Triple J Hottest 100: چه کسی برنده بزرگترین نظرسنجی موسیقی استرالیا در سال جاری خواهد شد؟ | Triple J Hottest 100

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سال گذشته برای بزرگترین نظرسنجی موسیقی استرالیا – که تصور می شود بزرگترین نظرسنجی موسیقی در جهان باشد، عجیب بود.

یک گروه کودک که بیش از 30 سال پیش تشکیل شد، با کاور یک آهنگ ده ساله در صدر جدول تریپل جی قرار گرفت، در حالی که اولیویا رودریگو و دوجا گربه 10 درصد از کل لیست بین آنها را تشکیل می دادند – علیرغم اینکه هیچ کدام به اندازه ای نبودند که ما از آن انتظار داشتیم. ایستگاه جایگزین جوانان

آهنگی با حضور جاستین بیبر در جایگاه دوم قرار گرفت، زیرا کمپین‌های مختلف شامل/حذف تیلور سویفت در/از شمارش معکوس سال 2014 به سرعت از حافظه جمعی ما محو شد. و مثل اینکه بخواهیم خطی روی شن بکشیم، برای اولین بار، یک سی دی تلفیقی شمارش معکوس را دنبال نکرد.

بنابراین، چه کسی در صدر 100 پرطرفدار سال 2022 قرار خواهد گرفت؟ جدیدترین کرم گوش از خانه هری؟ پوشش Hooley Dooles محصول شما را می شناسید؟ شاید این آهنگ واضح تری در تابستان باشد، مانند آهنگ کلاسیک 61 ثانیه ای Southern Brooding Gastric Frog – قطعه 55 از آلبوم خیریه امسال استرالیایی قورباغه فرا می خواند، برای افراد ناآشنا.

یا آن یا فقط یک آهنگ محبوب از یک گروه محبوب خواهد بود. با توجه به Warm Tunas – یک سایت پیش بینی با حجم نمونه بیش از 250000 رای دهنده، و سابقه خوب در مثلث سازی آهنگ های برتر سال – انتهای نوک لیست توسط هنرمندان استرالیایی پر می شود. امسال روی سکو، skivvies اختیاری خواهد بود.

10 تاپ آشنا

طبق اعداد اولیه، امسال یک آهنگ محلی ناگزیر از شمارش معکوس خواهد بود. Flume، Gang Of Youths، Ball Park Music و Spacey Jane همگی برای کسب مقام اول مبارزه خواهند کرد.

اگر این ترکیب محلی خاص دژاوو می دهد، فقط باید ذهن خود را به شمارش معکوس سال 2020 برگردانید که در صدر آهنگ Heat Wave گروه بریتانیایی Glass Animals قرار دارد. اسپیسی جین در شماره 2 (برای Booster Seat)، Flume در شماره 3 (تفاوت)، و Ball Park Music در شماره 4 (Cherub) قرار گرفت. Gang Of Youths در آن سال نسخه جدیدی نداشت، اما سال بعد با The Angel Of 8th Ave در رتبه ششم قرار گرفت.

از میان برگزیدگان فوق الذکر، به نظر می رسد فلوم در این مرحله کمی مورد علاقه است، با تک آهنگ ماه فوریه او Say Nothing، با حضور هنرمند جوان سیدنی، مایا کامینگ، که احتمالا دومین شماره 1 خود را به تهیه کننده خواهد رساند.

تهیه کننده مطمئناً فرم در پنج گروه برتر دارد. در واقع او قبلاً هر شکافی را برداشته است. فلوم در سال 2016 با Never Be Like You، شماره 2 در 2019 با Rushing Back، شماره 3 با The Difference در 2020، شماره 4 با Holdin On در سال 2012، و شماره 5 با Drop The Game در سال 2013، رتبه دوم را کسب کرد. سالی که او به جایگاه 6 رسید؟

اسپیسی جین چهارنفره Fremantle شانس بیرونی برای فرود شماره 1 با هاردلایت است، اما به نظر می رسد در جایی پایین تر از تاپ 5 قرار بگیرد. Sitting Up همچنین شانس خوبی برای رسیدن به 10 آهنگ برتر دارد، هر دو آهنگ از آهنگ دوم گروه می آیند. آلبوم اینجا همه چیز می آید.

اسپیسی جین فرم اخیر قدرتمندی دارد و در سال 2021 با بازی Lots of Nothing (پشت اسکیوی ها و بیب) در رتبه 3 و با ناهار در رتبه 12 قرار گرفت. سال قبل، Booster Seat به شماره 2 رسید که توسط امواج گرمایی فوق مسدود شده بود.

Stars In My Eyes از بال پارک موزیک نیز یک شانس قوی برای شماره 1 است. آهنگ Cherub’s No 4 در سال 2020 بهترین نمایش آنها باقی مانده است، اما پنج قطعه بریزبن قبلاً 12 آهنگ فوق العاده در جدول داشته است – از جمله آهنگ سال گذشته. کرم ضد آفتاب کالیدوسکوپی که به شماره 21 رسید.

باند جوانان بالاخره به شماره 1 می رسد؟

راک‌های اوانجلیکال Gang Of Youths به احتمال زیاد با فیلم In The Wake Of Your Leave: The Wake Of Your Leave: گروهی که از درگذشت دیوید لوپپه، خواننده خواننده اصلی سوگواری می‌کند، رتبه اول را به دست خواهند آورد.

گروه به طور کامل شمارش معکوس 2017 را پشت سر گذاشت و با Let Me Down Easy، The Deepest Sighs، The Frankest Shadows (آیا یک سایه صریح باشد؟) و What Can I Can I Do If The Fire Goes Out به شماره 2، 5 و 10 رسید؟

Gang of Youths ممکن است در سال 2017 تسلط داشته باشد، اما Humble نه چندان متواضع کندریک لامار در آن سال با اختلاف زیادی مقام اول را از آن خود کرد.

برای مردی که در سال 2022 19 آهنگ در جهان منتشر کرد، علیرغم وقفه 5 ساله بین آخرین رکوردش (که چهار آهنگ در 100 پرطرفدار سال 2017 داشت) و آقای مورال امسال، رپر به طور آشکار در پیش بینی های امسال غایب است. و بیگ استپرها

به گفته Warm Tunas، تنها یک آهنگ کندریک وارد 200 خواهد شد – N95 – که قرار است در اواسط دهه 30 به اجرا درآید. شاید موضوع این باشد که انتخاب های رای خیلی نازک روی یک آلبوم دوتایی پخش شده اند.

آهنگ های دیگر با شانس بیرونی برای رسیدن به شماره 1 عبارتند از New Gold by Gorillaz، با حضور Tame Impala و Bootie Brown. دلیلا (مرا از این بیرون بکش) نوشته فرد دوباره. و BOTA توسط Eliza Rose & Interplanetary Criminal.

اگر انتخابات اخیر چیزی به ما آموخت، این است که پیش رای گیری مفید است، اما در نهایت ناقص است. 100 پرطرفدار امسال برای همه مناسب است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نورپردازی های کپنهاگ: نمایش نوری سه هفته ای برای پایتخت دانمارک

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پایتخت دانمارک سه هفته از شب …