اوپن استرالیا: سیتسیپاس پس از رسیدن به نیمه نهایی “احساس عالی” دارد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استفانوس سیتسیپاس با نتایج 6-3، 7-6، 6-4 ژیری لهکا را شکست داد و به نیمه نهایی اوپن استرالیا راه یافت.

این بازیکن 24 ساله روز جمعه در راد لاور آرنا در ملبورن به مصاف کارن خاچانوف از روسیه خواهد رفت.

او گفت: “این مسابقه ای است که من مشتاقانه منتظر آن هستم. بازگشت به نیمه نهایی عالی است.”

“البته، من از عملکردی که تا به حال انجام داده ام راضی هستم. من به دنبال کارهای بیشتر و بهتر هستم. به دنبال ایجاد چند تجربه جادویی در اینجا در استرالیا.”

از بین سه بازیکن روسیه که در بین 20 بازیکن برتر رتبه بندی شده اند، خاچانوف با نتایج 7-6 (5)، 6-3، 3-0 3-0 به اولین نیمه نهایی اوپن استرالیا رفت. پیروزی مقابل سباستین کوردا در روز سه شنبه.

این بازیکن 26 ساله پس از اینکه در بازی های قبلی فرانسیس تیافو و یوشیهیتو نیشیئوکا را شکست داد، روی لنز دوربین نوشت “قوی بمان آرتساخ” باعث عصبانیت مقامات آذربایجانی شده است.

خاچانوف ریشه ارمنی دارد و به منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی بین ارمنستان و آذربایجان اشاره می کرد.

بنیاد تنیس آذربایجان در نامه ای به فدراسیون بین المللی تنیس خواستار جریمه شدن خاکانوف برای پیامش شده است.

سه‌شنبه شب در زمین راد لاور آرنا، ویکتوریا آزارنکا همان برند مطمئن تنیس را به نمایش گذاشت که او را در اوایل توپ به دست می‌آورد و او را به دو عنوان اوپن استرالیا و رنکینگ شماره 1 یک دهه پیش رساند.

ستاره بلاروسی، جسیکا پگولا، بازیکن شماره 3 را با نتایج 6-4، 6-1 شکست داد و برای اولین بار پس از آن پیروزی در سال های 2012 و 2013، به نیمه نهایی در ملبورن پارک بازگشت.

حریف نیمه نهایی آزارنکا شماره 24، النا ریباکینا، شماره 22 قهرمان ویمبلدون خواهد بود که برنده اوپن فرانسه در سال 2017 جلنا اوستاپنکو را با نتایج 6-2 و 6-4 شکست داد.

برای اطلاعات بیشتر گزارش یورونیوز را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیوید پوکاک دولت آلبانی را به دلیل صدور مجوز مجدد بازداشت مهاجران فراساحلی نائورو مورد انتقاد قرار داد | مهاجرت و پناهندگی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت آلبانی مجدداً مجوز بازداشت …