جوایز رازی پس از واکنش شدید، دختر 12 ساله را از دسته بدترین بازیگر زن حذف کرد | فیلم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برگزارکنندگان جوایز رازی، رایان کیرا آرمسترانگ، بازیگر 12 ساله را پس از واکنش‌های شدید، از رده بدترین بازیگر زن حذف کردند.

این بازیگر جوان که از فیلم‌های «بیوه سیاه» و «جنگ فردا» نیز شناخته می‌شود، برای بازی در فیلم هیجان‌انگیز Firestarter، بازسازی اقتباس استیون کینگ با بازی درو بریمور، در فهرست سالانه بدترین نامزدهای سال قرار گرفت. آرمسترانگ در زمان فیلمبرداری 11 ساله بود.

جان ویلسون، رئیس گروهی که جوایز را اهدا می‌کند، در بیانیه‌ای گفت: «بعضی وقت‌ها، بدون فکر کردن، کارهایی را انجام می‌دهید. “سپس شما را برای آن فراخوانی می کنند. سپس آن را دریافت می کنید. به همین دلیل است که Razzies در وهله اول ایجاد شدند.

این اعلامیه منجر به انتقادات گسترده ای در اوایل این هفته شد که ویلسون آن را “معتبر” و تصمیم اولیه را “بی احساس” خواند. او گفت که در ادامه قانون جدید به این معنی است که هیچ کس زیر 18 سال نمی تواند نامزد شود.

او گفت: «ما همچنین معتقدیم که یک عذرخواهی عمومی مدیون خانم آرمسترانگ است و می‌خواهیم بگوییم که از هر آسیبی که او در نتیجه انتخاب‌های ما متحمل شده متأسفیم.» او همچنین افزود که این گروه “هیچ وقت قصد دفن حرفه کسی را نداشته است”.

اوایل این هفته، ویلسون از تصمیم BuzzFeed دفاع کرد و اظهار داشت که آرمسترانگ “یک هنرپیشه باتجربه است، حتی اگر تنها 12 سال داشته باشد” و اینکه واکنش “جالب” اما “بیش از حد” بود.

آرمسترانگ در کنار برایس دالاس هاوارد، دایان کیتون، کایا اسکودلاریو و آلیشیا سیلوراستون نامزد شد. فیلم بیوگرافی مرلین مونرو بلوند با 8 نامزدی پیشتاز این کار بود.

سازمان دهندگان قبلاً بازیگران کودکی از جمله جیک لوید برای فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace و Macaulay Culkin را برای سه اجرا در سال 1995 نامزد کرده بودند.

سال گذشته پس از مشخص شدن آفازی این بازیگر، رده بدترین بازی بروس ویلیس لغو شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …