یائسگی در محل کار؟ دولت نمی‌خواهد شما – یا هیچ کس دیگری – از حمایت مناسب برخوردار شوید | زوئی ویلیامز

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من احساس می کنم این کاملا غیرعادی است که یک کمیته پارلمانی در را به دست دولت بکوبد، اما شاید من مبالغ خود را با پول قدیمی انجام می دهم. تابستان گذشته، کمیته زنان و برابری توصیه‌هایی درباره حمایت از یائسگی ارائه کرد. هیچ‌کدام آنقدر به نظر نمی‌رسند: هیچ واحد تهویه مطبوع فشار قوی اجباری در مکان‌های عمومی، بدون قوانین کلی در مورد اینکه چه زمانی و چه زمانی نباید، یک زن یائسه را با مزخرفات خود آزار دهید، هیچ چیز شبیه به آن. فقط برخی از حمایت های اولیه در محل کار از سوی کارفرمایان بزرگتر – مرخصی خاص یائسگی، انعطاف بیشتر در سیاست بیماری، حرکتی برای تبدیل یائسگی به یک ویژگی محافظت شده، به طوری که یک وظیفه قانونی برای ایجاد تعدیل منطقی برای آن وجود دارد.

وزرا به همه چیزهای ترد اشاره نکردند، و «در اصل» با بخش‌های بی‌معنی و فلاپی موافقت کردند – یک «سفیر» یائسگی، یک کمپین آگاهی عمومی. تصور کنید، اگر بتوانید دندان قروچه خود را تحمل کنید، آن کمپین چگونه به نظر می‌رسد: فونت‌های کودکانه روی پس‌زمینه صورتی، برخی شعارهای حرفه‌ای 27 ساله که به شما می‌گویند خوب نیست احساس خوبی نداشته باشید. این مثل یک عملیات ترول شیطانی است: این زنان یائسه گفتن آنها به قدری عصبانی هستند که می توانند تنها با استفاده از کره چشم های سفیدشان مبلمان را آتش بزنند. بیایید آن را آزمایش کنیم.

دلیل اعلام شده برای امتناع دولت این است که این اقدامات خود می تواند تبعیض آمیز باشد و به ضرر مردانی باشد که دارای شرایط سلامتی طولانی مدت هستند. در جایی، در حال حاضر، یک محقق کوشا تلاش می کند تا دریابد که آیا «آندروپوز» یا یائسگی مردانه، واقعاً به همان اندازه شایع است، به همان اندازه از نظر تأثیرات گسترده، فقط ما در مورد آن صحبت نمی کنیم. این که مردی وارد دهه 50 خود می شود شوخی نیست، خانم ها. همچنین باعث مه مغزی، تحریک پذیری، توزیع مجدد چربی، کمبود اشتیاق و انرژی و از دست دادن توده عضلانی می شود.

متأسفانه، گرفتن مدرک پزشکی و واجد شرایط بودن سریعتر از متقاعد کردن بسیاری از مردان برای مراجعه به پزشک است، بنابراین هیچ کس هرگز نخواهد فهمید که این علائم چقدر گسترده است. همچنین، این به دلیل کاهش سریع تستوسترون نیست، بلکه بیشتر به دلیل کاهش آهسته و نهایی است. بنابراین اصلاً یک چیز نیست، و در اینجا یک ایده وجود دارد: بیایید برای همیشه در مورد اینکه چه کسی آن را بدتر دارد بحث کنیم. ما واقعاً می‌توانیم درمان سرطان، خدمات غربالگری و امید به زندگی را بالا ببریم و یک‌بار برای همیشه افرادی را که بین جنس‌ها بهترین خدمات را توسط نهادهای پزشکی ارائه می‌دهند و به همان نسبت مورد غفلت قرار می‌گیرند، بیابیم و سپس مقصر این بیماری را پیدا کنیم. این بی عدالتی احتمالاً دوباره آن ارتش لعنتی بیدار شد، آنها و ضمایرشان.

تنها یک دلیل وجود دارد که چرا یائسگی به یک ویژگی محافظت شده تبدیل نمی شود: واقعاً دشوار است که گام های مشخصی در این زمینه برداشته شود بدون اینکه افراد حقوقی را در محل کار ایجاد کنند. یک وظیفه ایجاد کنید و شما یک حق ایجاد کرده اید. سعی کنید اطمینان حاصل کنید که برای مردانی که شرایط سلامتی طولانی‌مدت دارند و وام عادلانه است، اکنون حقوق در همه جا وجود دارد و نمی‌توانید بدون فرود در دادگاه یک چوب پرتاب کنید.

وزرا در تنگنای غیرقابل رشکی قرار دارند. آن‌ها تمام آن دردهای برگزیت، آسیب‌های اقتصادی و تقسیم‌بندی اجتماعی و خستگی محض استدلال‌های بی‌معنای خود را به‌منظور حذف مداخله اتحادیه اروپا در حوزه‌هایی که به حقوق محل کار محدود نمی‌شود، بلکه قطعاً شامل آن می‌شود، پشت سر گذاشتند. این به معنای سرگرمی است، جایی که آنها دستان خود را در برابر آتش نوار قرمز گرم می کنند، یعنی آتش زدن حقوق شما. و برخی از کمیته های احمق بیشتر درخواست می کنند. در مورد از دست دادن یک یادداشت صحبت کنید.

سنتی این و آن طرف در مجلس – کمیته های خوش نیت، انبوه تحقیقات، جستجوی اقدام – واقعاً با اصرار من را به یاد سیاهه افسردگی بک می اندازد: تعدادی اظهارات کشویی، از “من به ویژه در مورد آینده دلسرد نیستم” تا “من” احساس کنید که آینده ناامید است و اوضاع نمی تواند بهبود یابد. از «من احساس شکست نمی‌کنم» تا «احساس می‌کنم به‌عنوان یک فرد یک شکست کامل هستم». بچه ها، شما افسرده نیستید. بیشتر شما احتمالاً یائسه یا آندروپوز نیستید. ارائه پیشنهادات سازنده به افرادی که نمی خواهند چیزی با ارزش بسازند، فقط یک تعقیب بی طرفانه است. کاش جواب بهتری داشتم ای کاش می‌توانستم «معمولاً شایسته و عموماً طرفدار اجتماعی بودن» را به یک ویژگی محافظت شده تبدیل کنم. در این صورت حداقل اعضای کمیته حقوقی خواهند داشت.

زوئی ویلیامز ستون نویس آبان نیوز است

این ماده در 24 ژانویه 2023 اصلاح شد تا روشن شود که دولت تنها مهمترین پیشنهادهای کمیته برابری را رد کرده است، نه همه آنها.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بررسی واقعیت بایدن قبل از وضعیت اتحادیه

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، آنچه آقای بایدن گفت اتفاقاً هزار میلیاردر …