پنجمین افراد LGBTQ+ در بریتانیا تحت اعمال تبدیل | حقوق LGBTQ+

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس تحقیقات جدید که نشان می‌دهد ممنوعیت پیشنهادی رویه‌های تبدیل شدن به افراد دیگر، بیش از 400000 نفر که همجنس‌گرا، تراجنسیتی یا غیردودویی هستند، در معرض تلاش شخصی برای تغییر، «درمان» یا سرکوب گرایش جنسی یا هویت جنسی خود قرار گرفته‌اند. تاثیری از آنچه قبلا تصور می شد

نظرسنجی برای Galop، یک موسسه خیریه ضد سوء استفاده LGBTQ+، نشان داد که از هر پنج نفر LGBTQ+ یک نفر و بیش از یک سوم افراد ترنس در بریتانیا مورد تلاش برای تبدیل شدن قرار گرفته اند، که فعالان این اقدام را به عنوان سوء استفاده توصیف می کنند.

این نسبت بالاتر از تخمین‌های قبلی است و در بحبوحه ناآرامی‌های محافظه‌کاران در اعلامیه هفته گذشته دولت مبنی بر ممنوعیت شیوه‌های تبدیل تبدیل می‌شود.

در حالی که مبارزان حقوق همجنس‌گرایان و تراجنسیتی‌ها استدلال می‌کنند که این نظرسنجی بیش از هر زمان دیگری نیاز به ممنوع کردن شیوه‌های تغییر مذهب را نشان می‌دهد، این اعداد ممکن است باعث نگرانی شود که انجام این کار می‌تواند تأثیر اجتماعی گسترده‌ای داشته باشد، از جمله بر خانواده‌هایی که درباره هویت جنسی یا جنسیتی افراد مذاکره می‌کنند.

نمایندگان محافظه‌کار پیش از این گفته‌اند که ممکن است به یک لایحه رای منفی دهند زیرا می‌ترسند که والدین نگران و پزشکان حرفه‌ای در کنار واعظان مذهبی بنیادگرا که جنسیت و تنوع جنسی را نادیده می‌گیرند، گرفتار این ممنوعیت شوند.

این لایحه هنوز به مجلس ارائه نشده است و نحوه بیان آن کلید خواهد بود.

هفته گذشته، تیم لافتون، نماینده محافظه کار، به نمایندگان مجلس دیلی تلگراف گفت که موافق هستند افراد همجنس گرا و ترنس باید در برابر «آدم هایی که می خواهند شما در آتش جهنم بمیرید، محافظت شوند، زیرا شما قراردادهای جنسی آنها را تأیید نمی کنید». اما او گفت که “والدین نگران و پزشکان حرفه ای مناسب که فقط کار خود را انجام می دهند نباید در چنین ممنوعیتی گرفتار شوند”.

لنی موریس، مدیر اجرایی Galop، می‌گوید: «این اعداد در نهایت تصویر کاملی از اینکه چگونه جامعه LGBT+ از سوی افرادی که می‌خواهند ما را تغییر دهند، مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند، نشان می‌دهد. با توجه به اینکه بسیاری از ما با آزار، خشونت و تجاوز جنسی روبرو هستیم تا بخواهیم شخصیت خود را تغییر دهیم، بسیار مهم است که دولت به وعده های خود عمل کند و ممنوعیتی سریع و جامع برای محافظت از قربانیان و کسانی که در معرض خطر هستند، ایجاد کند. حمایت از بازماندگان.»

او گفت: “ما نیازی به تغییر یا معالجه نداریم و ما سزاوار محافظت هستیم.”

در این نظرسنجی که توسط YouGov انجام شد، 2042 بزرگسال LGBTQ+ در سراسر بریتانیا شرکت داشتند. آخرین آمار سرشماری نشان می دهد که 1.5 میلیون نفر در انگلیس و ولز وجود دارند که خود را لزبین، همجنس گرا، دوجنسه یا افراد دیگر توصیف می کنند و 262000 نفر نیز گفتند که جنسیتی که با آن شناسایی می کنند با جنسیت ثبت شده در هنگام تولد یکی نیست.

این نظرسنجی نشان داد که بیش از دو پنجم (43٪) از افراد ترنس و 18٪ از افراد LGBTQ+ در معرض اعمال تبدیل قرار گرفته اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

قیمت مسکن در بریتانیا در ژانویه ثابت است. سود BP افزایش یافت – کسب و کار زنده | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی سود BP به رکورد …