امپریوس شیفرین با 84مین پیروزی به رکورد کلی جام جهانی نزدیک شد | میکایلا شیفرین

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میکائلا شیفرین مدت زیادی منتظر ماند تا به رکورد مجموع بردهای جام جهانی اضافه شود. یک روز پس از کسب رکورد هشتاد و سومین پیروزی در کرونپلاتز، شیفرین هشتاد و چهارمین پیروزی خود را در روز چهارشنبه در یک اسلالوم غول پیکر دیگر در همان کورس ایتالیایی به دست آورد.

و درست مانند یک روز قبل، شیفرین از ابتدا تا انتها رهبری کرد و در اولین دویدن از مسیر شیب دار Erta تسلط یافت و سپس در دومی به برتری خود افزود. شیفرین 0.82 ثانیه جلوتر از Ragnhild Mowinckel دارنده دو مدال نقره المپیک و 1.19 ثانیه جلوتر از قهرمان المپیک سارا هکتور به پایان رسید.

شیفرین گفت: اوه خدای من. من خیلی سخت فشار می آوردم و فقط امیدوار بودم که در سمت راست تمام دروازه ها قرار بگیرم. حالا من از نظر ذهنی کمی مرده ام – خیلی خسته. اما وقتی اینطوری اسکی می‌کنید، انرژی شما را حفظ می‌کند، احساسی باورنکردنی.»

در حالی که پیروزی روز سه‌شنبه باعث شد تا شیفرین از رکورد ۸۲ پیروزی زنان قبلی که توسط لیندسی فون، هم تیمی سابق آمریکا کسب شده بود، جلوتر باشد، پیروزی روز چهارشنبه او را از رکورد کلی ۸۶ بردی که در اختیار اینگمار استنمارک بود، دور کرد.

فون چهار سال پیش زمانی که مصدومیت باعث کوتاهی حرفه‌اش شد، بازنشسته شد، در حالی که استنمارک در دهه‌های 1970 و 80 مسابقه می‌داد.

اگر شیفرین این آخر هفته در دو اسلالوم در جمهوری چک برنده شود، می تواند روز یکشنبه در همان استراحتگاهی که نزدیک به 12 سال پیش اولین حضور خود در جام جهانی را به عنوان یک نوجوان 15 ساله انجام داد، با استنمارک مسابقه دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …