برادر جولیان سندز از ترس یافتن بازیگر می گوید | جولیان سندز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برادر جولیان ساندز، بازیگری که تقریباً دو هفته پیش در حین پیاده روی در کالیفرنیا ناپدید شد، از ترس خود از پیدا نشدن خواهر و برادرش صحبت کرده است.

نیک ساندز، مشاور مالی که هنوز در گارگریو، شهر یورکشایر شمالی که در آن بزرگ شده‌اند، زندگی و کار می‌کند، در مصاحبه‌ای با روزنامه یورکشایر، تلگراف و آرگوس، سفرهای منظمی را که برادرش به خانه انجام می‌داد، که اغلب شامل مبالغ قابل‌توجهی می‌شد، شرح داده است. از تپه نوردی

جولیان ساندز در 13 ژانویه پس از عدم بازگشت به خانه از کوهپیمایی در کوه های سن گابریل در کالیفرنیا، که برادرش آن را “مکان مورد علاقه خود” در لس آنجلس نامید، ناپدید شد.

نیک ساندز ادامه داد: «او تا جایی که می توانست به آنجا می رفت. جولیان دوست داشت بگوید “من هرگز تعطیلات نداشتم اما گاهی اوقات استراحت می کنم” – خوب او اکنون در مکانی استراحت می کند که واقعاً آن را تایید می کند.

ساندز گفت که هر چه جستجوها برای یافتن برادرش بیشتر ادامه یابد، بدبین تر می شود.

او هنوز مفقودالاثر اعلام نشده است، فرض بر این است که او مرده است، اما من در قلبم می دانم که او رفته است. با این حال، رقابت خواهر و برادری که هست، درست مثل این است که او از آنجا خارج شود و به من ثابت کند که اشتباه می کنم.

روز دوشنبه، او قصد داشت به برادرانش در باشگاه دوشنبه ما بپیوندد و در اسکیپتون یک آبجو بخورد. او دلتنگ خواهد شد، و من حدس می زنم که ما یک لیوان برای او بلند خواهیم کرد.

خانواده ساندز روز دوشنبه از تلاش مقامات برای یافتن این بازیگر تشکر کردند.

“از اعضای دلسوز بخش کلانتر شهرستان سن برناردینو که جست و جوی جولیان محبوب ما را هماهنگ می کنند، به ویژه تیم های جستجوگر قهرمان … که در شرایط سخت روی زمین و هوا شجاعانه برای بازگرداندن جولیان به خانه جسارت می کنند، تشکر می کنیم.” بیانیه آنها گفت. ما عمیقاً از هجوم عشق و حمایت متاثر شدیم.»

اداره کلانتری شرایط در رشته کوه در زمستان امسال را بسیار چالش برانگیز توصیف کرده است و حداقل دو کوهنورد در ماه گذشته در آنجا جان باخته اند.

نیک سندز گفت که برادرش 65 ساله، یک کوهنورد بسیار با تجربه و انعطاف پذیر بود که سال گذشته مسیر پنین را با پیمودن حدود 30 مایل در روز و خوابیدن در یک چادر در شب پیاده روی کرد.

ساندز که به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های «اتاقی با چشم‌انداز»، «زمین‌های کشتار» و «هلنا مشت‌زنی» شناخته می‌شود، سه فرزند دارد: یک پسر، هنری، که مادرش سارا ساندز روزنامه‌نگار است، و دختران ناتالیا و ایموگن با همسر دومش، اوگنیا.

او علاوه بر نیک، سه برادر دیگر نیز دارد: رابین، جرمی و کوئنتین.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …