میکل آرتتا اعتراف کرد که مصدومیت محمد النی می تواند هافبک را وادار کند | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میکل آرتتا اذعان دارد که نگرانی های فزاینده در مورد مصدومیت زانو محمد الننی می تواند آرسنال را مجبور کند تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به بازار برای پوشش خط میانی بازگردد.

الننی در تمرینات قبل از پیروزی آرسنال مقابل تاتنهام در اوایل این ماه مصدوم شد و با توجه به اینکه مصری با یک اخراج طولانی مدت مواجه است، رهبران لیگ برتر یک عارضه ناخواسته دارند.

آرتتا با جذب جاکوب کیویور از اسپزیا و در حمله با اضافه شدن لئاندرو تروسارد از برایتون در دفاع تقویت شده است، اما نگران نبود پوشش پشت گرانیت ژاکا و توماس پارتی است.

آلبرت سامبی لوکونگا هنوز متقاعد نشده است که می تواند یک راه حل بلند مدت در هافبک دفاعی باشد و آرسنال که انتظار می رود در تابستان برای دکلان رایس وستهم نقل مکان کند، می تواند قبل از پایان ضرب الاجل سه شنبه به دنبال راه حل های کوتاه مدت باشد. علاقه به آمادو اونانا از اورتون و احتمال انتقال وستون مک کنی از یوونتوس وجود دارد.

آرتتا گفت: اگر بتوانیم به پوشش بیشتری در خط میانی نیاز داریم. در این بازار انجام این کار بسیار پیچیده است. مهمترین چیز این است که با بازیکنانی که امروز در دسترس داریم و در حال حاضر واقعا خوب هستند، عملکردها و زمان مورد نیاز در زمین را دریافت کنیم.

آرتتا که تیمش روز جمعه در دور چهارم جام حذفی به منچسترسیتی می‌رود، نسبت به الننی امیدوار نبود. او گفت: “او مشکلاتی با زانوی خود داشت که در حال حاضر در حال ارزیابی آنها هستیم و باید ببینیم در چند روز آینده چگونه تکامل می یابد.” نگرانی هایی وجود دارد، به خصوص به این دلیل که مو بازیکنی است که هرگز از چیزی شکایت نمی کند. اما بیایید ببینیم.»

آرتتا برای به‌روزرسانی درباره گابریل ژسوس تحت فشار قرار گرفت. این مهاجم پیشنهاد کرده است که ممکن است در چهار تا پنج هفته آینده از ناحیه زانو مصدوم شود. آرتتا گفت: “در مورد او، من نمی دانم.” او می‌خواهد هفته آینده اینجا باشد، اما این غیرواقعی است. او همه را به حد نهایی فشار می دهد و می راند. من نمی توانم به شما پاسخی بدهم. امیدوارم هفته‌ها و نه ماه‌ها بگذرد، اما آسیب جدی بود و ما باید به این روند نیز احترام بگذاریم.”

آرسنال پنج امتیاز از سیتی جلوتر است و یک بازی با تیم پپ گواردیولا در اختیار دارد، اما آرتتا که می‌توانست چرخشی داشته باشد، پیشنهادات مبنی بر اینکه تساوی جام می‌تواند تاثیر روانی بر رقابت قهرمانی داشته باشد را رد کرد. دو تیم هنوز در این فصل در لیگ برتر به مصاف هم نرسیده اند.

آرتتا گفت: “من فکر می کنم آنها دو بازی بسیار متفاوت خواهند بود.” “و برای قرار دادن شباهت ها در آنها، بسیار غیر واقعی است، عمدتا برای بازیکنانی که در زمین خواهند بود. زمینه بسیار متفاوت است. این مهم است که خوب بازی کنیم و برنده شویم و این به شما انگیزه بیشتری می دهد.

آرتتا که پیش از پیوستن به آرسنال دستیار گواردیولا بود، افزود که رابطه او با سرمربی سیتی اکنون که آنها برای قهرمانی با یکدیگر می جنگند تغییری نکرده است.

او گفت: “همیشه امیدوار بودم که روزی این اتفاق بیفتد و در این فصل اتفاق بیفتد.” “این هیچ دوستی را تغییر نمی دهد، لحظاتی که ما داریم، چقدر او در زندگی من مهم است، چقدر در حرفه من مهم است. ما هر دو مایل به پیروزی و دفاع از باشگاه خود به هر شکلی هستیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …