 ژانویه اجازه کار خواهند داشت و تعدادی از کارفرمایان بزرگ نیز به کارکنان در انتخاب تعطیلات یا جایگزینی آن با یک روز تعطیل دیگر انعطاف‌پذیری می‌دهند.

جوامع بومی و متحدان روز تهاجم یا روز بقا را با راهپیمایی ها، مراسم سیگار کشیدن و تجمعات جشن خواهند گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …