دستگیری مردی به ظن حمله به مت هنکاک در متروی لندن | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی به اتهام تعرض به مت هنکوک در متروی لندن دستگیر شد.

گمان نمی رود که وزیر بهداشت سابق و شرکت کننده تلویزیون واقعیت در این حادثه صدمه ای دیده باشد، اما سخنگوی او گفت که این یک “برخورد ناخوشایند” بوده است. حمله ادعایی صبح روز سه شنبه در ایستگاه وست مینستر و پیش از ادامه در یک قطار متروی شلوغ آغاز شد.

پلیس حمل و نقل بریتانیا گفت که گزارشی مبنی بر «تعرض و آزار» مردی در ایستگاه مجاور مجلس عوام قبل از ساعت 9 صبح دریافت کرده است. این نیرو گفت: «مرد 61 ساله ای به ظن تجاوز و تجاوز به نظم عمومی دستگیر شده و همچنان در بازداشت به سر می برد. تحقیقات پلیس ادامه دارد.

سخنگوی هنکاک گفت: “هم حمل و نقل برای کارکنان لندن و هم پلیس حمل و نقل بریتانیا فوق العاده بودند و این مرد از آن زمان دستگیر شده است.”

وی افزود: «این نوع رفتارها یک اتفاق نادر است» و بر «اهمیت بستن اطلاعات نادرست بی‌اساس که آسیب‌های زیادی را به همراه دارد» تاکید کرد.

سخنگوی افزود: «مت می‌خواهد از TfL و پلیس حمل‌ونقل بریتانیا برای کار خارق‌العاده‌شان تشکر کند».

فیلمی که در فضای مجازی پخش می‌شود و به نظر می‌رسد توسط مردی فیلم‌برداری شده است که هنکاک را به خاطر مدیریت بیماری همه‌گیر مورد آزار و اذیت لفظی قرار می‌دهد، یک کارگر حمل‌ونقل را نشان می‌دهد که در تمام مدت سختی ظاهری او از نماینده مجلس حمایت می‌کند.

هنکاک در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا وزیر بهداشت بود و یکی از چهره‌های کلیدی در محدودیت‌های قرنطینه و عرضه واکسن بود. او در ژوئن 2021 پس از اینکه یک تصویر دوربین مداربسته لو رفته نشان داد که او در حال بوسیدن یک مشاور در دفترش بود، استعفا داد و این کار خلاف دستورالعمل فاصله‌گذاری اجتماعی خودش بود.

در ماه نوامبر، او پس از موافقت با حضور در سریال I’m a Celebrity … مرا از اینجا بیرون کن! او ماه گذشته گفت که در انتخابات بعدی از سمت خود کناره گیری می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلیط قطار بریتانیا می تواند مانند صندلی های خطوط هوایی در تغییر ریل قیمت گذاری شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلیت‌های قطار در بریتانیا می‌توانند …