روپرت مرداک پیشنهاد ادغام فاکس نیوز را لغو کرد | روپرت مرداک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت فاکس روز سه‌شنبه گفت که روپرت مرداک پیشنهاد ترکیب این شرکت با News Corp را رد کرده است، در قراردادی که امپراتوری رسانه‌ای را که تقریباً یک دهه پیش از آن جدا شده بود، دوباره متحد می‌کرد.

مرداک با ارسال نامه ای به News Corp و Fox از پیشنهاد خود برای اتحاد مجدد شرکت ها، بر اساس یک پرونده نظارتی، صرف نظر کرد. او اشاره کرد که او و پسرش، لاچلان مرداک، مدیر اجرایی فاکس کورپ، به این نتیجه رسیده بودند که این ترکیب برای سهامداران “بهینه” نیست.

سرمایه گذاران برجسته News Corp از این پیشنهاد انتقاد کرده اند.

این شرکت ها در بیانیه هایی گفتند که کمیته های ویژه هیئت مدیره فاکس و نیوز کورپ که در حال بررسی ادغام پیشنهادی بودند، اکنون منحل شده اند.

ادغام برنامه‌ریزی‌شده می‌تواند جناح راست و کانال تلویزیونی بسیار بحث‌برانگیز فاکس نیوز و دارایی‌های TMZ را با عملیات خبری News Corp، که شامل روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های تایمز و سان در بریتانیا، وال استریت ژورنال و نیویورک پست در ایالات متحده است، ترکیب کند. ، و استرالیایی.

مرداک در ابتدا امپراتوری رسانه ای خود را در سال 2013 تقسیم کرد و تجارت چاپی را در یک نهاد عمومی جدید به نام News Corp و تلویزیون و سرگرمی زیر نظر فاکس قرن بیست و یکم قرار داد. این ادغام عملاً آنها را دوباره متحد می کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …