اشتیاق پیتبول، جوفرا آرچر انگلیسی را از بیابان بازپروری بازمی‌گرداند | جفرا آرچر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیسگ‌های درمانگر را می‌توان یافت که برای همه از دانش‌آموزان استرس‌زا گرفته تا پروازهای عصبی، آرامش می‌دهند، اما لزوماً با ورزش نخبه مرتبط نیستند. با این حال، اگر انگلیس تابستان امسال Ashes را به دست آورد، موفقیت آنها ممکن است مدیون نقشی باشد که پنج پیتبول آمریکایی در کمک به جوفرا آرچر برای بازگشت به تناسب اندام پس از 18 ماه از بازی بازی کردند.

آرچر در بلومفونتین به عنوان بخشی از تیم 14 نفره انگلیس در حال آماده شدن برای بازی سه مسابقه ای یک روزه بین المللی مقابل آفریقای جنوبی است که برای میزبانان بسیار بیشتر از گردشگران است و تیم تمبا باووما همچنان ناامیدانه به امیدهای صعود خودکار چسبیده است. برای جام جهانی هند در ماه اکتبر.

اما برای آرچر، این سریال همچنین دارای اهمیت است و شانس اولین حضور در انگلیس را از مارس 2021 پس از گذراندن بیشتر سال گذشته «با بیل زدن مقدار زیادی پوس و غذا دادن به سگ‌ها» فراهم می‌کند. این جوان 27 ساله فاش کرد که برای کمک به او برای کنار آمدن با تنهایی و سختی‌های توانبخشی طولانی‌مدت پس از آسیب‌دیدگی خطرناک آرنج، «احتمالاً یک ماه پس از بازگشت به باربادوس، کمی دیوانه شد، من حدوداً پنج سگ گرفتم. در فاصله چهار هفته».

هنگامی که او با همراهان سگ خود در ساحل راه نمی‌رفت، “در تلویزیون فریاد می‌کشید” و تماشای قهرمانی هم تیمی‌هایش در جام جهانی T20 در انگلیس بود: او گفت: “ناامیدکننده‌ترین بخش این بود که نمی‌توانستیم کمک کنم.”

اما سگ‌ها به او کمک کردند تا با این شرایط کنار بیاید و می‌گوید که او هرگز شک نداشت که به بهترین حالت خود برمی‌گردد: «می‌دانم هر زمان که کاملاً تناسب اندام هستم، فکر نمی‌کنم چیز زیادی وجود داشته باشد که بتواند جلوی من را بگیرد، فقط این موضوع مهم است که چه زمانی قرار است این اتفاق بیفتد. بودن. خوشبختانه همه چیز خیلی زودتر اتفاق افتاد – خوب، ای کاش خیلی زودتر اتفاق می افتاد – اما من از این که زمان چگونه بوده است ناراحت یا تلخ نیستم. فکر می‌کنم همه چیز به دلیلی اتفاق می‌افتد و فکر می‌کنم دلیلی وجود دارد که در حال حاضر اینجا در آفریقای جنوبی هستم.

دلیلی برای نگاه کردن به گذشته وجود ندارد، من وقتم را تمام کرده ام و اکنون اینجا هستم. بهترین زمان مصدومیت را سپری کردم، وسایلی برای ادامه کار داشتم، دوستانم، خانواده ام، باشگاه. فکر نمی کنم روزی را تلف کردم. من خوشحالم.”

جوفرا آرچر از انگلیس در طی یک جلسه تور در Mangaung Oval کاسه می زند
جوفرا آرچر از انگلیس در طی یک جلسه تور در Mangaung Oval کاسه می زند. عکس: الکس دیویدسون/گتی ایماژ

پس از شروع بازگشت خود با سه بازی برای MI کیپ تاون در لیگ جدید T20 کشور، SA20، طی چند هفته گذشته، به نظر می رسید که اکشن ابریشمی، سرعت لغزنده و مهارت های فریبنده، همگی با مرخصی او کاهش نیافته اند. اما حتی نرم‌ترین بول‌بازان سریع هم درد را احساس می‌کنند.

“آی تی [may have] فوق العاده به نظر می رسید اما در داخل، من هنوز کمی سفت هستم و سعی می کنم کمی از زنگ زدگی را از بین ببرم. من احتمالاً می توانم بگویم که من حدود 80٪ هستم. اکنون فقط کمی تنظیم دقیق، نظم بیشتری نسبت به چیزهای واقعی کریکت.

مطمئن ترین نشانه اعتماد به نفس او این بود که از صحبت کردن در مورد آنچه در پیش است خوشحال بود – به ویژه خاکستر و دفاع از قهرمانی انگلستان در جام جهانی 50. “امیدواریم که بتوانیم تکرار سال 2019 باشد. ما جام جهانی و خاکستر را در همان سال به دست آوردیم، لطفاً بیشتر از اینها. فقط خوب است که کریکت بازی کنم و نگران نباشم که آیا بدنم تسلیم خواهد شد.”

هر صحبتی که ممکن است در مورد تبدیل شدن به یک متخصص توپ سفید وجود داشته باشد، از طرف خود مرد مطرح نشده است، به خصوص پس از مشاهده دوست نزدیکش بن استوکس که تیم را به 9 پیروزی در 10 تست گذشته خود رساند.

او گفت: «فکر کردن به بازی دوباره با بچه‌ها به خصوص با مارک کریکتی که آنها بازی می‌کنند که بسیار هیجان‌انگیز است، یک چشم‌انداز هیجان‌انگیز است». اما من فکر می کنم باید دو، سه، چهار ماه آینده را صرف تنظیم دقیق بدن کنم و کمی انعطاف پذیرتر کنم. اجازه دهید ابتدا آن را مرتب کنم سپس می توانم مشتاقانه منتظر نگه داشتن توپ قرمز دوباره در دستم باشم.

کریکت زیادی تا Ashes وجود ندارد، اما شما نمی توانید هر بازی را انجام دهید، بنابراین فقط آن را مدیریت کنید، شاید دو بازی بعد یک بازی خاموش، یا سه بازی و سپس یک بازی خاموش انجام دهید، هر طور که تیم پزشکی صلاح بداند.

اوورها تمام می‌شوند و شما تمرین می‌کنید و تا زمانی که احساس خوبی داشته باشید تمرین می‌کنید. من ممکن است مجبور باشم بولینگ اضافی انجام دهم، اما این کاملاً خوب است زیرا می‌خواهم در Ashes بازی کنم، بنابراین باید تمام یاردهای سخت را برای علامت زدن این جعبه‌ها انجام دهم.»

و سگ ها بدون او چگونه کنار می آیند؟ آنها خوب خواهند شد. اینجا خانه آنهاست، من فقط گاهی آنجا زندگی می کنم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آتش‌سوزی‌های شیلی دست‌کم ۲۳ نفر را به کام مرگ می‌کشند، زیرا گرمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد تلاش‌ها برای جلوگیری از گسترش را مختل می‌کند | شیلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دمای بی سابقه تابستانی بیش …