شایعات نقل و انتقالات فوتبال: بیلسا یا پستکوگلو به اورتون می رسند؟ | پنجره نقل و انتقالات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اچتاتنهام پس از پیروزی سرسخت دوشنبه شب مقابل فولام، تلاش خواهد کرد تا اولین خرید خود در پنجره ژانویه را با حضور در زمین تکمیل کند. پدرو پوررو از اسپورتینگ مدافع راست اسپانیایی بند آزادسازی 40 میلیون پوندی دارد، اما اعتقاد بر این است که کارفرمایان پرتغالی او ممکن است مایل باشند در صورتی که اسپرز مشوق‌های به‌اندازه کافی فریبنده در قالب افزودنی‌ها و پاداش‌ها ارائه دهد، او را با قیمت بسیار کمتری کنار بگذارند. مذاکرات بین باشگاه ها ادامه دارد.

آنتونیو کونته نیز به دنبال آن است نیکولو زانیولو، هافبک رم که به آدمک تف انداخت و از سفر با هم تیمی هایش برای پیروزی یکشنبه مقابل اسپزیا امتناع کرد تا به زور یک حرکت را انجام دهد. همه ما در فوتبال می دانیم که دو فصل مختلف وجود دارد، یکی که در آن بازار نقل و انتقالات بسته است و همه ما می توانیم کمی استراحت کنیم، دیگری زمانی که پنجره نقل و انتقالات باز است و کسی سعی می کند منافع فردی را در مقابل منافع جمعی قرار دهد. تیاگو پینتو، کارگردان رم در مورد نافرمانی آشکار این جوان 23 ساله گفت.

با توجه به اینکه میلان نیز علاقه مند است، قیمت درخواستی رم برای زانیولو حدود 30 میلیون پوند است، اما تاتنهام ممکن است پیشنهاد دهد. برایان گیل به عنوان وزن اولیه در هر معامله احتمالی.

چلسی در فصل زمستان هیچ نشانه ای از کاهش نشان نمی دهد مالو می خواهند آخرین هدف باشگاه خرج رایگان. در حالی که لیون تمایل خاصی به فروش مدافع راست نوجوان خود در پنجره فعلی ندارد، احساس می شود که تاد بوهلی ممکن است به آنها پیشنهادی بدهد که به سادگی نمی توانند رد کنند.

چلسی نیز مصمم به قرارداد است moises caicedo از باشگاه تغذیه کننده خود برایتون و آماده ارائه 65 میلیون پوند برای این بازیکن اکوادوری است که دو سال پیش با 4 میلیون پوند وارد ساحل جنوبی شد. منچستریونایتد و لیورپول نیز به هافبک میانی علاقه مند هستند که به تازگی ایجنت را عوض کرده است، اما ممکن است برای رقابت با ماهیچه های مالی چلسی دچار مشکل شود.

نیکلاس جکسونمهاجم ویارئال ممکن است به بورنموث بپیوندد، اگرچه ساوتهمپتون هنوز ممکن است در هر معامله ای که بین این دو باشگاه منعقد شود، نقش مهمی داشته باشد. از زمان جدایی اونای امری برای استون ویلا، این بازیکن سنگالی متولد گامبیا که از ال مادریگال خوشایند نبود، آماده انتقال به لیگ برتر است، در حالی که ویارئال نیز به طور مشابه پذیرای پیشنهادات حدود 18 میلیون پوندی به علاوه بازیکنان اضافی است.

نیوکاسل با خشک نگه داشتن منابع بی‌پایان پودر خود در این ماه، می‌تواند قبل از بسته شدن پنجره مقداری پول نقد کند. هوادارانی که سفر طولانی را برای بازی اول نیمه نهایی جام کارابائو در روز سه شنبه مقابل ساوتهمپتون انجام می دهند، تقریباً به طور قطع در مورد حرکت های احتمالی برای تیم اورتون بحث خواهند کرد. آنتونی گوردون، در حالی که باشگاه هنوز می تواند هر حرکت چلسی را برای موارد فوق الذکر اژدر کند کایسدو. ادی هاو همچنین در تلاش برای جذب مدافع راست نوجوان رئال وایادولید بوده است ایوان فرسندا در صورت رقابت سخت آرسنال و بوروسیا دورتموند، اما ظاهرا علاقه او را در دو هفته گذشته کاهش داده است.

و به همین ترتیب به اورتون، جایی که خبر اخراج فرانک لمپارد باعث شد تا حدس و گمان های وحشیانه درباره اینکه چه کسی ممکن است جانشین او شود، پایانی نداشته باشد. هواداران سلتیک به طور قابل درک در مورد باخت سرگردان هستند آنگه پستکوگلو به باشگاه مرسی ساید، در حالی که شایعه شده است که برنتفورد یک رویکرد را رد کرده است توماس فرانک. در حالی که مظنونین معمولی مانند دانکن فرگوسن، دیوید مویس و وین رونی با این شغل مرتبط هستند، سلسله مراتب اورتون نیز با آنها مذاکره کرده است مارسلو بیلسا

با وجود چنین فهرست گزیده ای از مدیران بالقوه جدید که دارای چنین مجموعه گیج کننده ای از فلسفه های مختلف فوتبال هستند، جای تعجب است که هواداران از نادانی ظاهری هیئت مدیره خود در هنگام اداره باشگاه به شیوه ای حتی از راه دور خشمگین می شوند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …