مرحله یک چهارم نهایی اوپن استرالیا: آندری روبلوف مقابل نواک جوکوویچ – زنده | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ست اول: روبلف 1-1* جوکوویچ (* نشان دهنده سرور بعدی است) پس از باز شدن با یک خطای مضاعف، روبلف از بین بسیاری از رالی‌های طولانی می‌گذرد – اما جوکوویچ با یک لُب بالینی و پایه‌ای در بازی باقی می‌ماند. روبلف جلو می رود تا در نقطه شکست، فورهند را کنار بگذارد و با یک آس روی تخته می رود.

ست اول: روبلف *0-1 جوکوویچ (* نشان دهنده سرور بعدی است) جوکوویچ که بار دیگر ران چپش به شدت بسته شده است، اولین سرویس‌های بزرگ را برای نگه داشتن شلیک می‌کند. روبلف در سرویس دوم، به ویژه با فورهند وحشیانه برنده در زمین، تهدیدی را ارائه می کند.

آندری روبلف با یک بک هند ضربه می زند.
آندری روبلف با یک بک هند ضربه می زند. عکس: هانا مک کی/ رویترز

اینجا می آیند! هر دو بازیکن در زمین بیرون آمدند و جوکوویچ تشویق شدیدی داشت. تعداد زیادی پرچم صربستان در سکوهای ورزشگاه راد لاور آرنا در اهتزاز هستند. در حال حاضر دمای هوا در ملبورن 26 درجه است، با کمی نسیم نیز.

سر به سر: جوکوویچ در سه دیدار قبلی خود با نتیجه 2-1 روبلوف را پیش می‌برد، و در فینال ATP دو بار روبلوف را در زمین‌های سخت شکست داده بود – اما روس می‌تواند از پیروزی در فینال سال گذشته بلگراد دل کند. مسلماً، این بازی در زمین خاکی بود و جوکوویچ در اوج فرم نبود – اما روبلف ست آخر را 6-0 برد، تنها بازیکنی غیر از رافا نادال که نوله بزرگ را در پنج سال گذشته به دست آورد.

در اینجا Tumaini Carayol در یک چهارم نهایی روز چهارشنبه در قرعه کشی زنان، جایی که Magda Linette به روند غیر منتظره خود ادامه داد:

برنده اینجا امروز روبرو خواهد شد تامی پل در نیمه نهایی، پس از اینکه او از نبرد قبلی تمام آمریکایی با بن شلتون پیروز شد و با نتایج 7-6 (8-6)، 6-3، 5-7، 6-4 پیروز شد. این بازیکن 25 ساله در مسابقات ویمبلدون سال گذشته به دور چهارم رسید، اما این بهترین عملکرد او در یک گرند اسلم با فاصله کمی است.

مقدمه

آندری روبلف فقط یک مکان پایین تر از نواک جوکوویچ قرار دارد، اما این میزان وظیفه امروز او را کمتر می فروشد. روسی در مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم 0-6 است و در 5 مسابقه در ست های مستقیم شکست خورده است. او بازی همه جانبه ای دارد که باید جلوتر برود، اما غلبه بر این مانع امروز در برابر مردی که به دنبال تاریخ است، دشوار خواهد بود.

جوکوویچ یک برد با 26 بازی برد آندره آغاسی در ملبورن برابری می کند و یکی از محبوب ترین ها برای کسب دهمین مسابقات آزاد استرالیا در این هفته است. او در سال جاری برای زدن دنده بالا مدتی طول کشیده است، در اوایل آسیب دیدگی همسترینگ عقب مانده است، اما پس از اعزام الکس دی میناور به شکلی بی رحمانه، بدون شک او مردی است که باید شکست بخورد.

بازی به زودی شروع می‌شود، بنابراین راحت باشید و همین‌جا دنبال کنید – و می‌توانید از طریق ایمیل یا با من در تماس باشید در توییتر.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارگران خط تلفن 2.5 میلیون دلاری ائتلاف را برای کارفرمایان کنار می گذارند | رفاه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت کارگر خط تلفن بحث …