از کارگروه مدیکر خواسته شد تا بیماران به جای پزشکان عمومی به پرستاران، فیزیوتراپیست ها یا مشاوران مراجعه کنند | سلامتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گروه‌های بهداشتی متحد از دولت فدرال می‌خواهند تا مدل‌های جدید تأمین مالی مدیکر را در نظر بگیرد تا به بیماران اجازه دهد پرستاران، فیزیوتراپیست‌ها یا مشاوران را به عنوان اولین نقطه تماس خود ببینند و می‌گویند پزشکان عمومی پرجمعیت با لیست‌های انتظار طولانی نمی‌توانند به عنوان تنها نقطه ورود به سیستم پزشکی باقی بمانند.

انتظار می‌رود که کارگروه پزشکی تقویت‌کننده کارگر، که ظرف چند هفته گزارش می‌شود، تغییرات عمده‌ای را در بودجه سلامت و گسترش تخفیف‌ها به خدمات بیشتر توصیه کند. چندین عضو گروه کاری خارج از مطب عمومی، از جمله رئیس ملی متخصصان بهداشت متفقین استرالیا، آنتونی نیکلاس، گفتند که کمبود پزشک عمومی به این معنی است که مردم برای دریافت مراقبت به نقاط دسترسی بیشتری نیاز دارند.

او گفت: «مطالب عمومی با مراقبت با کیفیت به خوبی به استرالیا خدمت کرده است، اما در طول دهه گذشته به تدریج کاهش یافته است… واضح است که ما به چیزی متفاوت نیاز داریم.

ما یک سیستم مراقبت های بهداشتی اولیه داریم که متکی به پزشکان عمومی هستند که دروازبان مراقبت هستند، و اگر این موضوع در حال حاضر چالش برانگیز است و فقط بدتر می شود، پس باید جایگزین های دیگری وجود داشته باشد.

از آنجایی که حزب کارگر وعده “بزرگترین اصلاح” در تاریخ مدیکر را می دهد، با تعهد 750 میلیون دلاری برای تامین بودجه توصیه های کارگروه، گروه های حرفه ای برای تکه ای از کیک خود در حال شوخی هستند. نیکلاس گفت که این بحث پیچیدگی دارد زیرا در حالی که سازمان‌هایی مانند انجمن پزشکی استرالیا و کالج سلطنتی استرالیایی پزشکان عمومی از افزایش تخفیف‌های Medicare برای قرار ملاقات‌های پزشک عمومی برای تشویق بیشتر پزشکان با صدور صورت حساب انبوه حمایت می‌کردند، دیگران از گزینه‌های مختلف برای پذیرش بیماران حمایت کردند.

او گفت: “هیچ گلوله نقره ای وجود ندارد.” ممکن است به سه یا چهار مدل مختلف نیاز داشته باشیم، شاید فقط یک مدل آن را برای همه حل نکند.»

مارک باتلر، وزیر بهداشت، گفت که دولت تمرکز خود را بر مراقبت هزینه‌ای در ازای خدمات حفظ خواهد کرد، اما پول نقد بیشتری را در بودجه «بلاک» برای بیمارانی که شرایط پیچیده‌ای دارند و به تیم‌های متخصص نیاز دارند، اختصاص خواهد داد. هدف از این کار، منابع بهتر کارکنان برای هماهنگی درمان ها و توسعه برنامه های مراقبتی است.

نیکلاس گفت که گروه‌های بهداشتی متحد خواهان بودجه بیشتری از طریق شبکه‌های بهداشت اولیه هستند، که سپس سلامت متفقین را تامین می‌کند. او پیشنهاد کرد با اجازه دادن به سایر متخصصان برای تبدیل شدن به “هماهنگ کننده” برنامه مراقبت از افراد، کمبود پزشک عمومی را کنار بگذاریم.

نیکلاس گفت: “بدیهی است که پزشک عمومی درگیر است، اما در برخی از مدل ها، اگر نیاز به مراجعه به متخصص تغذیه، متخصص پا یا فیزیوتراپ دارید، وظیفه شخص دیگری است که هماهنگ کننده باشد.” “این با تشخیص پزشک عمومی که مراقبت های بهداشتی شما را کنترل می کند متفاوت است.

«بسیاری از پرستاران این توصیه را به مردم می‌دهند، فقط هیچ مدل صورت‌حساب برای آن وجود ندارد. مردم ممکن است زمان بیشتری را با پرستار بگذرانند تا پزشک.

او گفت استرالیایی ها در حال حاضر برای شروع مراقبت به پزشکان عمومی “متکی” هستند، “اما آنها نباید مجبور باشند”.

برخی دیگر در بخش بهداشت متفقین بر این باورند که سیستم پزشکی استرالیا در حال نزدیک شدن به “نقطه اوج” است که در آن کمبود پزشکان عمومی ممکن است نیاز به تغییرات بزرگتر در ساختارهای بهداشتی داشته باشد.

کارن بوث، که رئیس انجمن پرستاران مراقبت های بهداشتی اولیه استرالیا و یکی از اعضای کارگروه مدیکر است، گفت: “هیچ پزشک یا رشته بهداشتی به تنهایی نمی تواند مراقبت های پیچیده بسیاری از افراد جامعه را مدیریت کند.”

او گفت: “همه این متخصصان بهداشتی دیگر در مراقبت از بیمار کمک می کنند، اما بودجه کافی برای آنها تامین نمی شود تا بتوانند بار را به اشتراک بگذارند.”

بوث از اینکه پرستاران منابع بهتری برای ویزیت بیماران ندارند، انتقاد می کرد. او پیشنهاد کرد که پرستاران برای درمان بیماران مبتلا به بیماری های مزمن که نیاز به قرار ملاقات های منظم غیر حاد برای آزاد کردن پزشکان عمومی برای درمان بیماران با نیازهای فوری تر دارند، بودجه دریافت کنند.

او گفت: “مدل تامین مالی به جای فعالیت بیمار، خدمات پزشک را تامین می کند.” ما باید تفکرمان را تغییر دهیم.»

رئیس انجمن فیزیوتراپی استرالیا، اسکات ویلیس، با این موضوع موافقت کرد. او از بودجه بیشتر مدیکر حمایت می‌کند تا به افراد اجازه دهد مستقیماً به فیزیوتراپیست یا سایر خدمات بهداشتی به عنوان ویزیت اولیه مراجعه کنند.

ویلیس گفت: «در این دوران، همه شرایط نیازی به کنترل یک پزشک عمومی ندارند. “خیلی انجام می دهند، اما زمینه های مراقبتی وجود دارد که سایر متخصصان سلامت می توانند در کمک به شما کمک کنند [to] بار را کاهش دهید

از هر شش مراجعه به پزشک عمومی، یک مورد برای مشکلات اسکلتی عضلانی است. اگر آن را از معادله خارج کنید، و این یک فیزیوتراپیست این نقش را ایفا می کند، بار پزشکان عمومی را کاهش می دهید و به بیماران کمک می کنید.

او از “موانع قانونی” انتقاد کرد که به این معنی بود که بیماران در مرحله اول نمی توانند ویزیت متخصص تحت حمایت مدیکر را دریافت کنند.

ویلیس گفت: “بیماران می توانند در صورت پرداخت هزینه در بخش خصوصی به فیزیوتراپیست مراجعه کنند، و این بسیار خوب عمل می کند، اما می تواند تحت مدیکر برای افرادی که به مراقبت های حاد برای کمردرد یا آسیب زانو نیاز دارند، کار کند.” یک فیزیوتراپیست می تواند اولین تماس با پزشک باشد، اگر توسط Medicare تأمین مالی شود تا ببیند آیا نیاز به اسکن یا MRI دارد یا خیر.

من با وزیر موافقم که نمی‌توانیم پول بیشتری را به همان سیستم تزریق کنیم و انتظار داشته باشیم که آن‌طور که می‌خواهیم به جامعه خدمت کند.»

ویلیس گفت که بودجه بلوک بیشتر با تشویق متخصصان به ایجاد برنامه های مراقبت هماهنگ و برقراری ارتباط بهتر بین خدمات منجر به نتایج بهتر بیمار برای نیازهای پیچیده می شود.

بوث گفت که حرکت صرفاً از پرداخت هزینه به ازای خدمات به نفع بیماران خواهد بود.

او گفت: «مکانیسم بودجه فعلی به این معنی است که یک مطب فقط زمانی پول دریافت می‌کند که بیمار برای دیدن پزشک مراجعه کند. “تصویر بزرگ، فکر کردن به آینده را تامین نمی کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …