طراح هندی اسرار “کیهان” در پاریس را تداعی می کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

برای مردی که به ظاهر جاه‌طلبی‌های خلاقانه بی‌نهایتی دارد، مناسب است که جدیدترین مجموعه مد لباس پاریس، طراح هندی راهول میشرا، تلاش کند تا کل جهان را در بر بگیرد.

اولین نمایش او در هفته مد “کیهان” آخرین ویترین برای یکی از استایلیست های برجسته آسیا است که میشل یو، ویولا دیویس و دیگر ستارگان سینما از آثارش الگوبرداری کرده اند.

سفر طولانی و پرزحمت او منعکس کننده میل به برانگیختن اسرار بی حد و حصر زندگی است که از طریق شکوفه های گلدوزی شده علامت تجاری او از خطوط حیوانات و جزئیات درخشان بیان شده است.

میشا هنگام رونمایی از یکی از بیش از دوجین لباسی که به پایتخت فرانسه فرستاده بود، گفت: “این در واقع کیهان واقعی در تجلی نهایی خود است.”

“این نام مجموعه را توجیه می کند”.

شبح چین دار روان لباس با تصاویر گلدوزی شده پیچیده ای از قلمرو حیوانات زنده است، جایی که دسته ماهی ها شانه هایشان را با صورت های فلکی آسمان می سایند. میشرا ماه ها غرق در جزئیات میکروسکوپی این قطعه بود.

قطعات عجیب‌تر این مجموعه نشان‌دهنده دغدغه‌های میشرا با دنیای طبیعی است و شامل یک لباس پولک‌دار با حجاب‌های شفاف است که از حرکات تپنده یک چتر دریایی الگوبرداری شده است.

سایر آثار چشم‌نواز شامل گلدوزی‌های ظریف از برگ‌های صورتی، سنجاق‌های کفشدوزک طلایی، یا نیم تنه‌های پرزرق و برق با پولک‌های آبی و نقوش حیات دریایی برای به تصویر کشیدن اعماق اقیانوس است.

برای اطلاعات بیشتر گزارش یورونیوز را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …