Digital Health Unicorn Innovaccer 245 کارمند خود را اخراج کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مبتکریک استارت آپ تجزیه و تحلیل داده های سلامتی که در سال 2021 به وضعیت تک شاخ رسید، 245 کارگر یا حدود 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است.

اولین گزارش شده توسط Inc42کاهش، دومین دور اخراج شرکت در چند ماه گذشته است. در ماه سپتامبر، Innovaccer تأیید کرد که 90 کارمند خود را اخراج کرده است که 8 درصد از نیروی کار آن زمان را تشکیل می‌داد.

Innovaccer گفت که این کاهش بر کارگران در سراسر جغرافیایی و عمودی شرکت تاثیر می گذارد.

ابهیناو شاشانک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: «اینوواسر همیشه به توانمندسازی مشتریان خود برای تسریع تحولات خود، منجر به مراقبت با کیفیت بالاتر برای بیماران و جمعیت، بهبود تجربیات بیماران، و عملکرد مالی و عملیاتی بهتر، معتقد بوده است. “این تمرکز اصلی ما خواهد بود، زیرا صنعت از یک مدل عمدتاً هزینه برای خدمات به مراقبت مبتنی بر ارزش و مصرف کننده محور تغییر می کند. از این رو، ما در حال برداشتن گام بسیار ضروری برای دوبرابر کردن قابلیت های اصلی خود و ساده سازی خود هستیم. تمرکز سازمانی.”

روند بزرگتر

Innovaccer دو دور بزرگ بودجه را در سال 2021 اعلام کرد، از جمله یک 105 میلیون دلار سری D که ارزش آن را به 1.3 میلیارد دلار رساند و 150 میلیون دلار سری E که آن را به 3.2 میلیارد دلار رساند. این شرکت در سال 2014 تاسیس شد.

بودجه سلامت دیجیتال سال گذشته پس از رونق در سال 2021، به ویژه برای سرمایه گذاری های بعدی، به طور قابل توجهی کاهش یافت. تعدادی از شرکت‌های فناوری سلامت و سلامت دیجیتال از تابستان اخراج شده‌اند و اغلب از اقتصاد بزرگ‌تر به‌عنوان عامل کمک‌کننده یاد می‌کنند.

در ژانویه، شرکت تشخیص Cue Health گفت که حدود 26 درصد از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد. ارائه دهنده هیبریدی Carbon Health اخراج های بیشتری را اعلام کرد. Alphabet’s Verily گفت که در بحبوحه بازسازی بزرگتر کارکنان خود را کاهش خواهد داد. شرکت درمان دیجیتال نسخه ای Akili Interactive گزارش داد که 30 درصد از نیروی کار خود را کاهش خواهد داد. و غول مراقبت مجازی Teladoc Health 300 کارمند خود را اخراج کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“نابودی مالی”: بحران آدانی با اعتراضات در هند به دلیل ادعاهای تقلب افزایش می یابد | گروه آدانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، بحرانی که گروه آدانی گروه هندی …