به روز رسانی زنده اخبار: هزینه تحصیل ایالتی برای والدین تا 100000 دلار. فینالیست های سال استرالیا در کانبرا گرد هم می آیند | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

فیلترها بتا

صبح بخیر!

با تشکر از مارتین برای شروع رسیدگی امروز صبح برای ما.

دولت امروز میزبان یک میزگرد برای رسیدگی به خشونت جنسی مرتبط با برنامه های دوستیابی خواهد بود.

وزیر خدمات اجتماعی، آماندا ریشورث، امروز صبح به رادیو ABC گفت که “علاقه زیادی” از سوی شرکت های فناوری برای رسیدگی به این موضوع وجود دارد.

ریشورث می‌گوید که می‌خواهد ببیند طراحی اپلیکیشن‌ها دارای ویژگی‌هایی برای جلوگیری یا مداخله اولیه در موارد خشونت جنسی است.

آیا می توانیم به عنوان مثال آموزش در مورد روابط محترمانه را بیان کنیم؟ آیا می‌توانیم از فناوری برای بررسی الگوهای رفتاری و مداخله زودهنگام استفاده کنیم؟

بیشتر در مورد اخبار خارج از قلمرو شمالی، دولت فدرال و قلمرو، اعمال مجدد ممنوعیت مشروبات الکلی را که سال گذشته لغو شد، اعلام کرده اند. به جوامع این امکان داده شده است که از این ممنوعیت انصراف دهند.

پس از نشست اضطراری اواخر شب گذشته بین رهبران جامعه و وزرای فدرال، نخست وزیر، آنتونی آلبانیز یک کنترل کننده منطقه ای جدید را اعلام کرد تا “اطمینان حاصل شود که ما برنامه های فدرال و ایالتی را به بهترین شکل ممکن هماهنگ می کنیم.”

وزیر ارشد NT ناتاشا فایلز اعلام کرد که یک دنباله 3 ماهه فروش مشروبات الکلی را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ممنوع می کند، ساعات کار را برای بطری فروشی ها محدود می کند و محدودیت یک تراکنش به ازای هر مشتری در روز را دارد.

شما می توانید از ویرایشگر امور بومی ما بیشتر بخوانید، لورین علام:

در جنوب استرالیا، نخست وزیر سابق جولیا گیلارد اولین جلسات استماع عمومی را برای کمیسیون سلطنتی استرالیای جنوبی در زمینه آموزش و مراقبت از دوران کودکی انجام خواهد داد.

جلسات استماع امروز آغاز می شود و از تعدادی از شاهدان خبره، با استادیار شروع می شود. ویکتوریا ویتینگتون از شورای رشد کودک

بیایید وارد آن شویم!

استرالیایی ها در میان نامزدهای اسکار

رقبای استرالیایی سال ممکن است در کانبرا گرد هم آیند، اما کیت بلانشت، استرالیایی که قبلاً در سطح بین‌المللی شناخته شده بود، پس از نامزدی دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم تار، در ماه مارس سومین جایزه اسکار خود را دریافت خواهد کرد. این هشتمین نامزدی اوست.

تیم زن و شوهر استرالیایی باز لورمن و کاترین مارتین در بخش بهترین فیلم برای الویس نامزد شده اند، اما مارگو رابی علیرغم گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ممکن است برای بازی در بایلون مورد تایید قرار گیرد، این فیلم را از دست داد.

در اینجا لیست کامل نامزدها آمده است.

باز لورمن و کاترین مارتین سازندگان الویس در هفته مد پاریس.
باز لورمن و کاترین مارتین سازندگان الویس در هفته مد پاریس. عکس: Laurent VU/SIPA/REX/Shutterstock

ایالت اورگان آمریکا قصد دارد فروش محصولات کانگورو را ممنوع کند

قانونگذاران در اورگان، تحت فشار فعالان حقوق حیوانات، امیدوارند قانونی را برای ممنوعیت فروش محصولات کانگورو در این ایالت تصویب کنند.

رفقا توما در حال بررسی این ماجرا بوده است و دریافته است که این تجارت بیشتر شامل فروش چرم کانگورو برای تبدیل به چکمه های فوتبال یا آنچه آمریکایی ها به آن «کلفت فوتبال» می گویند است.

گروه‌های تجاری استرالیایی این ایده را «اطلاعات نادرست احساسی» نامیده‌اند و می‌گویند که قانون‌گذاران نمی‌دانند دارند چه می‌کنند.

گزارش می گوید که تحصیلات دولتی می تواند 100000 دلار برای والدین هزینه داشته باشد

کیتلین کسیدی

کیتلین کسیدی

کارشناسان خواستار سرمایه‌گذاری بیشتر دولت در آموزش عمومی هستند زیرا یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که والدین می‌توانند از سال جاری تا سقف 100000 دلار برای تحصیل یک کودک در سیستم مدارس دولتی هزینه کنند.

شاخص هزینه آموزش گروه سرمایه گذاری آینده نشان داد که هزینه تحصیل دولتی در ملبورن 102807 دلار است که 17 درصد بالاتر از میانگین ملی 87528 دلار است و این شهر را به گران ترین شهر برای آموزش عمومی تبدیل می کند.

اگرچه مدارس دولتی هزینه های اجباری دریافت نمی کنند، اما در این نظرسنجی از والدین در مورد سایر هزینه های مدرسه پرسیده شد. در سطح ملی، مشارکت داوطلبانه دانش‌آموزان – که اختیاری هستند – فقط 4٪ از کل هزینه‌های آموزش دولتی را تشکیل می‌دهد – بقیه به سمت هزینه‌های اضافی اختیاری مانند دستگاه‌های الکترونیکی، یونیفرم و تدریس خصوصی می‌رود.

کیت هیل از گروه سرمایه گذاری فیوچریتی گفت که این ارقام ثابت می کند که “چیزی به نام آموزش رایگان” در استرالیا وجود ندارد. او گفت که هزینه کل آموزش تقریباً دو برابر نرخ تورم در دهه گذشته افزایش یافته است.

جیم چالمرز درباره «سرمایه داری پس از بحران»

کاترین مورفی

کاترین مورفی

خزانه دار، جیم چالمرز، در طول تابستان مشغول نوشتن مقاله ای 6000 کلمه ای برای ماهنامه با عنوان سرمایه داری پس از بحران بوده است.

ناظران سیاست با خاطرات طولانی به یاد می‌آورند که سنت راستگرایان حزب کارگر کوئینزلند وجود دارد که در بخش‌های فکری طولانی در مورد وضعیت کشور مشارکت می‌کنند. کوین راد بیش از یک دهه پیش درباره بحران مالی جهانی نوشت. وین سوان در مورد نابرابری و قدرت منافع شخصی در اقتصاد استرالیا نوشت.

مقاله چالمرز به بررسی سرمایه داری مبتنی بر ارزش می پردازد. این قطعه بر اهمیت انتقال انرژی پاک به ایجاد دوره جدیدی از رفاه و پایداری تاکید می کند. اهمیت نهادهای سالم دموکراتیک و اقتصادی؛ و محوریت رفاه در معیارهای موفقیت اقتصادی.

این مقاله همچنین از قلمرو جالبی در مورد چشم اندازهای همکاری بین دولت و بخش خصوصی عبور می کند. چالمرز می‌گوید که روزگار پرتلاطم است، اما «ما می‌توانیم بیشتر از این که دریچه‌ها را پایین بیاوریم و به بهترین‌ها امیدوار باشیم».

او می‌گوید فرصتی برای ایجاد اقتصادی وجود دارد که «قوی‌تر، پایدارتر و فراگیرتر باشد، جایی که افراد بیشتری در موفقیت اقتصادی ما سهیم باشند».

جیم چالمرز، خزانه‌دار، مقاله‌ای برای ماهنامه نوشته است.
جیم چالمرز، خزانه‌دار، مقاله‌ای برای ماهنامه نوشته است. عکس: جیسون اوبراین/AAP

کشتی باری در حال حرکت در آب در سواحل کوئینزلند

یک کشتی زغال‌سنگ که شروع به آبگیری در سواحل کوئینزلند کرده بود، پس از واکنش اضطراری توسط یدک‌کش‌ها ایمن شد.

کشتی فله‌بر مرزی یونیتی با پرچم پاناما در حالی که روز سه‌شنبه به سمت Hay Point در نزدیکی Mackay حرکت می‌کرد، هفت متر آب در موتورخانه خود گزارش داد. AAP گزارش ها. خالی از زغال بود.

بیست و چهار نفر در کشتی هستند.

یک نماینده سازمان ایمنی دریایی استرالیا (AMSA) گفت که حدود ساعت 13:00 روز سه شنبه از وقوع یک حادثه در حومه های پوینت مطلع شده است.

این نماینده در بیانیه ای به AAP گفت: به AMSA اطلاع داده شد که کشتی فله بر فرانتیر یونیتی با پرچم پاناما پس از تعمیرات انجام شده توسط غواصان تجاری، با ورود آب به موتورخانه خود مواجه شده است.

“از آنجایی که کشتی در محدوده بندر و تحت برنامه ملی برای شرایط اضطراری محیطی دریایی قرار دارد، ایمنی دریایی کوئینزلند (MSQ) آژانس اصلی پاسخگو به این حادثه است و AMSA پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد.”

AMSA که نماینده‌ای در محل دارد، به هواپیمای چلنجر مستقر در کایرز مأموریت داد تا پمپ‌های آب‌گیری را به مرز یونیتی رها کند.

هیچ تلفات یا تلفات جانی گزارش نشده است.

AMSA گفت: «همه طرف‌های درگیر در واکنش به این حادثه برای به حداقل رساندن خطر برای ایمنی یا محیط‌زیست همکاری مشترک دارند.»

گزارش شده است که کشتی پایدار است و آب ورودی آن متوقف شده است و با دو یدک کش در کنار آن لنگر می اندازد.

به وبلاگ خوش آمدید

صبح بخیر و به پوشش زنده ما از اخبار روز در استرالیا خوش آمدید. دیروز تحت سلطه وقایعی در قلمرو شمالی بود و واکنش های بیشتری نسبت به آن وجود دارد. ما همچنین برای جوایز بهترین استرالیایی سال شمارش معکوس داریم، و نامزدهای اسکار یک شبه اعلام شده است تا در مورد آن فکر کنیم.

بزرگان بومی با احتیاط از برنامه های اعلام شده توسط نخست وزیر برای محدود کردن فروش مشروبات الکلی در آلیس اسپرینگز پس از اینکه این شهر با افزایش هشداردهنده جرم و جنایت پس از کاهش قوانین مربوط به الکل در دوران مداخله مواجه شد، استقبال کردند. اما رهبران جامعه همچنین از آنتونی آلبانیز و سایر بازدیدکنندگان از کانبرا و داروین خواهش کردند که نمی‌توانند دیدار پرمخاطب دیروز را به یکباره تبدیل کنند و کمک پایدار بیشتری برای منطقه و مناطق دورافتاده آن مورد نیاز است.

راجویندر سینگ، مردی که چهار سال پیش به قتل تویا کوردینگلی 24 ساله در ساحل کوئینزلند متهم شده بود، قرار است پس از یک جلسه دادگاه در دهلی یک شبه به استرالیا مسترد شود. قاضی سواتی شارما به سینگ اطلاع داد که دادگاه استرداد او به استرالیا را مجاز کرده است. هنگامی که استرداد تایید شد، سینگ به سادگی گفت “متشکرم”. ممکن است سه تا چهار هفته طول بکشد تا او به استرالیا بازگردد.

فینالیست های استرالیای سال امسال در کانبرا برای برگزاری مراسم اواخر امروز گرد هم می آیند. دونده ها و سوارکاران عبارتند از کریگ فاستر، فعال حقوق بشر، جان کامارا رهبر مهاجر، ویلیام بارتون موسیقیدان بومی، المپیا یارگر پیشگام در پرورش حشرات، تارین برامفیت مستندساز، ساموئل بوش-بلاناسی رئیس شورای زمین، آنگراج کیلان متخصص اطفال و مراقبت از پایان زندگی. وکیل سمر عون

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آتش‌سوزی‌های شیلی دست‌کم ۲۳ نفر را به کام مرگ می‌کشند، زیرا گرمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد تلاش‌ها برای جلوگیری از گسترش را مختل می‌کند | شیلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دمای بی سابقه تابستانی بیش …