به ما بگویید: آیا در بریتانیا اقامتگاه هستید؟ | اجاره ملک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تعداد فزاینده ای از صاحبان خانه در بریتانیا به عنوان راهی برای تکمیل هزینه های زندگی در حال افزایش، اتاق خواب های اضافی خود را به صورت آنلاین تبلیغ می کنند.

طبق گزارش بلومبرگ، صاحبان خانه هایی که اتاق خواب های خالی را در وب سایت SpareRoom در ژانویه تبلیغ می کنند، به بالاترین سطح از تابستان 2020 رسیده است.

مایلیم با ساکنان بریتانیا در مورد ترتیبات زندگی آنها صحبت کنیم. چگونه تجربه را پیدا کرده اید؟ چه تفاوتی با اجاره سنتی دارد؟ زندگی با صاحبخانه چگونه است؟ آیا هیچ مشکلی داشته اید؟ وضعیت مسکن شما چقدر احساس امنیت می کند؟

ما همچنین می‌خواهیم با صاحبان خانه‌هایی که اتاق یدکی خود را به یک مستاجر اجاره می‌دهند درباره دلایلشان و تجربه‌شان صحبت کنیم.

تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

اگر 18 سال یا بیشتر دارید، می‌توانید با پر کردن فرم زیر یا تماس با ما از طریق واتس‌اپ، اینجا را کلیک کنید یا 7766780300+44(0) را اضافه کنید. پاسخ‌های شما امن هستند زیرا فرم رمزگذاری شده است و تنها نگهبان به مشارکت‌های شما دسترسی دارد. یکی از خبرنگاران ما قبل از انتشار با ما تماس خواهد گرفت، بنابراین لطفاً جزئیات تماس را بگذارید.

ما فقط از داده هایی که شما در اختیار ما قرار می دهید برای هدف این ویژگی استفاده می کنیم. زمانی که دیگر برای این منظور به آن نیازی نداشته باشیم، هر گونه داده شخصی را حذف خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر لطفا شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

اگر در استفاده از فرم مشکل دارید، اینجا را کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

با بحث لیگ برتر و EFL، صعود و سقوط به دسته تغییر می کند | سیاست فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، مندر هفته‌های آینده، کاغذ سفید دولت …