اریک تن هاگ از رشفورد می خواهد به منچستریونایتد کمک کند تا بهترین در جهان باشد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اریک تن هاگ به مارکوس راشفورد گفته است که آینده بلندمدت خود را به منچستریونایتد متعهد کند زیرا سرمربی قصد دارد این تیم را به بهترین تیم جهان تبدیل کند.

رشفورد در حال لذت بردن از بهترین فرم دوران حرفه ای خود است و در 9 بازی گذشته خود 9 گل به ثمر رسانده است. قرارداد این بازیکن 25 ساله در تابستان 2024 به پایان می رسد و تن هاگ صعودی مطمئن است که در صورت توافق با قرارداد جدید، مهاجم حتی بیشتر پیشرفت خواهد کرد.

هلندی گفت: “این بهترین مکان برای بودن است زیرا ما می خواهیم بهترین تیم را بسازیم – ابتدا در انگلیس، سپس اروپا و سپس جهان.” این محرمانه است، مذاکرات بین باشگاه ها و بازیکنان، [but] او می داند که منچستریونایتد باشگاه اوست و همچنین در این محیط، این تیم، بهترین فوتبال خود را بازی می کند. او در حال بهبود است، او 100٪ می دهد.

او می تواند ویژگی های خود را به ارمغان بیاورد و این تیم می تواند به او کمک کند تا در موقعیت مناسبی برای گلزنی قرار بگیرد. تیم طوری ساخته شده است که ویژگی های او به منصه ظهور برسد. او می داند که برای ما مهم است و اگر می خواهیم موفق شویم به او نیاز داریم.

تن هاگ همچنین از آنتونی حمایت کرد، که فرم اخیرش مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. او بازی‌ها را نمی‌بازد. او بازی می‌کند و تیم برنده می‌شود و این پیامی را می‌دهد که او چقدر خوب عمل می‌کند.» او می تواند بهتر عمل کند. من فضا را برای پیشرفت می بینم و می خواهیم او مستقیم تر باشد.”

آنتونی روز یکشنبه در آرسنال شروع کرد اما یونایتد شکست خورد و روز سه شنبه این وینگر پیامی در توئیتر منتشر کرد که نیاز به پیشرفت را پیشنهاد می کرد. برزیلی گفت: “به دنبال تکامل هستم تا بهترین عملکردم را به تیم بدهم.”

آنتونی مارسیال برای بازی رفت نیمه نهایی جام کارابائو در روز چهارشنبه در ناتینگهام فارست مصدوم است. فصل این بازیکن فرانسوی به دلیل مشکلات بدنی مختل شده است. تن هاگ گفت: «او باید بیشتر در دسترس باشد [but] او نمی تواند کاری در این مورد انجام دهد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …