افسر پلیس ملاقات که در مدرسه فرستاده شده بود به جرایم جنسی کودکان اعتراف کرد | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک افسر پلیس متروپولیتن که در مدرسه ای در شمال لندن مستقر شده بود، به جرم آزار جنسی کودکان اعتراف کرد.

پی سی حسین شهاب، 22 ساله، چهار فقره فعالیت جنسی با یک دختر 13 تا 15 ساله، سه فقره ایجاد عکس های ناشایست از کودک و ارتباط جنسی با یک کودک را پذیرفت. او روز سه شنبه در دادگاه تاج وود گرین حاضر شد و در 17 مارس محکوم خواهد شد.

این نیرو گفت که هیچ مدرکی وجود ندارد که توهین شهاب را به نقش مدرسه او مرتبط کند.

شهاب در مارس 2020 به Met پیوست و به یگان فرماندهی منطقه شمال پیوست و به عنوان افسر مدارس ایمن در مدرسه راهنمایی در انفیلد بین ماه مه و اوت 2021 خدمت می کرد.

مت گفت که خانواده یک دختر 16 ساله در ژوئیه 2021 نگرانی های خود را با پلیس مطرح کردند و گزارش دادند که او اخیراً با شهاب در ارتباط بوده است که به اعتقاد آنها از 15 سالگی شروع شده است.

شهاب در آگوست 2021 دستگیر شد و به وظایف محدودی از جمله مجبور به کار در محدوده ساختمان پلیس در نقش غیرعلنی و عدم تماس با مدارس یا کودکان بود.

سخنگوی Met گفت که بازرسان وقتی دستگاه‌های دیجیتالی او را ضبط کردند، تعدادی تصاویر زشت پیدا کردند و او به‌دلیل تخلفات بیشتر دستگیر شد و در اکتبر 2021 از کار تعلیق شد.

وقتی پلیس دستگاه‌های او را تجزیه و تحلیل کرد، پیام‌هایی را بین شهاب و دختری 14 ساله پیدا کرد که در حال برقراری ارتباط جنسی بود. این نوجوان بعداً شواهدی را به پلیس ارائه داد مبنی بر اینکه آنها در سال 2019، زمانی که او 14 ساله بود، وارد یک رابطه جنسی شده اند.

DCS Caroline Haines گفت: «امروز مهمترین افکار ما با دختران جوانی است که شهاب از آنها برای ارضای جنسی خود سوء استفاده کرد.

این جرایم با این واقعیت که برخی از تخلفات تصویری زمانی مرتکب شده اند که بین ماه مه 2021 و دستگیری او در آگوست 2021 به عنوان یک افسر مدارس ایمن تر وابسته به مدرسه راهنمایی در انفیلد نقش داشته است، بیمارتر می شود.

وی افزود: «این خبر البته نه تنها برای جامعه محلی، بلکه به طور کلی لندنی‌ها که به افسران پلیس اعتماد می‌کنند تا هر روز در کنار فرزندانشان به مدارس ما بروند و آنها را ایمن نگه دارند، آسیب و نگرانی قابل‌توجهی ایجاد خواهد کرد.

«در حالی که هیچ مدرکی دال بر ارتباط دادن توهین شهاب به نقش او یافت نشد، ما با مدارس محلی، انجمن‌های اجتماعی و گروه‌های مشاوره مستقل در ارتباط هستیم تا به آنها در پی آسیبی که اقدامات وی ایجاد می‌کند، اطمینان دهیم.

«میت به هدف قرار دادن بی‌رحمانه کسانی که هویت ما را فاسد می‌کنند ادامه می‌دهد. ما به صراحت اعلام کرده‌ایم که جایی برای امثال پی‌سی شهاب در Met وجود ندارد و اقدامات سریع و فوری برای دستگیری و محاکمه هر کسی که مرتکب چنین اعمال جنایتکارانه شنیع شود، انجام خواهیم داد و برای حذف سریع آنها از سازمان تلاش خواهیم کرد.

در جلسه دادگاه، هیچ حکمی در چهار مورد دیگر مبنی بر ایجاد عکس های ناشایست از یک کودک ثبت نشد و قاضی دستور داد که آنها را در پرونده بگذارند.

متذکر شد که روند تخلفات شتابان برای شهاب آغاز شده و در اسرع وقت برگزار خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …